Агробізнес здобув вольову перемогу над Рухом

Іван Федик вперше поступився в якості головного тренера львів'ян

Агробізнес здобув вольову перемогу над Рухом
© ФК Агробізнес

Друга половина сезону в Українській Першій лізі з футболу стартувала з серйозним запізненням. Але навіть через довгі сім місяців без офіційних поєдинків не всім колективам вдалося повернутися до нормального життя. Один з головних претендентів на підвищення в класі на наступний сезон, львівський «Рух», під час підготовки до двадцятого туру отримав три позитивних тесту на коронавірус COVID-19 у своїх футболістів і представника персоналу. Зрозуміло, що в сучасних реаліях старт другої половини сезону для львів'ян був відкладений, проте постраждала від цього ще одна сторона протистояння – «Агробізнес».

Відкладений матч командам належало зіграти вже через два тижні – саме повноцінно збіг термін карантину у хворих представників «жовто-чорних» – проте «Рух» за цей період міг провести дві зустрічі, але колектив Івана Федика зіткнувся з проблемою COVID-19 ще раз. У цілої групи гравців запорізького «Металурга» було виявлено цю хворобу, тому «Руху» довелося обмежитися лише однією вступною грою проти «Миколаєва» (1:1). Вочевидь, такі проблеми з проведенням ігор не могли не позначитися на становищі команди зі Львова в турнірній таблиці – колектив Федика залишався лідером за можливим набраними очками, але у реальності вилетів із зони підвищення, а обігнав львів'ян, у тому числі, їхній суперник за звітною дуеллю.

З достатнім для швидкого голу напором почали звітну гру футболісти господарів. Вже на 8-й хвилині Брікнер розім'яв Артима пострілом з серйозної дистанції, а з кутового на правому фланзі, на який перевів м'яч голкіпер, у Русина вийшов відмінний навіс на вхід до воротарського, звідки головою точний удар завдав Копина. Юрій зняв «павутиння» з лівого верхнього кута чужих воріт, а під кінець першої півгодини основного часу Брікнеру знову дали пробити здалеку, але на цей раз півзахисник влучив у правий кут воріт, а рикошет від перчаток голкіпера відправив м'яча також прямо у «дев'ятку».

«Рух» виглядав досить цілісно в роботі над м'ячем і не давав приводів для сумнівів у надійності своєї обороні, але ситуацію радикально змінив блискучий удар Миколи Когута з-за меж штрафного за хвилину до гола Брікнера. З цього моменту в штрафний Бандури було вже не так спокійно. Голкіпера львів'ян суперники турбували ударами різного калібру, але страж воріт «Руху» рятував свою команду з завидним спокоєм до певного часу.

Друга половина проходила під контролем гостей, яким необхідно було відігратися. Допомогла їм у цьому завданні розібрана гра господарів в обороні в середині тайму. Десь не встигли повернутися захисники, десь трапилася не потрібна обрізка при виході в атаку, а Семенецю і Івану Когуту тільки це й було необхідно для точних ударів у напрямку до правого кута воріт Бандури. Нерви у футболістів Федика почали здавати миттєво. Справа дійшла до того, що Саків, вже будучи за межами поля в результаті заміни, почав висловлювати невдоволення діями арбітра Дердо, за що отримав друге попередження і пропустить наступну гру. Врятувати звітну зустріч, у «Руху» був шанс, але на останніх секундах Русин наслідував невдалий приклад Семенця з першого тайму, і не зміг розстріляти ворота суперників з близької дистанції. Чекаємо на новини від співвласника львівських «Карпат».

Наступним своїм виїзним матчем проти одеського «Чорноморця» львівський «Рух» опиниться вже в реаліях 23-го туру Першої ліги, а «Агробізнес» у той самий час почне свою дуель проти «Гірника-Спорт».

Перша ліга України. 20-й тур.

Рух – Агробізнес – 2:3

 Копина, 9, Брікнер, 29 – М. Когут, 28, Семенець, 63, І. Когут, 71

Кондраков, 34, Саків, 58  – Юхимович, 43

 Сакив, 90 (друге попередження, поза межами поля).

Рух: Бандура – Саків, Білий, Мартинюк – Коробенко, Копина (Калюжний, 78) – Синица (Біленький, 57), Мисик, Брікнер (Ардазішвілі, 82), Русин – Кондраков (Кухаревич, 61).

Агробізнес: Артим – Бойчук, Юхимович, Курило, Гагун – Думанюк – Семенюк (І. Когут, 65), Дідик, Кухарук (Слотюк, 89), М. Когут (Іванченко, 72, Груша, 90+3) – Семенець (Козьбан, 65).

Арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)

Стадіон: ім. Б. Маркевича (Винники)

РУХ-АГРОБІЗНЕС. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 15°C

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(29 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 08.07.2020 02:19
    -1
    Al Zolo, 07.07.2020 23:00
    Рух не выйдет в УПЛ а Фекалии спасло только банкротство Карпат но они вылетят через год
    Не вылетит твое динамо' не переживай
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 07.07.2020 23:00
    +1
    Рух не выйдет в УПЛ а Фекалии спасло только банкротство Карпат но они вылетят через год
    turist86
    online
      turist86, 07.07.2020 22:27
    0
    sport.ua , шо ви курите? який Авангард?
    Перша ліга України. 20-й тур.
    Рух – Авангард – 2:3
    dgurkis
    online
      dgurkis, 07.07.2020 21:56
    0
    Прибыль получат все! Вот такой у нас футбол хитросплетенный!
    cucumber
    online
      cucumber, 07.07.2020 21:41
    0
    Считаю "Агробизнес" самым сильным коллективом первой лиге и считаю, что они на первом месте заслужено. Браво!
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 07.07.2020 21:08
    -2
    volynfc, 07.07.2020 19:41
    уявляю, зараз автобус Агробізнеса сигналить під будинком Смалійчука
    ага и сцена как в фильме "12 стульев" - "Денги давай, давай денги, я тебе гавару "
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 07.07.2020 21:04
    -3
    Думаю,Рух теж заробляє : також домовився,що з половини буде програвать,а заодно і Смалійчука буде на гроші вставлять..
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 07.07.2020 21:01
    -4
    Дякую Агробізнесу!!! Чудовий подарунок для Минаю, за який я вболіваю!
    BaZia
    online
      BaZia, 07.07.2020 20:39
    +1
    Когуту 100000, Семенцю 50000. Решила в рівній половині між гравцями і тренером. Пацани все по чеснаку!!!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 07.07.2020 20:15
    +5
    volynfc, 07.07.2020 19:41
    уявляю, зараз автобус Агробізнеса сигналить під будинком Смалійчука
    Аха-ха,красава!!!Плюсую!!! Найкращий комент!
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 07.07.2020 19:50
    +6
    500000 Смайличук превёл?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.07.2020 19:50
    +8
    volynfc, 07.07.2020 19:41
    уявляю, зараз автобус Агробізнеса сигналить під будинком Смалійчука
    Он уже лесопосадками ушел. Не ждите лысого
    kerch30
    online
      kerch30, 07.07.2020 19:48
    -4
    volynfc, 07.07.2020 19:41
    уявляю, зараз автобус Агробізнеса сигналить під будинком Смалійчука
    Чижик дрюкнув Карпати та Рух
    8number
      8number, 07.07.2020 19:46
    +7
    volynfc, 07.07.2020 19:41
    уявляю, зараз автобус Агробізнеса сигналить під будинком Смалійчука
    FoZZy
      FoZZy, 07.07.2020 19:41
    +3
    Браво "бізнесменам"! Цікаво що тепер буде робити пан Смалійчук, який обіцяв "премію" кожному, хто обіграє "Рух"? Перший претендент на "премію" вже є, чи скаже, що його неправильно зрозуміли, і він нікому нічого не обіцяв? Розвиток подальших подальших подій обіцяє бути дуже цікавим.
    volynfc
      volynfc, 07.07.2020 19:41
    +23
    уявляю, зараз автобус Агробізнеса сигналить під будинком Смалійчука
    Trollface
    online
      Trollface, 07.07.2020 19:39
    +2
    +600к
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 07.07.2020 19:33
    +7
    Орест Орищишин, 07.07.2020 19:28
    Проблема не в поразці "Руху" а у відсутності командної гри. Чижевський дуже добре підготував Агробізнес а в ФК "Рух" зарано закрутилась голова від лідерської позиції, тому в трійку команд за вихід в АПЛ ви не попадете
    В АПЛ точно не попадуть
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 07.07.2020 19:28
    +4
    Проблема не в поразці "Руху" а у відсутності командної гри. Чижевський дуже добре підготував Агробізнес а в ФК "Рух" зарано закрутилась голова від лідерської позиції, тому в трійку команд за вихід в АПЛ ви не попадете
    Aleks04
    online
      Aleks04, 07.07.2020 19:21
    -5
    Селяне побеждают выскочек. С победой!
    volynfc
      volynfc, 07.07.2020 19:41
    +23
    уявляю, зараз автобус Агробізнеса сигналить під будинком Смалійчука
    Kivals_grozny
      Kivals_grozny, 07.07.2020 19:00
    +18
    600 тыс - студию, г-н Смойличук
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 07.07.2020 19:10
    +15
    Виктор Иванов, 07.07.2020 19:06
    Не зря хлеб АБ едят от Киева до Карпат.)
    Почему там +15, а у нас и сейчас +32?
    Тєло, щойно в лайві називав галичан "полукровки и четвертькровки", а зараз таке наче нічого й не було, цікавиться погодою! Лицемірне створіння!
    8number
      8number, 07.07.2020 19:00
    +11
    Останні 10 хвилин таке почуття, що Агробізнес насміхався над Рухом.
    Щось вони там сильно про Карпати піклуються і забули про себе.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 07.07.2020 19:06
    +10
    Смалийчук попал на 600 к))) А тем времен Агробизнес вышел на 1 место, жаль что в УПЛ не смогут выйти...
    Sentinel
    online
      Sentinel, 07.07.2020 19:50
    +8
    volynfc, 07.07.2020 19:41
    уявляю, зараз автобус Агробізнеса сигналить під будинком Смалійчука
    Он уже лесопосадками ушел. Не ждите лысого
    8number
      8number, 07.07.2020 19:46
    +7
    volynfc, 07.07.2020 19:41
    уявляю, зараз автобус Агробізнеса сигналить під будинком Смалійчука
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 07.07.2020 19:33
    +7
    Орест Орищишин, 07.07.2020 19:28
    Проблема не в поразці "Руху" а у відсутності командної гри. Чижевський дуже добре підготував Агробізнес а в ФК "Рух" зарано закрутилась голова від лідерської позиції, тому в трійку команд за вихід в АПЛ ви не попадете
    В АПЛ точно не попадуть
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 07.07.2020 19:09
    +7
    Аплодую!
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 07.07.2020 19:50
    +6
    500000 Смайличук превёл?
    axylinam
    online
      axylinam, 07.07.2020 19:17
    +6
    смайличук такими темпами разорится на выплаты призовых за победу над Рухом
    wicker
      wicker, 07.07.2020 18:59
    +6
    Чижик Красава!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 07.07.2020 20:15
    +5
    volynfc, 07.07.2020 19:41
    уявляю, зараз автобус Агробізнеса сигналить під будинком Смалійчука
    Аха-ха,красава!!!Плюсую!!! Найкращий комент!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 07.07.2020 19:14
    +5
    I_LOVE_UKRAINE, 07.07.2020 19:10
    Тєло, щойно в лайві називав галичан "полукровки и четвертькровки", а зараз таке наче нічого й не було, цікавиться погодою! Лицемірне створіння!
    Ой , та это старый мокшанский манкурт, на него обижаться , что на говно ,за то что то воняет
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 07.07.2020 19:28
    +4
    Проблема не в поразці "Руху" а у відсутності командної гри. Чижевський дуже добре підготував Агробізнес а в ФК "Рух" зарано закрутилась голова від лідерської позиції, тому в трійку команд за вихід в АПЛ ви не попадете
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 07.07.2020 19:02
    +4
    8number, 07.07.2020 19:00
    Останні 10 хвилин таке почуття, що Агробізнес насміхався над Рухом.
    Щось вони там сильно про Карпати піклуються і забули про себе.
    та причому тут Карпати??? ти думаєш вони виходять на поле щоб програвати?
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 07.07.2020 19:00
    +4
    Львівському дербі в першій лізі бути!
    FoZZy
      FoZZy, 07.07.2020 19:41
    +3
    Браво "бізнесменам"! Цікаво що тепер буде робити пан Смалійчук, який обіцяв "премію" кожному, хто обіграє "Рух"? Перший претендент на "премію" вже є, чи скаже, що його неправильно зрозуміли, і він нікому нічого не обіцяв? Розвиток подальших подальших подій обіцяє бути дуже цікавим.
    Trollface
    online
      Trollface, 07.07.2020 19:39
    +2
    +600к
    Al Zolo
    online