Еліна Світоліна - Маркета Вондроушова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу 1/4 фіналу на турнірі в Римі

Еліна Світоліна - Маркета Вондроушова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

У суботу, 19 вересня, перша ракетка України Еліна Світоліна (№6 WTA) продовжить боротьбу на турнірі серії Прем'єр 5 в Римі.
 
У матчі 1/4 фіналу українка зустрінеться з Маркетою Вондроушовою з Чехії (№19 WTA). Зустріч відбудеться третім запуском на стадіоні ім. Ніколи П'єтранджело після матчу Азаренко - Гарбінє Мугуруса. Орієнтовний час початку - 19:10 за Києвом.
 
Шлях на турнірі

Стадія  Світоліна   Вондроушова
1-е коло -   Дої (6-1 4-6 6-4) №80 WTA
2-е коло  Павлюченкова (6-3 7-6) №61 WTA   Рус (6-3 6-3) №71 WTA
3-е коло  Кузнєцова (7-6 6-4) №38 WTA  Герцог (1-6 6-1 7-6) №50 WTA

Раніше дівчата зустрічалися три рази, українка кожного разу перемагала.

У наступному колі переможниця матчу зіграє проти Елізи Мертенс (№20 WTA) або Кароліни Плішкової (№4 WTA).

Плеєр з відеотрансляцією буде доданий ближче до початку матчу

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex Dunkel
      Alex Dunkel, 19.09.2020 21:47
    +1
    Kanarejka, 19.09.2020 20:59
    Вы действительно искренне считаете, что из Элины "ничего не получилось"?
    Не считаю.Давно болею за Элину,даже когда играет в штатах или Азии смотрю матчи по ночам.Просто жаль,что хорошие матчи чередуются с такими недорозумениями как сегодня.А такой камент вызван тем,что не раз заявляла,что хочет выигрывать шлемы,стать первой ракеткой,а игра лучше не становится,хотя я думаю,что это ей по силам.Когда не боится рисковать,возит соперниц по углам приходит и результат.
    Elis
      Elis, 19.09.2020 21:07
    +2
    Alex Dunkel, 19.09.2020 20:57
    Актриса Лия Ахеджакова всегда играет одинаково.А еще на ум приходит-бледная немощь ,Наверное все дело в мозгах
    "Актриса Лия Ахеджакова всегда играет одинаково."Наверное дело в мозгах-теннис интелектуальный вид спорта,наибольшего успеха добиваются спортсмены,которые не только хорошо бьют по мячу,но и успевают подумать куда пробить лучше,имеют стратегию на матч и тактику на конкретную ситуацию.
    У спортсмена,который с упорством,достойным лучшего применения,каждый раз старается направить мяч именно в соперника,а не в пустой корт,в линию,обвести-явно не все благополучно с мозгами.Элиночка даже смеш прбивает на соперницу!?Успеха ей.Подождем,может из Даяны и Марты что-то получится .
    Не чекайте. З вас, як з вболівальника тенісу, вже нічого путнього нє палучілось і нє палучітся. Дивіться плавання.
    Kanarejka
      Kanarejka, 19.09.2020 20:59
    +2
    Alex Dunkel, 19.09.2020 20:57
    Актриса Лия Ахеджакова всегда играет одинаково.А еще на ум приходит-бледная немощь ,Наверное все дело в мозгах
    "Актриса Лия Ахеджакова всегда играет одинаково."Наверное дело в мозгах-теннис интелектуальный вид спорта,наибольшего успеха добиваются спортсмены,которые не только хорошо бьют по мячу,но и успевают подумать куда пробить лучше,имеют стратегию на матч и тактику на конкретную ситуацию.
    У спортсмена,который с упорством,достойным лучшего применения,каждый раз старается направить мяч именно в соперника,а не в пустой корт,в линию,обвести-явно не все благополучно с мозгами.Элиночка даже смеш прбивает на соперницу!?Успеха ей.Подождем,может из Даяны и Марты что-то получится .
    Вы действительно искренне считаете, что из Элины "ничего не получилось"?
    Alex Dunkel
      Alex Dunkel, 19.09.2020 20:57
    -5
    Актриса Лия Ахеджакова всегда играет одинаково.А еще на ум приходит-бледная немощь ,Наверное все дело в мозгах
    "Актриса Лия Ахеджакова всегда играет одинаково."Наверное дело в мозгах-теннис интелектуальный вид спорта,наибольшего успеха добиваются спортсмены,которые не только хорошо бьют по мячу,но и успевают подумать куда пробить лучше,имеют стратегию на матч и тактику на конкретную ситуацию.
    У спортсмена,который с упорством,достойным лучшего применения,каждый раз старается направить мяч именно в соперника,а не в пустой корт,в линию,обвести-явно не все благополучно с мозгами.Элиночка даже смеш прбивает на соперницу!?Успеха ей.Подождем,может из Даяны и Марты что-то получится .
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 19.09.2020 20:46
    +4
    Очень поучительный для Элины матч. С такой игрой соперницы Свитолина,я думаю,ещё не сталкивалась,
    а это новый опыт и нужно разобраться,как такой игре противостоять. У чешки видна шикарная работа тренера,нашим бы девчонкам такого.
    Kanarejka
      Kanarejka, 19.09.2020 20:44
    0
    Oleksyi Gorupovych, 19.09.2020 20:38
    Відмучилась Еліна. Проти "лівшів" треба тактику міняти. А Еліна в основному Вондрушові під ліву подавала. Та, чесно кажучи, сьогодні Вондрушова(не рахуючи своїх подвійних помилок) "вчисту" переграла Еліну. Бувають такі моменти, коли гра "не клеїться", зате в суперниці всі м'ячі попадають в корт. Все-таки майже піврічна ігрова перерва дається взнаки, і не тільки Еліні. Будемо чекати наступних турнірів, де будуть перемоги. Обов'язково будуть.
    Дякую Олексій, що не, вибачте, - 'обісрали' нашу Елю, а з позитивом і толерантно! Побільше б таких коментарів ))
    serega-2019
      serega-2019, 19.09.2020 20:39
    +3
    Vladlen, 19.09.2020 20:35
    Столько укороченных Вондрушова исполнила, и Элина не к одному не была готова, просто на себя не была похожа. Чешка не чего особенного не показала, просто Свтолина сама все отдала.
    Побачимо, як воно буде на Ролан-Гаросі, там багато запитань зніметься.
    Еліні гарно підготуватись, відпочити і показати топ клас у наступних іграх.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 19.09.2020 20:38
    +1
    serega-2019, 19.09.2020 20:34
    Я не спеціаліст, але дуже м`яко грала Еліна.
    Можливо були праві ті, хто писав, що Еліна вийде на тренування..
    .. можливо Еліна не викладалася на повну, щоб не було травми..
    .. найближчі ігри покажуть, що і як..
    Найближчими мали б бути матчі у Страсбурзі. Однак не впевнений, що Еліні там варто тепер з'являтись на "тренування" перед РГ. Усі провідні спортсменки Страсбург пропускають...
    Oleksyi Gorupovych
      Oleksyi Gorupovych, 19.09.2020 20:38
    +4
    Відмучилась Еліна. Проти "лівшів" треба тактику міняти. А Еліна в основному Вондрушові під ліву подавала. Та, чесно кажучи, сьогодні Вондрушова(не рахуючи своїх подвійних помилок) "вчисту" переграла Еліну. Бувають такі моменти, коли гра "не клеїться", зате в суперниці всі м'ячі попадають в корт. Все-таки майже піврічна ігрова перерва дається взнаки, і не тільки Еліні. Будемо чекати наступних турнірів, де будуть перемоги. Обов'язково будуть.
    Юрий Тютюшев
    online
      Юрий Тютюшев, 19.09.2020 20:35
    -9
    Она Как с Мефисом снюхалась так и покатилась по наклонной((((
    Vladlen
      Vladlen, 19.09.2020 20:35
    -1
    Столько укороченных Вондрушова исполнила, и Элина не к одному не была готова, просто на себя не была похожа. Чешка не чего особенного не показала, просто Свтолина сама все отдала.
    serega-2019
      serega-2019, 19.09.2020 20:34
    +4
    Я не спеціаліст, але дуже м`яко грала Еліна.
    Можливо були праві ті, хто писав, що Еліна вийде на тренування..
    .. можливо Еліна не викладалася на повну, щоб не було травми..
    .. найближчі ігри покажуть, що і як..
    INMSpace
      INMSpace, 19.09.2020 20:34
    +4
    Элина, конечно, наошибалась достаточно, но я совершенно не ожидал от Маркеты настолько надежной игры. Дропы вообще на уровне мужского тенниса!
    svv72
      svv72, 19.09.2020 20:33
    -7
    Какая тут игра? Монфис уже два дня ждет её на яхте.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 19.09.2020 20:33
    +2
    Вперше бачу, щоб перевано за рахунок дропів перемога досягалась.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 19.09.2020 20:32
    +3
    Це якійсь піз....ь, всі дроп-шоти залетіли, і останній, вишня на ....
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 19.09.2020 20:31
    +3
    Можете мінусувати, але як говорив один закордонний експерт(не скажу який)- в матчах Даяни ,все залежить від Даяни,а в матчах Еліни,все залежить від суперника. Якось так!
    Юрий Тютюшев
    online
      Юрий Тютюшев, 19.09.2020 20:31
    -4
    Ох и днИНА наша СвитлолИНА)))
    vostok
      vostok, 19.09.2020 20:31
    -2
    Элина - признанная королева игры у сетки. С ней укороченными играть просто бесполезно.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 19.09.2020 20:28
    -2
    Elis, 19.09.2020 20:23
    Бити в аути? Еліна з цим і сама справляється? А які такі супервміння в Даяни, які тут допомогли б?
    Ганяти по корту. Передивіться матч з Халеп( румунка грала біля рекламних щитів),а Еліна так не вміє, в неї інші козирі.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 19.09.2020 15:36
    +8
    Еліна всюди говорить, що їй в Римі комфортно, то чому зніматися. Треба перемогати, щоб відчувати впевненість перед РГ. Головне без травм.
    Elis
      Elis, 19.09.2020 20:23
    +7
    Mazyr2412, 19.09.2020 20:21
    Тут би вміння Даяни пригодилися,чи не так?!)
    Бити в аути? Еліна з цим і сама справляється? А які такі супервміння в Даяни, які тут допомогли б?
    vital
    online
      vital, 19.09.2020 18:05
    +7
    Не забувайте що через короновірус зараз можна зніматися коли хочеш без штрафних санкцій. Тому з Страсбургу можна знятися без проблем.
    Не забувайте що в Еліни відпаде в кінці року 1150 очок за фінал Підсумкового. Тому 900 очок за Рим були б не зайвими щоб не вилетіти з ТОП-10 Еліні. Оскільки до кінця року без скасованої азійської серії залишилося не так і багато турнірів, то , думаю, що свіжа і повна сил Еля спробує таки виграти ці 5 римських матчів.
    olegg1261
      olegg1261, 19.09.2020 20:18
    +6
    Вондрушкова сьогодні людина-павук перекриває весь корт.А своїми дропами жалить без промаху.
    drogovizkiy
      drogovizkiy, 19.09.2020 20:16
    +6
    чешці треба віддати належне - її вкорочені удари шикарні
    dudigo78
    online
      dudigo78, 19.09.2020 20:14
    +6
    Дивлюсь одним оком, але судячи зі всього тут без шансів. Чешка тягне все, а потужності щоб її заганяти на повільному корті в Еліни нема.
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 19.09.2020 19:52
    +6
    Сегодня что, брейков не увидим ?? Три раза по 40-15 и ни одного брейка.
    Elis
      Elis, 19.09.2020 19:51
    +6
    В Еліни гра відверто не дуже йде. Але Маркету якраз можна брати голими руками - виглядає дуже втомленою, на 3 сети її навряд чи вистачить.
    Kanarejka
      Kanarejka, 19.09.2020 19:50
    +6
    О боги, не реализовать столько брейкпоинтов....
    serega-2019
      serega-2019, 19.09.2020 19:22
    +6
    Дивлячись на Вондроушову на її обличча складається враження, що вона в теніс вже цілий день грає !!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 19.09.2020 12:13
    +6
    Sit Simurg, 19.09.2020 11:48
    С вероятностью 80 % - Элина сегодня проиграет.
    Маркета - очень неудобный для неё соперник, и если что-то пойдёт не так, Элина смело сдаст матч. Ведь , надо поберечь силы на РГ, и основные задачи уже выполнены : 1) размялась перед главным и последним турниром сезона, 2) вернулась перед РГ в топ-5 .
    "очень неудобный соперник" - це звідки взято. Еліна виграла в Маркети всі 3 очні зустрічі. Може, навпаки?
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 19.09.2020 10:45
    +6
    vital, 19.09.2020 08:13
    Дуже вже небезпечна ця лівша Маркета. Фінал РГ це неабищо, для її 21 року. Після того шлему думалось що з'являється ще один претендент на ТОП-10 в турі. Але, здається, травми чешку замучили.
    От не впевнений що Еліні треба боротися тут за титул у Римі, зігравши цілих 5 ігор перед близьким стартом шлему. Тому я не буду особливо розчарований, якщо вона сьогодні не переможе. Але Елі з Ендрю видніше, як проводити свою підготовку до надважливого мейджеру.
    А як же Аза грає? Тиждень перерви не достатньо?
    Elis
      Elis, 19.09.2020 20:06
    +5
    Вондрушова реально тягне все
    serega-2019
      serega-2019, 19.09.2020 19:16
    +5
    Еліна вперед !!!
    B0N1K
      B0N1K, 19.09.2020 17:36
    +5
    vital, 19.09.2020 08:13
    Дуже вже небезпечна ця лівша Маркета. Фінал РГ це неабищо, для її 21 року. Після того шлему думалось що з'являється ще один претендент на ТОП-10 в турі. Але, здається, травми чешку замучили.
    От не впевнений що Еліні треба боротися тут за титул у Римі, зігравши цілих 5 ігор перед близьким стартом шлему. Тому я не буду особливо розчарований, якщо вона сьогодні не переможе. Але Елі з Ендрю видніше, як проводити свою підготовку до надважливого мейджеру.
    Перемога в Римі дасть можливість сіятись другою на РГ, бо Барті й Осаки там не буде. Плішкова, навіть вигравши Страсбург, якщо вона туди взагалі заявлена, не зможе випередити Еліну до жеребкування, бо фінал зіграють вже після жеребкування. Тому є все ж за що поборотись.
    Elis
      Elis, 19.09.2020 17:07
    +5
    Антон Корзун, 19.09.2020 16:59
    Маркєта в двох сетах .
    Вилетить?
    Elis
      Elis, 19.09.2020 16:12
    +5
    Александр Науменко, 19.09.2020 15:36
    Еліна всюди говорить, що їй в Римі комфортно, то чому зніматися. Треба перемогати, щоб відчувати впевненість перед РГ. Головне без травм.
    Хто взагалі говорить про зняття? Кістьми не треба лягати, як Даяна перед ЮСО, тільки аби зіграти з Осакою. Якщо гра піде - супер! Не піде - не посипати голову попелом. Головне, як ви правильно кажете, не травмуватись і розподілити сили.
    Ніхто не пам'ятатиме 14 в Еліні титулів було, 15 чи 20. А шолом пам'ятатимуть всі.
    Рим їй подобається, бо двічі там перемагала. Переможе на РГ, він їй теж не менше подобатиметься.
    vital
    online
      vital, 19.09.2020 08:13
    +5
    Дуже вже небезпечна ця лівша Маркета. Фінал РГ це неабищо, для її 21 року. Після того шлему думалось що з'являється ще один претендент на ТОП-10 в турі. Але, здається, травми чешку замучили.
    От не впевнений що Еліні треба боротися тут за титул у Римі, зігравши цілих 5 ігор перед близьким стартом шлему. Тому я не буду особливо розчарований, якщо вона сьогодні не переможе. Але Елі з Ендрю видніше, як проводити свою підготовку до надважливого мейджеру.
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 19.09.2020 20:46
    +4
    Очень поучительный для Элины матч. С такой игрой соперницы Свитолина,я думаю,ещё не сталкивалась,
    а это новый опыт и нужно разобраться,как такой игре противостоять. У чешки видна шикарная работа тренера,нашим бы девчонкам такого.
    Oleksyi Gorupovych
      Oleksyi Gorupovych, 19.09.2020 20:38
    +4
    Відмучилась Еліна. Проти "лівшів" треба тактику міняти. А Еліна в основному Вондрушові під ліву подавала. Та, чесно кажучи, сьогодні Вондрушова(не рахуючи своїх подвійних помилок) "вчисту" переграла Еліну. Бувають такі моменти, коли гра "не клеїться", зате в суперниці всі м'ячі попадають в корт. Все-таки майже піврічна ігрова перерва дається взнаки, і не тільки Еліні. Будемо чекати наступних турнірів, де будуть перемоги. Обов'язково будуть.