Віталій ГАВРИШ: «Поле залило. Грати було неможливо»

Капітан «Колоса» - про матч проти «Рієки»

1844
2
ФК Колос

Віталій Гавриш поділився враженнями від матчу «Колоса» проти «Рієки» в третьому раунді кваліфікації Ліги Європи (поразка 0:2):

«Те, що ми планували, так воно і проходило. Хотілося б більше гольових моментів. Була нервозність, особливо в перші 20 хвилин. Потім була рівна гра, в якій, на жаль, ми поступилися.

Поле було в дуже поганому стані - його залило. Неможливо було грати в футбол - м'яч застрягав, не летів. Плюс в кінці ми підсіли. Але суперник був в таких же умовах, тому для нас це не відмазка.

Після першого пропущеного гола ще вірили, але другий надломив. Розуміли: 4 хвилини, 2 м'ячі. Це тільки «Манчестер Юнайтед» в 1999 році міг забити два голи. А так - це нереально, звичайно. Після першого голу йшли вперед, старалися, але не зрослося. У мене теж моментик був».

(20)

Екс-чемпіон світу, який хотів перемогу Ф'юрі, відреагував на бій Усика
Бокс | 19 травня 2024, 18:05 3

Келл Брук вважає, що Тайсон зробив достатньо, щоб виграти за рішенням суддів

«Віддати належне Тайсону». Кличко відреагував на перемогу Усика над Ф'юрі
Бокс | 19 травня 2024, 07:20 5

Олександр переміг британця за підсумками 12 раундів та став абсолютним чемпіоном світу