Рух – Агробізнес – 2:3. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 20-го туру Української Першої ліги

Рух – Агробізнес – 2:3. Текстова трансляція матчу
© ФК Рух

Перша ліга України. 20-й тур.

Рух – Авангард – 2:3

 Копина, 9, Брікнер, 29 – М. Когут, 28, Семенець, 63, І. Когут, 71

Кондраков, 34, Саків, 58  – Юхимович, 43

 Сакив, 90 (друге попередження).

Рух: Бандура – Саків, Білий, Мартинюк – Коробенко, Копина (Калюжний, 78) – Синица (Біленький, 57), Мисик, Брікнер (Ардазішвілі, 82), Русин – Кондраков (Кухаревич, 61).

Запасні: Мисак, Ернест, Калугін.

Агробізнес: Артим – Бойчук, Юхимович, Курило, Гагун – Думанюк – Семенюк (І. Когут, 65), Дідик, Кухарук (Слотюк, 89), М. Когут (Іванченко, 72, Груша, 90+3) – Семенець (Козьбан, 65).

Запасні: Воробей, Мозиль, Черненко, Петров, Захарченко, Палюх.

Арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)

Стадіон: ім. Б. Маркевича (Винники)

У вівторок, 7-го липня, відбудеться поєдинок двадцятого туру Першої ліги України, в якому львівський «Рух» битиметься проти волочиського «Агробізнесу». Матч пройде у Винниках, на полі стадіону ім. Б. Маркевича, початок о 17:00.

Червень 2020-го року напевно стане черговою пам'ятною сторінкою в історії львівського «Руху». Клубу довелося пережити розставання з головним тренером Юрієм Бакаловим, який припинив свою каденцію на посаді наставника «жовто-чорних» через проблеми зі здоров'ям. І вже через кілька днів після цієї події команду тепер уже Івана Федика настигла нова проблема – три гравці та співробітник клубу були заражені коронавірусом COVID-19, а ще група футболістів опинилася під підозрою. Довгоочікуване повернення до футболу довелося перенести на невизначений термін, а першим матчем львів'ян після семимісячної паузи стала зустріч проти «Миколаєва» (1:1). «Агробізнес» вже встиг зіграти дві зустрічі від моменту відновлення, й двома перемогами лише закріпився на вершині турнірної таблиці. Тепер, у «Руху» будуть всі шанси надолужити згаяне, але для цього необхідно обіграти прямого конкурента.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу між «Рухом» і «Агробізнесом».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kerch30
    online
      kerch30, 07.07.2020 19:40
    0
    PFCLviv, 07.07.2020 18:55
    І смалійчук красава. 600 000 Агробізнесу, а вас вівці в аматори !
    Від Карпат Чижик візьме моральну компенсацію.А Санжар сидить без зарплати. Сюжет
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 19:33
    +2
    Виктор Иванов, 07.07.2020 19:18
    Ты же заявлял что ты не тролль. А сам шпаришь пакетом вопросов в самом тупом стиле. Со мной такие номера не проходят. Я твоим дятлам 2 раза свою биографию выложил и харэ. Перед Богом я чист. Почти. Никого не убивал и не предавал. А ты вопросы задавай покрышкиным. Особенно почему Украина на последнем месте оказалась после Козьего болота. Успехов. Ты же для меня стал в один ряд с грязным, кроником, фаней, рыбаком, шмоней, эвилом и прочей шелупенью файерной. И кормить эту бригаду своими ответами я не обещал. Учись вместо вопросов делать заявления или высказывания.
    Так у тебя и нет ответов. Потому и съезжаешь постоянно с идеей про заговор троллей против тебя. Ты разберись сперва, в чём проявляется троллинг и что вообще означает это понятие. А твои высказывания, не подтвержденные фактами, а домыслами людям уже надоели, потому и минусуют постоянно тебя. Мне как-то все равно, что за ряды из оппонентов ты выстраиваешь и каких дятлов там себе считаешь
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.07.2020 19:18
    -2
    Роман Порывай, 07.07.2020 19:13
    Если ты всё знаешь, то чего такую пургу несёшь? Расскажи, кто тебе тогда "твои"? Скрепные "православные" братья? Ты ж тут всем рассказываешь о прелестях Совка, да как развалили экономику. А как же у тебя совок с православием совместился? Или не при совке валили церкви и стреляли священников? Или тот совок удобно не вспоминать? Лучше уж про футбол пиши, а то с историей туго выходит
    Ты же заявлял что ты не тролль. А сам шпаришь пакетом вопросов в самом тупом стиле. Со мной такие номера не проходят. Я твоим дятлам 2 раза свою биографию выложил и харэ. Перед Богом я чист. Почти. Никого не убивал и не предавал. А ты вопросы задавай покрышкиным. Особенно почему Украина на последнем месте оказалась после Козьего болота. Успехов. Ты же для меня стал в один ряд с грязным, кроником, фаней, рыбаком, шмоней, эвилом и прочей шелупенью файерной. И кормить эту бригаду своими ответами я не обещал. Учись вместо вопросов делать заявления или высказывания.
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 19:16
    +2
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:59
    Это тебе Поплавский рассказал? А я это и сам знал. Но Папа римский католик, а я православный. Это как суниты и шииты - братья навек.)) Перечитай Тараса Бульбу. А заодно и Сенкевича.
    И кстати, до 1054 г. не было ни православных, ни католиков. Были христиане. И Бог человека тоже не спросит, был он православным или католиком, а спросит, как он свою жизнь прожил.
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 19:13
    +2
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:59
    Это тебе Поплавский рассказал? А я это и сам знал. Но Папа римский католик, а я православный. Это как суниты и шииты - братья навек.)) Перечитай Тараса Бульбу. А заодно и Сенкевича.
    Если ты всё знаешь, то чего такую пургу несёшь? Расскажи, кто тебе тогда "твои"? Скрепные "православные" братья? Ты ж тут всем рассказываешь о прелестях Совка, да как развалили экономику. А как же у тебя совок с православием совместился? Или не при совке валили церкви и стреляли священников? Или тот совок удобно не вспоминать? Лучше уж про футбол пиши, а то с историей туго выходит
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 07.07.2020 19:08
    0
    Назва ФК "Рух" залишається а команда пропала. Молодець Чижевський, гарно підготував Агробізнес. Івану Федику в день іменин мій прогноз - не буде ФК "Рух" в трійці переможців першої ліги.
    Олександр Ковальчук
      Олександр Ковальчук, 07.07.2020 19:06
    0
    Олександр Ковальчук, 07.07.2020 18:49
    Агробізнес очолює першу лігу. Але якщо нічого не зміниться, в будь-якому випадку не вийдуть через фінанси. Прикро за команду з рідної області
    Від цього не легше, дивитися на чудові результати команди, і розуміти, що як високо не пригай, до верхівки не дістанешся.
    В цьому і проблема нашої "Прімери" - в нас в еліту не виходять, щоб не збанкрутувати, а а топ-чемпіонатах туди виходять, щоб розбагатіти
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 07.07.2020 19:00
    +1
    Ото перефарбованого штирить-він вже за винники горланить...фиєричний д....йоб!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.07.2020 18:59
    -3
    Роман Порывай, 07.07.2020 18:56
    Историк. блин. Чего ты везде показываешь свою необразованность? Даниил Галицкий кроме того что был коронован представителем папы Римского, был Великим князем Киевским
    Это тебе Поплавский рассказал? А я это и сам знал. Но Папа римский католик, а я православный. Это как суниты и шииты - братья навек.)) Перечитай Тараса Бульбу. А заодно и Сенкевича.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 07.07.2020 18:58
    -3
    А я бачу вівці дивляться і Рух, і Львів ... Шо ущербнуті, ваша то отара всьо, добив лисий апєльсін !
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 07.07.2020 18:57
    +3
    Агробізнес на першому місці, чим скромніша команда, ти вона вище
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.07.2020 18:57
    -4
    По горобцам! После королевского пива все бьют крива
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 18:56
    +4
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:33
    Откуда в Украине короли? Князья и гетьманы... А тот Данило, что прятался от Орды у мадьяров, так он не наш.
    Историк. блин. Чего ты везде показываешь свою необразованность? Даниил Галицкий кроме того что был коронован представителем папы Римского, был Великим князем Киевским
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 07.07.2020 18:55
    -4
    wicker, 07.07.2020 18:54
    Чижик Красава!
    І смалійчук красава. 600 000 Агробізнесу, а вас вівці в аматори !
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 07.07.2020 18:55
    +2
    Агро вийшов на пеше місце, Нажаль атестацію для УПЛ вони непроходили...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.07.2020 18:54
    -2
    Олександр Ковальчук, 07.07.2020 18:49
    Агробізнес очолює першу лігу. Але якщо нічого не зміниться, в будь-якому випадку не вийдуть через фінанси. Прикро за команду з рідної області
    Они про это заранее сообщили.
    wicker
    online
      wicker, 07.07.2020 18:54
    +4
    Чижик Красава!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.07.2020 18:53
    -5
    Pro100ecspert, 07.07.2020 18:50
    Вата головного мозку. Йди лікуйся, якщо це виліковно
    Поменяй себе тырсу у Гудвина
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.07.2020 18:52
    -5
    Никак не ожидали такого вот конца
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 07.07.2020 18:50
    +3
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:49
    Он поставил зарплату на пекарей
    Вата головного мозку. Йди лікуйся, якщо це виліковно
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 07.07.2020 18:40
    +5
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:36
    Сразу видно почерк покрышкина - молотова. Какое отношение король галиции имеет к Украине?
    Йди повчи історію, а заодно географію. І вбий в гугл слово - Галичина
    Sergio Петренко
      Sergio Петренко, 07.07.2020 18:39
    +5
    Как говорил классик: увидеть дерби Руха с Карпатами в пердиве бесценно
    8number
      8number, 07.07.2020 18:30
    +5
    Я так понимаю Смалийчук таки вмотивировал агробизнесов?) Они носятся как будто это финал
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 18:56
    +4
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:33
    Откуда в Украине короли? Князья и гетьманы... А тот Данило, что прятался от Орды у мадьяров, так он не наш.
    Историк. блин. Чего ты везде показываешь свою необразованность? Даниил Галицкий кроме того что был коронован представителем папы Римского, был Великим князем Киевским
    wicker
    online
      wicker, 07.07.2020 18:54
    +4
    Чижик Красава!
    Олександр Ковальчук
      Олександр Ковальчук, 07.07.2020 18:49
    +4
    Агробізнес очолює першу лігу. Але якщо нічого не зміниться, в будь-якому випадку не вийдуть через фінанси. Прикро за команду з рідної області
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 07.07.2020 18:34
    +4
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:33
    Откуда в Украине короли? Князья и гетьманы... А тот Данило, что прятался от Орды у мадьяров, так он не наш.
    Він не твій бо ти ватний дегенерат
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 07.07.2020 18:57
    +3
    Агробізнес на першому місці, чим скромніша команда, ти вона вище
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 07.07.2020 18:50
    +3
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:49
    Он поставил зарплату на пекарей
    Вата головного мозку. Йди лікуйся, якщо це виліковно
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 07.07.2020 18:47
    +3
    500 000 від Смайла. Сонячний хлопчику шо там?)))
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 07.07.2020 18:45
    +3
    і перші пів ляма відправляються у Волочинськ?
    ihor7003
      ihor7003, 06.07.2020 19:34
    +3
    ТОлько Агробизнес! Только победа! Хитрожопые Рух, Волынь,МИнай должны быть наказаны
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 19:33
    +2
    Виктор Иванов, 07.07.2020 19:18
    Ты же заявлял что ты не тролль. А сам шпаришь пакетом вопросов в самом тупом стиле. Со мной такие номера не проходят. Я твоим дятлам 2 раза свою биографию выложил и харэ. Перед Богом я чист. Почти. Никого не убивал и не предавал. А ты вопросы задавай покрышкиным. Особенно почему Украина на последнем месте оказалась после Козьего болота. Успехов. Ты же для меня стал в один ряд с грязным, кроником, фаней, рыбаком, шмоней, эвилом и прочей шелупенью файерной. И кормить эту бригаду своими ответами я не обещал. Учись вместо вопросов делать заявления или высказывания.
    Так у тебя и нет ответов. Потому и съезжаешь постоянно с идеей про заговор троллей против тебя. Ты разберись сперва, в чём проявляется троллинг и что вообще означает это понятие. А твои высказывания, не подтвержденные фактами, а домыслами людям уже надоели, потому и минусуют постоянно тебя. Мне как-то все равно, что за ряды из оппонентов ты выстраиваешь и каких дятлов там себе считаешь
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 19:16
    +2
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:59
    Это тебе Поплавский рассказал? А я это и сам знал. Но Папа римский католик, а я православный. Это как суниты и шииты - братья навек.)) Перечитай Тараса Бульбу. А заодно и Сенкевича.
    И кстати, до 1054 г. не было ни православных, ни католиков. Были христиане. И Бог человека тоже не спросит, был он православным или католиком, а спросит, как он свою жизнь прожил.
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 19:13
    +2
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:59
    Это тебе Поплавский рассказал? А я это и сам знал. Но Папа римский католик, а я православный. Это как суниты и шииты - братья навек.)) Перечитай Тараса Бульбу. А заодно и Сенкевича.
    Если ты всё знаешь, то чего такую пургу несёшь? Расскажи, кто тебе тогда "твои"? Скрепные "православные" братья? Ты ж тут всем рассказываешь о прелестях Совка, да как развалили экономику. А как же у тебя совок с православием совместился? Или не при совке валили церкви и стреляли священников? Или тот совок удобно не вспоминать? Лучше уж про футбол пиши, а то с историей туго выходит
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 07.07.2020 18:55
    +2
    Агро вийшов на пеше місце, Нажаль атестацію для УПЛ вони непроходили...
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 07.07.2020 18:37
    +2
    Не бзди! Король Данило - єдиний король,що був на теренах України!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 07.07.2020 18:33
    +2
    Агробізнес сьогодні може поповнити бюджет на 600 тисяч)))
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 07.07.2020 18:27
    +2
    Виктор Иванов, 07.07.2020 18:12
    А почему Королевское пиво, а не Гетьманское? Скучают за Польшей?
    Король Данило яке до Польщі має відношення?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 18:23
    +2
    как же пятьсот тысяч хочется