Еліна Світоліна - Варвара Грачова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу першого кола на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу

Еліна Світоліна - Варвара Грачова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© WTA. Еліна Світоліна

У понеділок, 28 вересня, перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) розпочне боротьбу на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу.
 
У матчі першого кола українка гратиме проти представниці Росії Варвари Грачової (№89 WTA). Зустріч пройде другим запуском на корті імені Сюзанн Ленглен після матчу Катаріни Завацької. Орієнтовний час початку зустрічі - 16:20 за Києвом. 
Раніше дівчата не зустрічалися.
 
У наступному колі переможниця матчу змагатиметься проти Ренати Сарасуа з Мексики (№178 WTA, Q) або Ельзи Жакемо з Франції (№522 WTA, WC).

Плеєр з відеотрансляцією буде доданий ближче до початку матчу

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

ПРИЗОВІ

ПРЕВ'Ю

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:47
    +2
    Stelios Komnin, 28.09.2020 18:02
    Згода. Нових Хінгіс та Селеш вже не буде мабуть. Достатньо бути в 16 такою як Гауфф або Серена, та виносити с корта усіх за рахунок сили. Вінус була набагато талановитіша Серени. Пригадую матчі ЮС 99 р. коли з Хінгіс грала. Зараз таких вже нема. Хіба Квітова та Кербер з тієї школи. Мугуруса зпочатку була такою.
    Так, доречі, щодо нових Селеш, та особливо, Хінгіс, шкода. Мартіна для мене була майже ідеалом тенісистки. Зараз вище другого ешелону жіночого тенісу їй було б вкрай складно піднятися.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:39
    0
    Stelios Komnin, 28.09.2020 18:30
    Андреєску та Бенчіч? Є сумніви. Бенчіч - неадекватна й психована, що заважатиме неї завжди. Румунка досить товста, це її конституція. Це також заважатиме стабільно грати. Протягом усього сезону вона не грає. Маркета і Мухова - кращі юніори наразі.
    Я не виділяю кращих, а оцінюю, хто в принципі з молоді вміє грати в теніс головою. У цьому компоненті, на мій погляд, Мухова поступається перерахованим мною.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 28.09.2020 18:31
    +1
    sv_2000, 28.09.2020 18:04
    Селеш вообще-то не как девочка играла, а в весьма силовой теннис
    Селеш мала великий технічний арсенал. Не пригадаю, що вона не вміла. Хіба швидкість невисока була.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 28.09.2020 18:30
    +4
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:09
    А що Маркета? Я, зрозуміло, її матч не дивився, але усі молоді тенісистки, які вміють саме грати, а не просто лупити з усієї сили, мають серйозні проблеми зі здоров'ям. Вондроушова, Андреєску, Бенчіч. Не здивуюсь, якщо там головна проблема у пошкодженні, а не поганій грі. Хоча хто знає. Це ж жіночій теніс.
    Андреєску та Бенчіч? Є сумніви. Бенчіч - неадекватна й психована, що заважатиме неї завжди. Румунка досить товста, це її конституція. Це також заважатиме стабільно грати. Протягом усього сезону вона не грає. Маркета і Мухова - кращі юніори наразі.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 28.09.2020 18:13
    -1
    Vadin, 28.09.2020 18:05
    Ну що, пане Станіславе, як ваша фаворитка Маркета.. Я вам що писав?? І хто виявився правим??
    А ви бачу таємний фанат "Кєпки"!) Ото Ксюха буде довольна!)
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 28.09.2020 18:10
    0
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 17:56
    Так я постійно пишу про те, куди рухається світовий теніс, і чому мені це не подобається)
    Тоді вам потрібно дивитися бамбінтон чоловічого тенісу ( дивився якийсь матч мошканця Мєдвєдєва,там були розіграші по 50 ударів в темпі дитячого садка в одну точку),а у жінок своя краса. Мені Грачова сподобалась.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:09
    +2
    Vadin, 28.09.2020 18:05
    Ну що, пане Станіславе, як ваша фаворитка Маркета.. Я вам що писав?? І хто виявився правим??
    А що Маркета? Я, зрозуміло, її матч не дивився, але усі молоді тенісистки, які вміють саме грати, а не просто лупити з усієї сили, мають серйозні проблеми зі здоров'ям. Вондроушова, Андреєску, Бенчіч. Не здивуюсь, якщо там головна проблема у пошкодженні, а не поганій грі. Хоча хто знає. Це ж жіночій теніс.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 28.09.2020 18:05
    0
    Даяночка, смотри это первая ракетка Украины, а ты нам обещала, что в этом году будеш ты первой. На классе и Страсбург выиграла и сдесь я думаю покажет класс, хотя нервы наши еще потрепит. Удачи! Завтра за Марту попереживаем - матч будет еще тот.
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 28.09.2020 18:05
    +2
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:00
    Сьогодні пронесло. Ну, хоч так вдалося пройти далі.
    Вам привіт від Вондрусової 😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣
    Vadin
      Vadin, 28.09.2020 18:05
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 17:56
    Так я постійно пишу про те, куди рухається світовий теніс, і чому мені це не подобається)
    Ну що, пане Станіславе, як ваша фаворитка Маркета.. Я вам що писав?? І хто виявився правим??
    sv_2000
      sv_2000, 28.09.2020 18:04
    -1
    Stelios Komnin, 28.09.2020 18:02
    Згода. Нових Хінгіс та Селеш вже не буде мабуть. Достатньо бути в 16 такою як Гауфф або Серена, та виносити с корта усіх за рахунок сили. Вінус була набагато талановитіша Серени. Пригадую матчі ЮС 99 р. коли з Хінгіс грала. Зараз таких вже нема. Хіба Квітова та Кербер з тієї школи. Мугуруса зпочатку була такою.
    Селеш вообще-то не как девочка играла, а в весьма силовой теннис
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 28.09.2020 18:03
    +1
    Stelios Komnin, 28.09.2020 17:49
    Эта русская напоминает Ястремскую годичной давности: один прием весь матч и попадает. Похоже технике новое поколение не учат (кроме Муховой, Вондроушевой и Барти), только силе и выносливости.
    ну і Б'янка ще
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 28.09.2020 18:02
    0
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 17:56
    Так я постійно пишу про те, куди рухається світовий теніс, і чому мені це не подобається)
    Згода. Нових Хінгіс та Селеш вже не буде мабуть. Достатньо бути в 16 такою як Гауфф або Серена, та виносити с корта усіх за рахунок сили. Вінус була набагато талановитіша Серени. Пригадую матчі ЮС 99 р. коли з Хінгіс грала. Зараз таких вже нема. Хіба Квітова та Кербер з тієї школи. Мугуруса зпочатку була такою.
    Sauron
      Sauron, 28.09.2020 18:01
    +5
    Выиграла на классе, чтобы там ни говорили, хотя отдыха после Страсбура было меньше суток.
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 28.09.2020 18:01
    +9
    Чем Элина отличаеться от Даяны... если что-то не идет, Элина меняет тактику... где-то варьирует удары... смотрит реакцию соперника на изменения игры... Даяна просто лупит...
    результат налицо.
    Олег Судак
      Олег Судак, 28.09.2020 18:01
    +1
    Невже цей дурдом закінчився?
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:00
    +7
    Сьогодні пронесло. Ну, хоч так вдалося пройти далі.
    Sergiy20
      Sergiy20, 28.09.2020 17:59
    +11
    Вимучила!!! Всіх з перемогою!!!
    Venesuela
      Venesuela, 28.09.2020 17:58
    0
    Після Елі наступним запуском буде грати коханий)) Задай настрій))
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 17:56
    +4
    Stelios Komnin, 28.09.2020 17:49
    Эта русская напоминает Ястремскую годичной давности: один прием весь матч и попадает. Похоже технике новое поколение не учат (кроме Муховой, Вондроушевой и Барти), только силе и выносливости.
    Так я постійно пишу про те, куди рухається світовий теніс, і чому мені це не подобається)
    Sergiy20
      Sergiy20, 28.09.2020 17:59
    +11
    Вимучила!!! Всіх з перемогою!!!
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 28.09.2020 18:01
    +9
    Чем Элина отличаеться от Даяны... если что-то не идет, Элина меняет тактику... где-то варьирует удары... смотрит реакцию соперника на изменения игры... Даяна просто лупит...
    результат налицо.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 17:23
    +8
    Жахливий теніс від Еліни. 22 невимушені за сет.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:00
    +7
    Сьогодні пронесло. Ну, хоч так вдалося пройти далі.
    Олег Судак
      Олег Судак, 28.09.2020 17:33
    +7
    6 !!!!!!!!!!! Програних геймів на своїй подачі підряд! І кому!!! Жах!
    Sergiy20
      Sergiy20, 28.09.2020 17:32
    +7
    з боку Еліни просто якась фантастика: програти 2 свої подачі під ноль, це треба вміти(((
    PaulK77
      PaulK77, 28.09.2020 10:40
    +6
    vital, 28.09.2020 08:39
    Прочитав на БТУ в'ю Гаврилової після перемоги над Даяною і трохи зрозумів всю цю істерію з заміною м'ячів Babolat на більш важкі Wilson. Важчий м'яч довше летить, що частково нівелює перевагу атакуючих гравців і зменшує шанси на вінерс, бо в суперника збільшуються шанси встигнути до м'яча і повернути його назад. До того ж дощова погода/висока вологість ще більше сповільнюють м'ячі, в порівнянні з сонячною погодою, чи матчем у залі.
    За таких умов м'ячі+погода на шлемі в гравців захисного стилю підвищуються шанси на успішний виступ на РГ. Халеп, Вондрусова, ну і наша Еля будуть мати шанси. Еліні до того ж треба компенсувати втрату 1100 рейтингових очок за фінал Підсумкового-2019, які згорають цієї осені. Інакше Еля ризикую втратити місце в ТОП-10, бо в інших суперниць стільки очок не відпаде, лише в Барті 1500.
    Звісно що треба було брати Рим, бо очки за Страсбург це капля в морі. Тому Еліні вкрай важливо продовжувати виступи на РГ-2020 аж до вирішальних стадій другого тижня шолому.
    Здоров'я Елі і вдалого виступу на шлемі.
    Цього року очки за жодний турнір не віднімаються і за підсумковий зокрема.
    Sauron
      Sauron, 28.09.2020 18:01
    +5
    Выиграла на классе, чтобы там ни говорили, хотя отдыха после Страсбура было меньше суток.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 17:35
    +5
    Еліна вирішила позмагатися з Даяною, хто найгірше зіграє у першому колі. Залишилося тільки до цього підключитися Марті, і розчарування від українок буде повним.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 28.09.2020 09:10
    +5
    vital, 28.09.2020 08:39
    Прочитав на БТУ в'ю Гаврилової після перемоги над Даяною і трохи зрозумів всю цю істерію з заміною м'ячів Babolat на більш важкі Wilson. Важчий м'яч довше летить, що частково нівелює перевагу атакуючих гравців і зменшує шанси на вінерс, бо в суперника збільшуються шанси встигнути до м'яча і повернути його назад. До того ж дощова погода/висока вологість ще більше сповільнюють м'ячі, в порівнянні з сонячною погодою, чи матчем у залі.
    За таких умов м'ячі+погода на шлемі в гравців захисного стилю підвищуються шанси на успішний виступ на РГ. Халеп, Вондрусова, ну і наша Еля будуть мати шанси. Еліні до того ж треба компенсувати втрату 1100 рейтингових очок за фінал Підсумкового-2019, які згорають цієї осені. Інакше Еля ризикую втратити місце в ТОП-10, бо в інших суперниць стільки очок не відпаде, лише в Барті 1500.
    Звісно що треба було брати Рим, бо очки за Страсбург це капля в морі. Тому Еліні вкрай важливо продовжувати виступи на РГ-2020 аж до вирішальних стадій другого тижня шолому.
    Здоров'я Елі і вдалого виступу на шлемі.
    Як відпадають очки за турнір, який не відбувається?
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 28.09.2020 18:30
    +4
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:09
    А що Маркета? Я, зрозуміло, її матч не дивився, але усі молоді тенісистки, які вміють саме грати, а не просто лупити з усієї сили, мають серйозні проблеми зі здоров'ям. Вондроушова, Андреєску, Бенчіч. Не здивуюсь, якщо там головна проблема у пошкодженні, а не поганій грі. Хоча хто знає. Це ж жіночій теніс.
    Андреєску та Бенчіч? Є сумніви. Бенчіч - неадекватна й психована, що заважатиме неї завжди. Румунка досить товста, це її конституція. Це також заважатиме стабільно грати. Протягом усього сезону вона не грає. Маркета і Мухова - кращі юніори наразі.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 17:56
    +4
    Stelios Komnin, 28.09.2020 17:49
    Эта русская напоминает Ястремскую годичной давности: один прием весь матч и попадает. Похоже технике новое поколение не учат (кроме Муховой, Вондроушевой и Барти), только силе и выносливости.
    Так я постійно пишу про те, куди рухається світовий теніс, і чому мені це не подобається)
    samird
      samird, 28.09.2020 17:38
    +4
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 17:12
    Я не розумію, що з Еліною. Навіть нормально захищатися не виходить. Завжди встигала за найскладнішими м'ячами, зараз постійно не доходить і до звичайних. Чи зі швидкістю щось, чи з читанням гри суперниць. В Римі та Страсбурзі було те ж саме. Тільки там Еліна більше атакувала з перемінним успіхом.
    Согласен. Эля и в Страсбурге не блистала, но сегодня просто ужасное качество тенниса во всех компонентах, как для себя.
    dudigo78
      dudigo78, 28.09.2020 17:32
    +4
    Грає трохи краще за Даяну. Одним словом дуже погано
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 17:12
    +4
    Я не розумію, що з Еліною. Навіть нормально захищатися не виходить. Завжди встигала за найскладнішими м'ячами, зараз постійно не доходить і до звичайних. Чи зі швидкістю щось, чи з читанням гри суперниць. В Римі та Страсбурзі було те ж саме. Тільки там Еліна більше атакувала з перемінним успіхом.
    сергей богданов
      сергей богданов, 28.09.2020 17:38
    +3
    Смотрю и маты гну!
    sv_2000
      sv_2000, 28.09.2020 16:49
    +3
    Только похвалил и начала чудить.... Все! Молчу
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:47
    +2
    Stelios Komnin, 28.09.2020 18:02
    Згода. Нових Хінгіс та Селеш вже не буде мабуть. Достатньо бути в 16 такою як Гауфф або Серена, та виносити с корта усіх за рахунок сили. Вінус була набагато талановитіша Серени. Пригадую матчі ЮС 99 р. коли з Хінгіс грала. Зараз таких вже нема. Хіба Квітова та Кербер з тієї школи. Мугуруса зпочатку була такою.
    Так, доречі, щодо нових Селеш, та особливо, Хінгіс, шкода. Мартіна для мене була майже ідеалом тенісистки. Зараз вище другого ешелону жіночого тенісу їй було б вкрай складно піднятися.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:09
    +2
    Vadin, 28.09.2020 18:05
    Ну що, пане Станіславе, як ваша фаворитка Маркета.. Я вам що писав?? І хто виявився правим??
    А що Маркета? Я, зрозуміло, її матч не дивився, але усі молоді тенісистки, які вміють саме грати, а не просто лупити з усієї сили, мають серйозні проблеми зі здоров'ям. Вондроушова, Андреєску, Бенчіч. Не здивуюсь, якщо там головна проблема у пошкодженні, а не поганій грі. Хоча хто знає. Це ж жіночій теніс.
    Illya Mandebura
      Illya Mandebura, 28.09.2020 18:05
    +2
    Stanislav Matusevych, 28.09.2020 18:00
    Сьогодні пронесло. Ну, хоч так вдалося пройти далі.
    Вам привіт від Вондрусової 😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣