|
1688
6

ЮРЧЕНКО про пенальті: «Контакт був, але там видно, що людина пірнає»

Хавбек «Зорі» висловився про скандальний 11-метровий наприкінці матчу з «Олександрією»

ФК Зоря. Владлен Юрченко

26-річний український півзахисник «Зорі» Владлен Юрченко прокоментував епізод із призначенням пенальті на останніх хвилинах матчу з «Олександрією» (0:1).

«Коли ставлять пенальті на 89-й хвилині ... Мільйон таких сутичок відбувається під час гри - то свистять, то не свистять. Контакт був, але там явно видно, що людина пірнає. Арбітр ставить пенальті у такій грі ... Для мене це нісенітниця якась», - сказав Владлен Юрченко.

Завдяки перемозі «Олександрія» скоротила відставання від «Зорі», «Десни» і «Динамо» до трьох очок. У наступному турі «аграрії» зустрінуться з київським «Динамо», а «Зоря» проекзаменує «Колос».