Агробізнес здобув вольову перемогу над Рухом

Іван Федик вперше поступився в якості головного тренера львів'ян

9312
33
ФК Агробізнес

Друга половина сезону в Українській Першій лізі з футболу стартувала з серйозним запізненням. Але навіть через довгі сім місяців без офіційних поєдинків не всім колективам вдалося повернутися до нормального життя. Один з головних претендентів на підвищення в класі на наступний сезон, львівський «Рух», під час підготовки до двадцятого туру отримав три позитивних тесту на коронавірус COVID-19 у своїх футболістів і представника персоналу. Зрозуміло, що в сучасних реаліях старт другої половини сезону для львів'ян був відкладений, проте постраждала від цього ще одна сторона протистояння – «Агробізнес».

Відкладений матч командам належало зіграти вже через два тижні – саме повноцінно збіг термін карантину у хворих представників «жовто-чорних» – проте «Рух» за цей період міг провести дві зустрічі, але колектив Івана Федика зіткнувся з проблемою COVID-19 ще раз. У цілої групи гравців запорізького «Металурга» було виявлено цю хворобу, тому «Руху» довелося обмежитися лише однією вступною грою проти «Миколаєва» (1:1). Вочевидь, такі проблеми з проведенням ігор не могли не позначитися на становищі команди зі Львова в турнірній таблиці – колектив Федика залишався лідером за можливим набраними очками, але у реальності вилетів із зони підвищення, а обігнав львів'ян, у тому числі, їхній суперник за звітною дуеллю.

З достатнім для швидкого голу напором почали звітну гру футболісти господарів. Вже на 8-й хвилині Брікнер розім'яв Артима пострілом з серйозної дистанції, а з кутового на правому фланзі, на який перевів м'яч голкіпер, у Русина вийшов відмінний навіс на вхід до воротарського, звідки головою точний удар завдав Копина. Юрій зняв «павутиння» з лівого верхнього кута чужих воріт, а під кінець першої півгодини основного часу Брікнеру знову дали пробити здалеку, але на цей раз півзахисник влучив у правий кут воріт, а рикошет від перчаток голкіпера відправив м'яча також прямо у «дев'ятку».

«Рух» виглядав досить цілісно в роботі над м'ячем і не давав приводів для сумнівів у надійності своєї обороні, але ситуацію радикально змінив блискучий удар Миколи Когута з-за меж штрафного за хвилину до гола Брікнера. З цього моменту в штрафний Бандури було вже не так спокійно. Голкіпера львів'ян суперники турбували ударами різного калібру, але страж воріт «Руху» рятував свою команду з завидним спокоєм до певного часу.

Друга половина проходила під контролем гостей, яким необхідно було відігратися. Допомогла їм у цьому завданні розібрана гра господарів в обороні в середині тайму. Десь не встигли повернутися захисники, десь трапилася не потрібна обрізка при виході в атаку, а Семенецю і Івану Когуту тільки це й було необхідно для точних ударів у напрямку до правого кута воріт Бандури. Нерви у футболістів Федика почали здавати миттєво. Справа дійшла до того, що Саків, вже будучи за межами поля в результаті заміни, почав висловлювати невдоволення діями арбітра Дердо, за що отримав друге попередження і пропустить наступну гру. Врятувати звітну зустріч, у «Руху» був шанс, але на останніх секундах Русин наслідував невдалий приклад Семенця з першого тайму, і не зміг розстріляти ворота суперників з близької дистанції. Чекаємо на новини від співвласника львівських «Карпат».

Наступним своїм виїзним матчем проти одеського «Чорноморця» львівський «Рух» опиниться вже в реаліях 23-го туру Першої ліги, а «Агробізнес» у той самий час почне свою дуель проти «Гірника-Спорт».