30.05.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Колос – Десна – 0:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 24-го туру Української Прем'єр-ліги

Колос – Десна – 0:2. Текстова трансляція матчу
© ФК Колос

У суботу, 30-го травня, відбудеться поєдинок двадцять четвертого туру чемпіонату України, в якому ковалівський «Колос» прийматиме чернігівську «Десну». Матч пройде на стадіоні «Оболонь-Арена», початок – о 14:00.

Нарешті, Українська Прем'єр-ліга виходить з карантину! Честь відновити перервану першість випала представникам верхньої шістки – «Колосу» та «Десні». Ковалівці зазнали поразок в трьох крайніх своїх матчах і сильно відстали від команд, що ведуть боротьбу за медалі. Серед них є і чернігівський колектив, який перед стартом 24-го туру розмістився на четвертому місці турнірної таблиці. Перед вимушеною футбольною паузою підопічні Олександра Рябоконя зуміли в Києві відібрати очки у «Динамо», зігравши з «біло-синіми» внічию з рахунком 1:1. У поточній першості «Десна» ще не перемагала дебютанта УПЛ: в Чернігові була зафіксована нульова нічия, а в Києві «Колос» обіграв «сіверян» з рахунком 2:0 (голи забивали Володимир Лисенко та Арні Вільхамссон).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» – «Десна». За подіями зустрічі можна спостерігати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Aleks04
    online
      Aleks04, 30.05.2020 15:42
    +1
    Северяне
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 15:25
    +5
    Еееее, Паст!!!
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 15:22
    +4
    Еееее!! Молодцы Десна!! Пока что на третьем месте!)
    serg1508
      serg1508, 30.05.2020 15:18
    +2
    Не кислая лавка у Десны. Интересно, на поле выйдут?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 30.05.2020 15:13
    +4
    Что-то полю пауза не помогла. Огород огородом.
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 15:12
    +1
    Donec-a, 30.05.2020 14:52
    Ахметов - казел. Заблокировали все бесплатные трансляции. Кому каронтин, а кому бабло косить.
    Попробуй на стадион бесплатно сходить, хлеба в магазине взять, или в маршрутке проехать. Ты удивишься, но еще несколько людей окажутся кАзлами)
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 30.05.2020 15:09
    +1
    Donec-a, 30.05.2020 14:52
    Ахметов - казел. Заблокировали все бесплатные трансляции. Кому каронтин, а кому бабло косить.
    Only-tvточкаorg
    Заходи и смотри
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 15:05
    -2
    Для интриги - за Десну!
    Donec-a
      Donec-a, 30.05.2020 14:52
    -1
    Ахметов - казел. Заблокировали все бесплатные трансляции. Кому каронтин, а кому бабло косить.
    Omen
    online
      Omen, 30.05.2020 14:21
    -3
    С детства за Колос же!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 30.05.2020 14:20
    -2
    20 минут, десны нет.
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 15:25
    +5
    Еееее, Паст!!!
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 15:22
    +4
    Еееее!! Молодцы Десна!! Пока что на третьем месте!)
    Sentinel
    online
      Sentinel, 30.05.2020 15:13
    +4
    Что-то полю пауза не помогла. Огород огородом.
    serg1508
      serg1508, 30.05.2020 15:18
    +2
    Не кислая лавка у Десны. Интересно, на поле выйдут?
    Aleks04
    online
      Aleks04, 30.05.2020 15:42
    +1
    Северяне
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 15:12
    +1
    Donec-a, 30.05.2020 14:52
    Ахметов - казел. Заблокировали все бесплатные трансляции. Кому каронтин, а кому бабло косить.
    Попробуй на стадион бесплатно сходить, хлеба в магазине взять, или в маршрутке проехать. Ты удивишься, но еще несколько людей окажутся кАзлами)
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 30.05.2020 15:09
    +1
    Donec-a, 30.05.2020 14:52
    Ахметов - казел. Заблокировали все бесплатные трансляции. Кому каронтин, а кому бабло косить.
    Only-tvточкаorg
    Заходи и смотри