Барселона нарешті виграла на полі Сельти

Каталонці в меншості здобули велику перемогу

3032
4

П'ять років і майже п'ять місяців - з 5 квітня 2015-го - «Барселона» не могла перемогти на полі «Сельти». А Лео Мессі не забивав у Віго сім років! Але тепер одна з цих серій перервалася

Перший тайм, який пройшов під щільним дощем, особливою ​​видовищністю не відрізнявся. Команди завдали по два удари, в т.ч. по одному влучному. Але якщо Фаті, який отримав пас від Коутіньйо, пробив під ближню штангу, то з ударом Фонтана впевнено впорався воротар. 1:0, «Барселона» володіла перевагою, але залишилася в меншості. Що дивно, в пасиві гостей було лише 4 фоли! Але два з них заробив Клеман Лангле, і обидва, на думку арбітра, тягнули на попередження. Тож на 42-й хвилині каталонці залишилися в меншості.

Однак врятувати гру «Сельті» не вдалося. Другий тайм почався з чергового швидкого голу гостей: Мессі справа увірвався в карний майданчик, прострілив - і м'яч рикошетом від ноги Лукаса Оласа влетів у ближній кут воріт, дезорієнтувавшии голкіпера. 0:2, і шансів у господарів не було. Так, вони перевершили «Барселону» за володінням м'ячем після перерви (54:46%), але, як і в першому таймі, зуміли нанести тільки один удар в площину. Каталонці впевнено відбивалися, а в компенсований час організували контратаку. І знову гол зробив Мессі. Тепер він увірвався у штрафний зліва, пробив низом - воротар ногою відбив м'яч. Проте, на підборі першим опинився Серхі  Роберто, який розстріляв ворота - 3:0.

«Сельта» з п'ятьма очками після 4-х ігор залишилася на 11-й сходинці турнірної таблиці. 4 жовтня команда їде в гості до «Осасуни». «Барса» набрала 6 балів після двох матчів і піднялася на 5-е місце. У неділю каталонці приймають «Севілью».