Катаріна Завацька - Кікі Бертенс. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу першого кола на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу

Катаріна Завацька - Кікі Бертенс. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© WTA. Катаріна Завацька

У понеділок, 28 вересня, Катаріна Завацька (№112 WTA) дебютує в основній сітці Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.
 
У матчі першого кола українка гратиме проти п'ятої сіяної Кікі Бертенс з Нідерландів (№8 WTA). Матч відкриє змагальний день на корті імені Сюзанн Ленглен. Зустріч розпочнеться о 12:00 за Києвом.
 
Раніше дівчата не зустрічалися.
 
У наступному колі переможниця матчу змагатиметься проти Сари Еррані з Італії (№150 WTA).

Плеєр з відеотрансляцією буде доданий ближче до початку матчу

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

ПРИЗОВІ

ПРЕВ'Ю

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 28.09.2020 16:31
    0
    Roman Chipak, 28.09.2020 15:54
    хто скаже чому тут немає Hawk eye?
    Потому что у этой устаревшей системы есть приличная погрешность, и когда виртуальная картинка не совпадает с отпечатком мяча, может начаться рукоприкладство
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 28.09.2020 16:29
    0
    Вже по традиції- кидайте ссилку!)
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 28.09.2020 16:22
    0
    Oleksyi Gorupovych, 28.09.2020 16:09
    "Зламалася" психологічно Катаріна. Та ще й суддя підіграв Бертенс. Так добре Катаріна розпочала матч. Але це буде хорошим досвідом на майбутні матчі. Будуть перемоги. Обов'язково будуть. Потенціал у Катаріни хороший.
    Та й ій лише 20. Цікаво, які в 21 році будуть з Костюк.
    AleksMih
      AleksMih, 28.09.2020 16:11
    +1
    Roman Chipak, 28.09.2020 15:54
    хто скаже чому тут немає Hawk eye?
    Хок ай на грунте правилами не разрешен, видимо из-за низкой точности и принятия решения по числовой аппроксимации, а не по факту, а значительно более точный и достоверный ( решение по видео ) фокстен должны были ввести на грунте в этом году, помешал ковид.
    svv72
      svv72, 28.09.2020 16:11
    0
    Катя понравилась. Молодец хоть и проиграла. У Кики 8 рейтинг она после первого сета заиграла. Не то что наша Даяна с высоким рейтингом показала нежелание вообще играть.
    Oleksyi Gorupovych
      Oleksyi Gorupovych, 28.09.2020 16:09
    +4
    "Зламалася" психологічно Катаріна. Та ще й суддя підіграв Бертенс. Так добре Катаріна розпочала матч. Але це буде хорошим досвідом на майбутні матчі. Будуть перемоги. Обов'язково будуть. Потенціал у Катаріни хороший.
    Mishka_Tayson
      Mishka_Tayson, 28.09.2020 16:08
    +3
    Катаріна молодчинка! Зробила все що могла і навіть трохи більше. Шкода, що "струни" на бойових ракетках полопали, не витримавши пекельної напруги. Перемоги обов'язково ще прийдуть.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 28.09.2020 16:08
    0
    samird, 28.09.2020 15:57
    На грунте эта технология не используется. Считается, что и так всё видно. Но иногда начинается аномальная слепота. ДАвно пора его вводить и на грунте.
    Правда, 21 век, а ходят как во дворе - где отпечатался след...Судья 2 важных очка забрал, особенно первое - переломное во 2 сете.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 28.09.2020 16:07
    0
    Очень жаль девочку... Играла хорошо, есть проблемы со скоростью. Но если на таком уровне продолжит дальше, то будет прогресс. Во 2 сете нужно было брать преимущество.
    Бертенс, как всегда, не понравилась: что с Элиной, что с Ястремской матчи..."Умирающий лебедь" какой-то. Поопытнее была бы Завацкая, Бертенс улетела б.
    vv691
      vv691, 28.09.2020 16:06
    0
    Віктор Савчук, 28.09.2020 15:42
    та це ппц, знов засудив, таких арбітрів мудаків треба гнати в шию з такого спорту
    ты прав арбитр козел недоенный
    Vadin
      Vadin, 28.09.2020 16:02
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    samird, 28.09.2020 15:56
    Может хватит уже чушь писать, статистик-теоретик?
    Це не бред а правда, зразу видно шо ти ноль в тенісі, так бы знав що на грунті найважливіше
    samird
    online
      samird, 28.09.2020 15:57
    +6
    Roman Chipak, 28.09.2020 15:54
    хто скаже чому тут немає Hawk eye?
    На грунте эта технология не используется. Считается, что и так всё видно. Но иногда начинается аномальная слепота. ДАвно пора его вводить и на грунте.
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 28.09.2020 15:57
    +2
    Roman Chipak, 28.09.2020 15:54
    хто скаже чому тут немає Hawk eye?
    тому що це "ніщебродний" турнір, я сам дивуюсь цьому, один з самих дорогих турнірів вирішив що долю гравців мають вирішувати отакі молокососи арбітри (((
    samird
    online
      samird, 28.09.2020 15:56
    0
    Vadin, 28.09.2020 15:39
    На грунті подача вобше ролі не грає)) скоріше процент попадання першої
    Может хватит уже чушь писать, статистик-теоретик?
    Roman Chipak
      Roman Chipak, 28.09.2020 15:54
    +3
    хто скаже чому тут немає Hawk eye?
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 28.09.2020 15:44
    +5
    Віктор Савчук, 28.09.2020 15:39
    все вихдить, крім завершальної стадії, жаль, поки не вистачає досвіду і впевненості, але видно що старається
    Видно що навчена тенісистка, можливо будуть люди. Бертенс сама вийшла з такого рівня і стала топом.
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 28.09.2020 15:42
    +6
    та це ппц, знов засудив, таких арбітрів мудаків треба гнати в шию з такого спорту
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 28.09.2020 15:39
    +8
    все вихдить, крім завершальної стадії, жаль, поки не вистачає досвіду і впевненості, але видно що старається
    Vadin
      Vadin, 28.09.2020 15:39
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Venesuela, 28.09.2020 15:31
    Всеодно Катарина молодчинка!!! Поки що один сет у тенисистки з 1 десятки здорово!
    На грунті подача вобше ролі не грає)) скоріше процент попадання першої
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 28.09.2020 15:38
    +2
    Vadin, 28.09.2020 15:34
    Статистика на подачі така ж як і завжди в Катаріна, вона крайнє слабко завжди грає на своїй подачі, тут не сила Бертенс
    Згідний з тим що впав процент першої подачі.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 28.09.2020 14:12
    +9
    Як же приємно дивитися на таку гру після вчорашнього
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 28.09.2020 15:39
    +8
    все вихдить, крім завершальної стадії, жаль, поки не вистачає досвіду і впевненості, але видно що старається
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 28.09.2020 15:37
    +8
    Во блін організатори - усі сидять в куртках та штанах, а діти, які подають м'ячики в шортах та футболочках мерзнуть... Куди дивляться служби по захисту прав дітей?????
    Venesuela
      Venesuela, 28.09.2020 15:31
    +7
    Всеодно Катарина молодчинка!!! Поки що один сет у тенисистки з 1 десятки здорово!
    vostok
      vostok, 28.09.2020 15:05
    +7
    Арбитр украл гейм у Катарины. Еще и зрители там сидят, радуются за Бертенс, хлопают ластами.
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 28.09.2020 14:44
    +7
    Неймовірно, з 8-го сет-болу таки виграла перший сет. Вже круто
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 28.09.2020 14:35
    +7
    Відкрив трансляцію кол був рахунок 5-1 і був шокований, поки тримається чудово
    samird
    online
      samird, 28.09.2020 15:57
    +6
    Roman Chipak, 28.09.2020 15:54
    хто скаже чому тут немає Hawk eye?
    На грунте эта технология не используется. Считается, что и так всё видно. Но иногда начинается аномальная слепота. ДАвно пора его вводить и на грунте.
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 28.09.2020 15:42
    +6
    та це ппц, знов засудив, таких арбітрів мудаків треба гнати в шию з такого спорту
    dudigo78
    online
      dudigo78, 28.09.2020 15:28
    +6
    3 сет швидше за все формальність
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 28.09.2020 15:44
    +5
    Віктор Савчук, 28.09.2020 15:39
    все вихдить, крім завершальної стадії, жаль, поки не вистачає досвіду і впевненості, але видно що старається
    Видно що навчена тенісистка, можливо будуть люди. Бертенс сама вийшла з такого рівня і стала топом.
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 28.09.2020 14:57
    +5
    Вау, ви це бачили, я такого красивого вкороченого прийому щдавно не бачив!
    Oleksyi Gorupovych
      Oleksyi Gorupovych, 28.09.2020 16:09
    +4
    "Зламалася" психологічно Катаріна. Та ще й суддя підіграв Бертенс. Так добре Катаріна розпочала матч. Але це буде хорошим досвідом на майбутні матчі. Будуть перемоги. Обов'язково будуть. Потенціал у Катаріни хороший.
    Vadin
      Vadin, 28.09.2020 15:34
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Mazyr2412, 28.09.2020 15:30
    Статистика згідна з ним. Подивіться статистику н.п. і все стане ясно. Катарина більше ризикує і більше помиляється.
    Статистика на подачі така ж як і завжди в Катаріна, вона крайнє слабко завжди грає на своїй подачі, тут не сила Бертенс
    Venesuela
      Venesuela, 28.09.2020 15:28
    +4
    Mazyr2412, 28.09.2020 15:19
    Місце в 30-ці у Даяни. Ось такий толк.
    Потужна гра без голови нічого не варта, на жаль....
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 28.09.2020 15:28
    +4
    Я б сказав грає Катаріна гарно на куражі, от досвіду таких матчів не вистачає
    Venesuela
      Venesuela, 28.09.2020 15:25
    +4
    З такою подачею(( Жодної в 2-му сеті! Так сумно що хочеться курить))
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 28.09.2020 15:20
    +4
    Незважаючи на прикрий програш своїх подач грає Катя не менш чудово ніж в першій партії, це Бертенс додала
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 28.09.2020 15:10
    +4
    Тендітній Катерині не вистачає потужності.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 28.09.2020 14:43
    +4
    Каті на руку і холодна дощова погода, і важкий м'яч. Та головне, що вона грає спокійно, комбінаційно і мало дарує суперниці. Треба ще більше дропів!