У Ла Лігу піднімаються «Уеска» і «Кадіс», за 3-тю путівку буде плей-оф

16246
13
Twitter. Роман Зозуля

20 липня у Іспанії відбулися матчі останнього 42-го туру Сегунди, другого іспанського дивізіону.

Команди українців – «Альбасете» і «Луго» – зберегли прописку в Сегунді!

«Альбасете» у вирішальній грі за виживання виграв в гостях у «Кадіса» (1:0), весь матч відіграв Роман Зозуля. Причому рятівний гол з пенальті був забитий на 90-й хвилині!

Василь Кравець вийшов на заміну на 36-й хвилині і допоміг «Луго» здолати «Мірандес» (2:1), при цьому команда досягла потрібного результату лише на 84-й хвилині!

У той же час «Ов'єдо» програв на виїзді «Ельче» (1:2). Місце в воротах команди гостей зі старту зайняв Андрій Лунін.

Хавбек Сергій Мякушко залишився в резерві «Алькоркону» на домашню гру проти «Жирони» (2:0).

Запланований матч між «Депортіво» і «Фуенлабрадою» скасований через спалах коронавірусу в команді гостей.

Таким чином, Сегунду залишають: «Расинг», «Естремадура», «Нумансія», а також «Депортіво» (команда навіть в разі перемоги не зможе випередити «Понферрадіну» через гірші показники в особистих зустрічах).

У Ла Лігу піднімаються «Уеска» і «Кадіс». Плей-оф за третю путівку проведуть «Сарагоса», «Альмерія» і «Жирона», а також «Ельче» (в очікуванні) або «Фуенлабрада» (якщо переможе або зіграє внічию).