Фіаско Ломаченка, перемоги Дніпра, Олександрії і Ворскли, камбек Вест Хема

5024
0
Top Rank. Василь Ломаченко та Теофімо Лопес

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 18 жовтня.

1. Втратив всі пояси. Ломаченко програв за очками Теофімо Лопесу. 18 жовтня в Лас-Вегасі відбувся чемпіонський поєдинок у легкій вазі.

2. Дніпро-1 здобув першу перемогу, обігравши Десну. Команда Йовічевіча впевнено виграла, забивши по голу на початку кожного з таймів.

3. Вийшов Ярмоленко, і зробили камбек! Вест Хем відіграв у Тоттенхема 3 голи. Гості провалили старт, але зуміли за 10 останніх хвилин ліквідувати гандикап.

4. Два вилучення, два пенальті, за крок від камбека. Олександрія втримала перемогу. «Інгулець» програвав з рахунком 0:4, але ледь не вирвав нічию.

5. Ломаченко все? Василь програв всі пояси в легкій вазі. Лев Кравців – про другу поразку в кар'єрі українця.

6. Напередодні Реалу. Шахтар здав тести на коронавірус і дізнався результати. Гірники провели тестування для УЄФА, всі результати негативні.

7. Впоралися без Максимова. Ворскла не пустила Олімпік в зону єврокубків. Мінімальну перевагу полтавчанам приніс точний удар Владислава Кулача.

8. Шахтар лише третій. Турнірна таблиця УПЛ після 6 турів. Лідерство утримують «Динамо» і «Ворскла» – по 14 очок.

9. ВІДЕО. Геніальний навіс. Як Михайличенко вирізав гольову передачу з флангу. У матчі 9-го туру чемпіонату Бельгії «Андерлехт» грав з «Ауд-Хеверле».

10. УХЛ. Кременчук б'є Донбас. Доля титулу вирішиться в сьомому матчі. Фінальна серія триватиме до 7 матчу.