ФОТО. Рюдігер дав помилкову підказку Луніну перед пенальті Кейна

Андрій пропустив від Гаррі, який реалізував 11-метровий у матчі Баварія – Реал

5738
12
Getty Images/Global Images Ukraine

30 квітня проходить перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів 2023/24 між командами «Баварія» та «Реал».

Поєдинок проходить на стадіоні «Альянц Арена» у Мюнхені. Час початку зустрічі – 22:00 за Києвом.

Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин.

На 57-й хвилині зірковий англійський форвард господарів Гаррі Кейн реалізував пенальті, забивши Луніну.

Перед 11-метровим захисник «вершкових» Антоніо Рюдігер підказав Андрію, куди битиме Кейн.

У результаті Андрій стрибнув у правий кут, а Гаррі пробив у лівий.