16.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Ворскла - Маріуполь - 1:2. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 31-го туру Української Прем'єр-Ліги

Ворскла - Маріуполь - 1:2. Текстова трансляція матчу
© ФК Маріуполь

Українська Прем'єр-ліга. 31-й тур

Ворскла - Маріуполь - 1:2

 Павлюк (46) - Чурко (56, пен.), Кірюханцев (86)

 Челядін (66, 90 +1) - Ігнатенко (40, 50), Кулаков (58), Мишньов (66), Биков (68)

Ігнатенко (50) - Челядін (90 +1)

«Ворскла»: Олександр Ткаченко, Максим Мельничук, Валерій Дубко (Богдан Чуєв, 90 +3), Євген Павлюк, Тарас Дмитрук, Артем Челядін, Юрій Козиренко (Денис Галата, 84), Ілля Гаджук (Родіон Посевкін, 89), Олег Власов (Артем Білий, 89), Наджееб Якубу (Данило Семілєт, 46), Данило Кравчук

Запасні: Павло Ісенко, Артем Кулаковський, Єгор Куценко, Ян Костенко

«Маріуполь»: Євген Гальчук, Павло Полегенько, Сергій Чоботенко (Дава, 25), Назарій Муравський, Олексій Биков (Ігор Кірюханцев, 78), Віктор Корнієнко (Дмитро Топалов, 57), Данило Ігнатенко, Валерій Федорчук, Дмитро Мишньов, Олексій Кащук (В'ячеслав Чурко, 46) Андрій Кулаков

Запасні: Артем Поспєлов, Ігор Тищенко, Максим Чех, Сергій Яворський,  Ілля Путря

Арбітр: Дмитро Крівушкін (Харків)

Стадіон: «Ворскла» ім.О.Бутовського

ВОРСКЛА - МАРІУПОЛЬ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

У 31-му турі чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-Ліги в четвер 16 липня полтавська «Ворскла» на своєму полі прийматиме «Маріуполь». Нагадаємо, що після карантину ці суперники зустрічалися вже двічі, причому обидва поєдинки пройшли у Маріуполі. Спочатку 13 червня в 26-му турі чемпіонату країни, коли була зафіксована нічия 1:1. А потім 24 червня у півфіналі Кубку України в основний час команди знову зіграли внічию, забивши по одному голу, однак в серії післяматчевих пенальті сильнішою виявилася «Ворскла».

Зараз суперники є сусідами по турнірній таблиці. «Маріуполь» посідає восьме місце, маючи 33 очки, а «Ворскла», в активі якої 28 очок, розташувалася на 9 місці.

Матч «Ворскла» - «Маріуполь» відбудеться у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені О.Бутовського. Початок гри о 17 годині. Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку за цим посиланням. 

ПРОГНОЗ І АНОНС МАТЧУ ВОРСКЛА - МАРІУПОЛЬ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 16.07.2020 18:51
    0
    BekXan, 16.07.2020 18:46
    Хватит писать ересь про плей офф ! Ворскла не готова к еврозоне.
    Кто мешал бы Ворскле усилиться в трансферное окно перед гипотетическим евросезоном?
    BekXan
      BekXan, 16.07.2020 18:51
    0
    Istm, 16.07.2020 18:49
    Саме так. Я ж і кажу - Ворскла опустила руки.
    Команду нада готовить к следующему сезону.Про ЛЕ нет и речи даже.Это реалии !
    Istm
    online
      Istm, 16.07.2020 18:49
    0
    BekXan, 16.07.2020 18:46
    Что ты несёшь?На поле молодняк а не основа.
    Саме так. Я ж і кажу - Ворскла опустила руки.
    BekXan
      BekXan, 16.07.2020 18:49
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 16.07.2020 18:48
    А Маріуполь пі-ц як готові до єврокубків....
    У Мариуполя есть команда и лавка запасных а не 14 игроков !
    BekXan
      BekXan, 16.07.2020 18:48
    +1
    У Ворсклы в обойме 14 человек плюс ьудет ротация в перерыве чемпионата.Команда пол года еле доигрывает этот чемпионат ,нехватка кадров большая.А они ересь несут про ЛЕ и про всё остальное.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 16.07.2020 18:48
    +1
    BekXan, 16.07.2020 18:46
    Хватит писать ересь про плей офф ! Ворскла не готова к еврозоне.
    А Маріуполь пі-ц як готові до єврокубків....
    BekXan
      BekXan, 16.07.2020 18:46
    0
    Istm, 16.07.2020 18:45
    ворскла опустила руки після програшу кубкового фіналу.
    Что ты несёшь?На поле молодняк а не основа.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:46
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Крэйзи ильичи без башни
    BekXan
      BekXan, 16.07.2020 18:46
    +1
    Хватит писать ересь про плей офф ! Ворскла не готова к еврозоне.
    Istm
    online
      Istm, 16.07.2020 18:45
    0
    ворскла опустила руки після програшу кубкового фіналу.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 16.07.2020 18:43
    -1
    Ворскла, пацани - ввімкніть амбіції, 5 очок різниці, переможете - 2. Можна зачепитися за плей-офф за право грати у єврокубках.... Та зіграйте через "не можу"...
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 16.07.2020 18:43
    +1
    Ворскла клоуны. А ведь могли основой прихлопнуть Мариуполь, а там в последнем туре всё могло случиться
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:23
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Безумные ильичи засияйте! Их удаляют, а они пеналя зарабатывают
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 16.07.2020 18:18
    +2
    Маріуполь - команда без амбіцій. Пам'ятаю, як в минулому, чи позаминулому сезоні команда пробилась в кваліфікацію ЛЄ, а Шахтар взяв всіх ключових гравців (Зубкова, Борячука) і поїхав на збори.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:08
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Торба ржавым...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 17:20
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Блин. Раздражает глаза помаранчевая ржавая Fe2О3 форма.
    Не могли одеть тёмно синюю свою...
    Металлурги обычно в красной играют.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 17:00
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Интересно как будут бегать ильичи после выноса...
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 16.07.2020 18:18
    +2
    Маріуполь - команда без амбіцій. Пам'ятаю, як в минулому, чи позаминулому сезоні команда пробилась в кваліфікацію ЛЄ, а Шахтар взяв всіх ключових гравців (Зубкова, Борячука) і поїхав на збори.
    BekXan
      BekXan, 16.07.2020 18:48
    +1
    У Ворсклы в обойме 14 человек плюс ьудет ротация в перерыве чемпионата.Команда пол года еле доигрывает этот чемпионат ,нехватка кадров большая.А они ересь несут про ЛЕ и про всё остальное.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 16.07.2020 18:48
    +1
    BekXan, 16.07.2020 18:46
    Хватит писать ересь про плей офф ! Ворскла не готова к еврозоне.
    А Маріуполь пі-ц як готові до єврокубків....
    BekXan
      BekXan, 16.07.2020 18:46
    +1
    Хватит писать ересь про плей офф ! Ворскла не готова к еврозоне.
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 16.07.2020 18:43
    +1
    Ворскла клоуны. А ведь могли основой прихлопнуть Мариуполь, а там в последнем туре всё могло случиться
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 16.07.2020 18:51
    0
    BekXan, 16.07.2020 18:46
    Хватит писать ересь про плей офф ! Ворскла не готова к еврозоне.
    Кто мешал бы Ворскле усилиться в трансферное окно перед гипотетическим евросезоном?
    BekXan
      BekXan, 16.07.2020 18:51
    0
    Istm, 16.07.2020 18:49
    Саме так. Я ж і кажу - Ворскла опустила руки.
    Команду нада готовить к следующему сезону.Про ЛЕ нет и речи даже.Это реалии !
    Istm
    online
      Istm, 16.07.2020 18:49
    0
    BekXan, 16.07.2020 18:46
    Что ты несёшь?На поле молодняк а не основа.
    Саме так. Я ж і кажу - Ворскла опустила руки.
    BekXan
      BekXan, 16.07.2020 18:49
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 16.07.2020 18:48
    А Маріуполь пі-ц як готові до єврокубків....
    У Мариуполя есть команда и лавка запасных а не 14 игроков !
    BekXan
      BekXan, 16.07.2020 18:46
    0
    Istm, 16.07.2020 18:45
    ворскла опустила руки після програшу кубкового фіналу.
    Что ты несёшь?На поле молодняк а не основа.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:46
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Крэйзи ильичи без башни
    Istm
    online
      Istm, 16.07.2020 18:45
    0
    ворскла опустила руки після програшу кубкового фіналу.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:23
    0