30.05.2020, FT   ТВ-трансляція: 

У першому матчі УПЛ після карантину Десна в Києві здолала Колос

Чернігівський клуб забив два голи у другому таймі

У першому матчі УПЛ після карантину Десна в Києві здолала Колос
© ФК Колос

Нарешті ми дочекалися. Після вимушеного «простою» через епідемію коронавірусу, який зайняв майже два з половиною місяці, футбольний чемпіонат України в Прем'єр-Лізі відновився матчем у Києві на «Оболонь-Арені». В ньому «Колос» із Ковалівки приймав чернігівську «Десну».

Всім нам зараз доводиться звикати до нових реалій. Мало того, що до кінця сезону ігри проходитимуть без глядачів (тепер вже і без акредитованих журналістів), так ще й з'явилася можливість для кожної команди використовувати в матчі відразу 5 замін. До речі, останнє рішення виглядає цілком обгрунтованим, враховуючи, що багато футболістів ще далекі від своєї оптимальної форми. До того ж, дощова погода і важкий газон вимагали від гравців додаткових сил.

Гості активніше розпочали матч і протягом перших двох хвилин створили два непоганих моменти біля воріт «Колоса», але захисники та воротар номінальних господарів поля зуміли відвести загрозу. Втім вже на 5-й хвилині команда з Ковалівки відповіла хорошим виконанням кутового і ударом з близької відстані Арні Вільхамссона, однак Євген Паст виявився на місці і чітко зафіксував м'яч у своїх руках. За п'ять хвилин «Колос» ще раз показав як вміло може розігрувати стандарт. Андрій Богданов подав м'яч з кута поля, а Володимир Лисенко здорово пробив головою під поперечину. І якби не надійний сейв воротаря «Десни», рахунок в матчі вже міг бути відкритим.

«Колос» продовжував грати гостріше, причому найбільш помітним в його складі був Андрій Богданов, який, нагадаю, в першій половині чемпіонату виступав за сьогоднішніх суперників. Тричі протягом шести хвилин Богданов сильно пробивав здалеку і всі три рази м'яч пролітав поблизу воріт опонентів в лічених сантиметрах. Щодо гостей, то до середини першого тайму запам'ятався хіба що удар з дальньої дистанції від Владислава Калитвинцева, але м'яч потрапив прямо в Антона Яшкова, який вдало вибрав позицію у воротах.

На 36-й хвилині після дальньої передачі з глибини поля і помилки оборони «Десни» Володимир Лисенко стрімко вбіг до штрафного майданчика, проте сам бити не став, а зробив точну передачу на Євгена Смирного, який перебував у більш вигідній позиції. Але, на жаль для вболівальників «Колоса», Смирний пробив несильно, та ще й по центру воріт, де знаходився Євген Паст. Трохи пізніше перед самою перервою команди провели по одній гострій контратаці, але і вони не принесли успіху. В підсумку суперники вирушили в роздягальню без забитих голів.

Другий тайм почався у більш спокійному темпі, ніж перший. Тому небезпечних ситуацій біля воріт суперників в перші десять хвилин після відновлення гри взагалі не виникало. А ось на 56-й хвилині хорошу комбінацію зуміла провести «Десна». Єгор Картушов, що вийшов на заміну, зліва виконав передачу в район лінії воротарського майданчика, на яку відгукнувся Андрій Тотовицький. Він бив головою в падінні, але м'яч потрапив у захисника і вилетів за лінію поля.

Саме гості за вісім хвилин забили перший «післякарантинний» гол в українській Прем'єр-Лізі. І знову гостра передача була зроблена з лівого флангу їх атаки. Тільки тепер її виконував Андрій Тотовицький, а завершив точним ударом головою капітан «Десни» Денис Фаворов.

Вже незабаром «Колос» цілком міг зрівняти рахунок. На 66-й хвилині арбітр матчу Юрій Іванов призначив пенальті у ворота чернігівської команди за те, що у боротьбі за м'яч Денис Фаворов високо підняв ногу і завадив атакувати Арні Вільхамссону. Футболісти «Десни» довго заперечували це рішення, втім, суддя був невблаганний. До одинадцятиметрової позначки підійшов капітан господарів поля Віталій Гавриш, але пробив він для себе невдало і Євген Паст парирував цей удар.

Після таких подій на полі гра загострилася. На 74-й хвилині після розіграшу штрафного хороший момент для взяття воріт втратив Йоонас Тамм, пробивши головою поруч зі штангою. А за три хвилини вже Володимир Лисенко також головою міг вразити дальній кут воріт суперників, але не влучив.

Другий м'яч в цьому матчі був забитий на 84-й хвилині. Цього разу гольову передачу головою виконав Олександр Філіппов, який вивів сам на сам з голкіпером «Колоса» Єгора Картушова. Той своїм шансом скористався сповна і лівою ногою чітко пробив в правий від воротаря кут воріт.

Всі подальші спроби відіграти хоча б один гол футболістам «Колоса» так і не вдалося. «Десна» виграла з рахунком 2:0, взявши реванш у суперників за поразку у другому колі з таким же результатом. Тепер в активі підопічних Олександра Рябоконя стало 46 очок і вони в турнірній таблиці наздогнали «Зорю» і київське «Динамо».

Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ

Чемпіонат України. 24-й тур.

«Колос» - «Десна» - 0:2

Денис Фаворов (64), Єгор Картушов (84)

На 68-й хвилині Віталій Гавриш не реалізував пенальті (воротар)

Вадим Мілько (83), Кирило Петров (73), Владислав Ємець (78) - Олексій Гуцуляк (9), Максим Імереков (18), Денис Фаворов (67), Філіп Будківський (69, на лаві запасних)

«Колос»: Антон Яшков, Євген Єфремов, Віталій Гавриш, Кирило Петров, Владислав Ємець, Андрій Богданов, Вадим Мілько (Станіслав Сорокін, 86), Євген Смирний (Євген Морозко, 83), Олег Ільїн (Олег Кожушко, 73), Арні Вільхамссон (Денис Костишин, 83), Володимир Лисенко (Олександр Бондаренко, 83)

«Десна»: Євген Паст, Тамм, Владислав Огиря, Андрій Домбровський (Віталій Єрмаков, 93), Денис Фаворов, Владислав Калитвинцев (Юхим Конопля, 80), Андрій Тотовицький (Філіп Будківський, 85), Андрій Мостовий, Олексій Гуцуляк (Єгор Картушов, 46), Максим Імереков, Олександр Філіппов (Андрій Гітченко, 93)

Арбітр: Юрій Іванов (Донецька область)

Стадіон «Оболонь-Арена» (Київ)

КОЛОС - ДЕСНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.05.2020 18:21
    -3
    Donec-a, 30.05.2020 16:22
    Дибильный канал "футбол" с дебильными коментатори, да ещё и платный. С таким качеством они ещё и мне должны доплачивать за то что я смотрю их рекламу и слушаю бред комментаторов.
    **** платні (одрук)
    Мав на увазі - БЕЗПЛАТНІ.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.05.2020 18:19
    -2
    Donec-a, 30.05.2020 16:22
    Дибильный канал "футбол" с дебильными коментатори, да ещё и платный. С таким качеством они ещё и мне должны доплачивать за то что я смотрю их рекламу и слушаю бред комментаторов.
    Так а де у цивілізованому Світі спортивні канали платні?🤔🤔 Ніде.
    Безкоштовними повинні бути тільки національні: Новинні і Пізнавальні. Решта, - Фільмові, Наукові, Спортивні.., це повинен бути ПАКЕТНИЙ ОБСЯГ, придбаний за бажанням.
    Я давно відмовився від антенного/супутникового мовлення, і купую передплати MEGOGO, YouTV, SweetTV... А пакет Футбол1,2,3 + канал Shakhtar я беру на Oll.tv👍👍👍 Все чудово і без проблем. І аж до п'яти пристроїв один договір.
    Олег Судак
      Олег Судак, 30.05.2020 17:13
    -1
    Andrey Glory, 30.05.2020 16:09
    - Мы тут о Заре и Динамо говорим, а гляди и Десна 2й станет... Вот как они выигрывают игры при такой г..вно игре?
    Так як і Динамо
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 30.05.2020 17:07
    +5
    AK_228, 30.05.2020 16:51
    За колос болел!?
    Нет.
    Десна нравится
    Роман Когоров
      Роман Когоров, 30.05.2020 16:56
    -1
    https://youtu.be/oTwvxkHGrZg - Шахтер - Динамо (Прогноз)
    Zport.
      Zport., 30.05.2020 16:54
    -5
    Zport., 30.05.2020 16:53
    Донбаёб, ты плохо работаешь. Почему мало минусов?
    Красивое слово "донбаёб". Вы поняли, какие два слова тут соединены
    Zport.
      Zport., 30.05.2020 16:53
    -6
    Zport., 30.05.2020 16:27
    Донбасос решил игнорировать, но минуса с десятка аккаунтов не забывает ставить. Правильно. Кушать же ему хочется. Работа такая.
    Донбаёб, ты плохо работаешь. Почему мало минусов?
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:51
    +1
    Trasher311987, 30.05.2020 16:45
    Все видели в живую гол Картушова?
    Какой нахрен пул.
    Это дно.
    Элементарно не профессионализм.
    Ше 2+2 ше футболы.
    Блин деградация какая то.
    За колос болел!?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 30.05.2020 16:45
    -2
    Все видели в живую гол Картушова?
    Какой нахрен пул.
    Это дно.
    Элементарно не профессионализм.
    Ше 2+2 ше футболы.
    Блин деградация какая то.
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:30
    +3
    Сумасшедший с ошибкой в нике веселиться
    Zport.
      Zport., 30.05.2020 16:27
    -5
    Zport., 30.05.2020 16:25
    Зачем вы вообще смотрите донецкий геббельсТВ? Советую смотреть футбол на сайте Фаворита. Любой матч там можно посмотреть. Без комментатора, но так даже лучше.
    Донбасос решил игнорировать, но минуса с десятка аккаунтов не забывает ставить. Правильно. Кушать же ему хочется. Работа такая.
    Zport.
      Zport., 30.05.2020 16:26
    -4
    Александр Шевченко, 30.05.2020 16:24
    Перепись даУнбассов объявляется открытой. Ну, уникальный народ, шо с них взять. Всю жизнь водку да гречку жрать, конечно мозги пропитанными будут. Не даром их Юлька в свое время колючей проволокой хотя оградить от Украины… . Дебилизм этих приматов понятен только им.
    Стеной бетонной нужно ограждать это ордло недобитое и заливать бетоном. Украинцы даже будут готовы скинуться на это.
    Zport.
      Zport., 30.05.2020 16:25
    -4
    Donec-a, 30.05.2020 16:22
    Дибильный канал "футбол" с дебильными коментатори, да ещё и платный. С таким качеством они ещё и мне должны доплачивать за то что я смотрю их рекламу и слушаю бред комментаторов.
    Зачем вы вообще смотрите донецкий геббельсТВ? Советую смотреть футбол на сайте Фаворита. Любой матч там можно посмотреть. Без комментатора, но так даже лучше.
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:24
    +1
    Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 16:24
    Нужно попробовать) Пусть бесится от собственного ничтожества и тупости)
    Согласен
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:24
    +2
    Zport., 30.05.2020 16:21
    Это название команд. Ты не смог догадаться?
    Тогда можно и так
    ФК Шахтер, оффшоры, Десна
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 30.05.2020 16:24
    -3
    Перепись даУнбассов объявляется открытой. Ну, уникальный народ, шо с них взять. Всю жизнь водку да гречку жрать, конечно мозги пропитанными будут. Не даром их Юлька в свое время колючей проволокой хотя оградить от Украины… . Дебилизм этих приматов понятен только им.
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 16:24
    +1
    AK_228, 30.05.2020 16:22
    Ссыкливое и тупое
    И то что привлекает к себе внимание это сто %...
    Интересно, если не реагировать на эту амеба, что она делать будет!? Тупее и однообразнее тролля не встречал здесь на сайте
    Самое смешное что он это знает и продолжает писать свою чушь
    Нужно попробовать) Пусть бесится от собственного ничтожества и тупости)
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:22
    +3
    Zport., 30.05.2020 16:21
    Это название команд. Ты не смог догадаться?
    Ааааа.... я забыл, что ты в футболе 0
    Donec-a
      Donec-a, 30.05.2020 16:22
    +5
    Дибильный канал "футбол" с дебильными коментатори, да ещё и платный. С таким качеством они ещё и мне должны доплачивать за то что я смотрю их рекламу и слушаю бред комментаторов.
    Donec-a
      Donec-a, 30.05.2020 16:22
    +5
    Дибильный канал "футбол" с дебильными коментатори, да ещё и платный. С таким качеством они ещё и мне должны доплачивать за то что я смотрю их рекламу и слушаю бред комментаторов.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 30.05.2020 16:09
    +11
    Колос в первом тайме поинтереснее смотрелся. И забей они пеналь во втором, возможно был бы другой исход... А в целом футбол понравился, всех с возвращением УПЛ!
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 15:58
    +7
    Отлично! Десна вышла на заслуженное третье место. Надеюсь, так и финишируют, после Зари!)
    Andrey Glory
      Andrey Glory, 30.05.2020 16:09
    +6
    - Мы тут о Заре и Динамо говорим, а гляди и Десна 2й станет... Вот как они выигрывают игры при такой г..вно игре?
    lair.of.ursus
      lair.of.ursus, 30.05.2020 16:01
    +6
    На безрыбье пришлось весь матч посмотреть.
    Улыбнул коментатор: "Арни Вильхамссон с приключениями добирался из Рейкьявика через Лондон и Мадрид до Ковалевки".
    Видно какой-то точки приключенческого маршрута не смог найти в Google Map.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 30.05.2020 17:07
    +5
    AK_228, 30.05.2020 16:51
    За колос болел!?
    Нет.
    Десна нравится
    Donec-a
      Donec-a, 30.05.2020 16:22
    +5
    Дибильный канал "футбол" с дебильными коментатори, да ещё и платный. С таким качеством они ещё и мне должны доплачивать за то что я смотрю их рекламу и слушаю бред комментаторов.
    Donec-a
      Donec-a, 30.05.2020 16:22
    +5
    Дибильный канал "футбол" с дебильными коментатори, да ещё и платный. С таким качеством они ещё и мне должны доплачивать за то что я смотрю их рекламу и слушаю бред комментаторов.
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:15
    +5
    Zport., 30.05.2020 16:03
    Боевики, Динамо, Десна. Как-то так
    Что ты промычала!? Переведи
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:20
    +4
    Zport., 30.05.2020 16:17
    Боевики, Динамо, Десна. Какое слово тебе не понятно?
    Я говорю что ты промычало!? Это заклинание какое то!?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 16:00
    +4
    Я так и желал. Ради сохранения интриги вверху.
    Записываем Десна - 46. Как и у ДК с ЗЛ.
    Но почему то Зарю в таблице уже опустили ниже Динамо
    Значит итог Шахтёр - Динамо уже известен.
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:30
    +3
    Сумасшедший с ошибкой в нике веселиться
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:22
    +3
    Zport., 30.05.2020 16:21
    Это название команд. Ты не смог догадаться?
    Ааааа.... я забыл, что ты в футболе 0
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 16:04
    +3
    Виктор Иванов, 30.05.2020 16:00
    Я так и желал. Ради сохранения интриги вверху.
    Записываем Десна - 46. Как и у ДК с ЗЛ.
    Но почему то Зарю в таблице уже опустили ниже Динамо
    Значит итог Шахтёр - Динамо уже известен.
    Та не, то наркоманы наверно) На майскор Заря вторая, Десна третья и дыpка четвертые. Не понятно почему бухие админы дыpку на второе место влупили?) Хотя.... понятно)
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:24
    +2
    Zport., 30.05.2020 16:21
    Это название команд. Ты не смог догадаться?
    Тогда можно и так
    ФК Шахтер, оффшоры, Десна
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:22
    +2
    Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 16:18
    Оно ж, ссыкливое ничтожество, пытается на себя внимание привлечь)) Но тщетно, лучше бы голый по улице прошелся)
    Ссыкливое и тупое
    И то что привлекает к себе внимание это сто %...
    Интересно, если не реагировать на эту амеба, что она делать будет!? Тупее и однообразнее тролля не встречал здесь на сайте
    Самое смешное что он это знает и продолжает писать свою чушь
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.05.2020 16:04
    +2
    lair.of.ursus, 30.05.2020 16:01
    На безрыбье пришлось весь матч посмотреть.
    Улыбнул коментатор: "Арни Вильхамссон с приключениями добирался из Рейкьявика через Лондон и Мадрид до Ковалевки".
    Видно какой-то точки приключенческого маршрута не смог найти в Google Map.
    Был чартер Мадрид - Ковалёвка?
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:51
    +1
    Trasher311987, 30.05.2020 16:45
    Все видели в живую гол Картушова?
    Какой нахрен пул.
    Это дно.
    Элементарно не профессионализм.
    Ше 2+2 ше футболы.
    Блин деградация какая то.
    За колос болел!?
    AK_228
    online
      AK_228, 30.05.2020 16:24
    +1
    Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 16:24
    Нужно попробовать) Пусть бесится от собственного ничтожества и тупости)
    Согласен
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 30.05.2020 16:24
    +1
    AK_228, 30.05.2020 16:22
    Ссыкливое и тупое
    И то что привлекает к себе внимание это сто %...
    Интересно, если не реагировать на эту амеба, что она делать будет!? Тупее и однообразнее тролля не встречал здесь на сайте
    Самое смешное что он это знает и продолжает писать свою чушь
    Нужно попробовать) Пусть бесится от собственного ничтожества и тупости)