Команди обмінялися голами у другому таймі

25241
247
twitter.com/DynamoKyiv

У центральному матчі п'ятого туру української Прем'єр-ліги київське «Динамо» на НСК «Олімпійський» приймало луганську «Зорю». Поєдинок обіцяв бути багатим на голи, бо в останніх восьми зустрічах команд було забито як мінімум два м'ячі. Забігаючи наперед, сьогодні ця серія продовжилася, але про все по порядку.

Після перемоги над бельгійським «Гентом» і виходу до групового раунду Ліги чемпіонів, наставник «біло-синіх» Мірча Луческу не зміг розраховувати на Владислава Супрягу, молодий форвард через травму не потрапив навіть у заявку на гру. Місце нападника зайняв Беньямін Вербич.

У «Зорі» в порівнянні з попереднім матчем відбулася лише одна зміна в стартовому складі: замість Андрейса Циганікса на лівому фланзі захисту вийшов Дмитро Хомченовський.

Перша половина першого тайму більше запам'яталася не небезпечними моментами, а покараннями за порушення правил. Катерина Монзуль показала, що не збирається зраджувати своїй традиційній манері суддівства і нагородила «гірчичниками» Кабаєва, Вернидуба і Сидорчука.

А ось на 23-й хвилині «Динамо» мало відкривати рахунок, коли Де Пена вирвався на рандеву з голкіпером «Зорі», але Микита Шевченко врятував свою команду, відбивши удар ногою. Потім аж до перерви команди обійшлися без гольових моментів, а тому і пішли на відпочинок з нудними нулями на табло.

На початку другого тайму «Динамо» діяло досить активно, створювало моменти, але до гола справа так і не доходила. А ось «Зорі», яка в основному відповідала непоганими контрвипадами, на 65-й хвилині вдалося створити відмінну позиційну атаку і забити: Кочергін отримав пас від Кабаєва і завдав потужного удару з-за меж штрафного, який Бущан не зміг відбити.

«Динамо» після такого розвитку подій не зламалося і вже через дев'ять хвилин відновило статус-кво. У цьому епізоді Вербич продемонстрував класну техніку: прийнявши пас від Де Пени, Беньямін красиво за допомогою фінта обіграв Абу Ханну, а потім розібрався з Шевченком на побаченні - 1:1.

«Зоря» після цього цілком могла забивати другий гол і виривати перемогу, але в, мабуть, найсприятливішому для цього моменті Перович не влучив по воротах з вбивчої позиції, хоча йому ніхто не заважав.

Незважаючи на невелику кількість моментів, матч вийшов досить цікавим і інтригуючим. В підсумку команди набрали по одному очку перед міжнародною паузою на матчі збірних, а «Динамо» ще й зберегло за собою перше місце в турнірній таблиці чемпіонату.