15.03.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Десна відібрала перемогу у Динамо на НСК Олімпійський

Кияни не змогли повернути собі друге місце турнірної таблиці

Десна відібрала перемогу у Динамо на НСК Олімпійський
© ФК Динамо

На початку поєдинку на полі точилася рівна гра. Чернігівці не стали притискатися до свого штрафного, намагаючись тримати в напрузі захисну лінію «Динамо». Саме гості першими загострили гру, коли Філіппов від правого кута штрафного пробив у руки голкіперу. Відповідь «біло-синіх» не забарилася. Вербич з лівого флангу прострілив до воротарського в напрямку Русина, і ситуацію для «Десни» врятував Гітченко, який вибив м'яч на кутовий. А незабаром уже Пасту довелося продемонструвати свою реакцію, коли страж воріт сіверян в падінні відбив удар Кадірі. В атаці у відповідь був близький до успіху Калитвинцев, але на цей раз сейв в свій актив записав Бущан.

Надалі кияни заволоділи територіальною перевагою, але тривалий розіграш м'яча не приносив господарям поля дивідендів. «Сіверяни» грамотно перекрили вільні зони біля свого штрафного і вичікували моменти для проведення швидких контратак. Така тактика ледь не принесла свої плоди гостям після обрізки Кадірі. Філіппов наносив удар з кута штрафного, але Кендзьора встиг «погасити» швидкість польоту м'яча. І все ж, перед перервою «біло-сині» створили відмінну гольову можливість. Після прострілу Циганкова м'яч від захисника відскочив до Шепелєва, який влучив у поперечину.

Друга половина зустрічі почалася з агресивних дій «Динамо». Додав гостроти атакам киян Караваєв, котрий з'явився на полі. Чернігівці вже не думали про контрвипади, сконцентрувавшись на обороні своїх володінь. Міг відзначитися Шабанов, який замикав навіс з кутового, але м'яч пролетів повз ціль. Свого «біло-сині» добилися на 69-й хвилині: після навісу Караваєва Імереков невдало вибив м'яч, і Русин з гострого кута відправив м'яч у ворота.

Пропустивши гол, гості відразу активізувалися і навіть зуміли відправити круглий снаряд в сітку. Правда, арбітр Сергій Бойко зафіксував офсайд, а після тривалої паузи, пов'язаної з використанням VAR, підтвердив своє початкове рішення. Але пройшло всього дві хвилини, і груба помилка Караваєва завершилася виходом Філіппова один на один з «динамівським» голкіпером. Свій шанс форвард використав сповна, зрівнявши рахунок.

До кінця поєдинку залишалося трохи часу, і кияни кинулися виривати перемогу. Зробити це міг Буяльський, але після його удару головою м'яч пролетів в декількох сантиметрах від штанги. У компенсований час все той же Буяльський міг загострити ситуацію, коли робив простріл з кута штрафного майданчика. У цьому епізоді надійно зіграв Паст, який накрив м'яч.

1:1 - «Динамо» залишилося на третьому місці турнірної таблиці. Ситуація для киян досить критична, адже подальшу долю нашого чемпіонату передбачити складно. «Десна» ж підтвердила своє реноме непоступливого суперника і зберегла триочкове відставання від київського клубу.

Українська Прем'єр-ліга. 23-й тур.

«Динамо» - «Десна» - 1:1

Назарій Русин (69) - Олександр Філіппов (80)

Назарій Русин (23) - Сергій Старенький (47)

«Динамо»: Георгій Бущан, Віталій Миколенко, Артем Шабанов, Денис Попов, Томаш Кендзьора (Олександр Караваєв, 46), Мохаммед Кадірі, Володимир Шепелєв, Віталій Буяльський, Беньямін Вербич, Назарій Русин, Віктор Циганков

«Десна»: Євген Паст, Максим Імереков, Андрій Гітченко, Тамм, Юхим Конопля, Владислав Огиря, Андрій Домбровський, Леван Арвеладзе (Олексій Гуцуляк, 67), Владислав Калитвинцев (Єгор Картушов, 87), Олександр Філіппов, Сергій Старенький.

Арбітр: Сергій Бойко (Київська обл.)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ДИНАМО - ДЕСНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 16.03.2020 14:19
    +1
    Караваеву голевой пас не забыли в актив записать?
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 16.03.2020 13:10
    +2
    битва за место в ЛЧ будет жаркой-полиграфы тож вернулись в борьбу
    kvv1404
    online
      kvv1404, 16.03.2020 12:48
    +3
    Владимир Копяк, 16.03.2020 11:57
    Прочитал на сайте Чемпион.ком.уа информацию, что в составе Десны с 67 минуты играл А.Гоцуляк, который перед этим был удален с поля в игре с Зарей... Получается, что для Динамо еще не все потеряно?
    Тобі всіх динамівців перераховувати які вийшли на гру з Десною отримавши перед тим червоні картки?До речі з ерших хвилин був Кадірі,який так само як і Гоцуляк отримав червону в матчі з Олександрією. Ви так кричите про продажне ФФУ,яке купив Ахмет,що скромно мовчите про легенькі покарання гравців Динамо тим "продажним " КДК.
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 16.03.2020 12:02
    -4
    Владимир Копяк, 16.03.2020 11:57
    Прочитал на сайте Чемпион.ком.уа информацию, что в составе Десны с 67 минуты играл А.Гоцуляк, который перед этим был удален с поля в игре с Зарей... Получается, что для Динамо еще не все потеряно?
    если память меня не подводит,то красные действуют в том турнире,где были получены,то есть если в Кубке,то пропускаешь игру в Кубке,если в чемпионате,то в игре чемпионата,не так ли?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 16.03.2020 11:57
    0
    Прочитал на сайте Чемпион.ком.уа информацию, что в составе Десны с 67 минуты играл А.Гоцуляк, который перед этим был удален с поля в игре с Зарей... Получается, что для Динамо еще не все потеряно?
    JulikoB
    online
      JulikoB, 16.03.2020 11:53
    0
    И классический вопрос. Что делают кротовские троли на ветке самого популярного клуба Украины? Игра Шахтера настолько никакая, что и обсуждать нечего?
    romario1501
      romario1501, 16.03.2020 11:52
    -2
    https://champion.com.ua/football/2020/03/15/840018/u-matchi-proti-dinamo-za
    -desnu-zigrav-diskvalifikovaniy-gravets
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 16.03.2020 11:52
    -3
    JulikoB, 16.03.2020 11:49
    Я слышал, что среди кротовчан массово распространен гомосексуализм. Так что вполне возможно ты бомбишь семейную пару.
    так я в этом не сомневаюсь,ибо эти два тела резвятся всегда,да еще и на одной странице,то что приведено-это только малая толика .
    JulikoB
    online
      JulikoB, 16.03.2020 11:49
    -3
    Иван Грозный, 16.03.2020 11:46
    а ту опять в обнимку Plex и 228,и опять на теме про Динамо,хотя уверяют им до Динамо и интереса нетуть-Динамо – Колос. Прямая трансляция(https://sport.ua/news/392200-dinamo-kolos-pryamaya-tran
    slyatsiya)
    "мы с тамарой ,ходим парой" про них наверное.
    Я слышал, что среди кротовчан массово распространен гомосексуализм. Так что вполне возможно ты бомбишь семейную пару.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 16.03.2020 11:47
    -4
    Ваня Грозный разорвал в куски кротовских тролей. Вот бы Динамо играло с таким же успехом.
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 16.03.2020 11:46
    -5
    а ту опять в обнимку Plex и 228,и опять на теме про Динамо,хотя уверяют им до Динамо и интереса нетуть-Динамо – Колос. Прямая трансляция(https://sport.ua/news/392200-dinamo-kolos-pryamaya-tran
    slyatsiya)
    "мы с тамарой ,ходим парой" про них наверное.
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 16.03.2020 11:36
    -6
    сладкая парочка и здесь дуркует-Динамо - Олимпик. Прогноз и анонс на матч чемпионата Украины(https://sport.ua/news/408074-dinamo-olimpik-prognoz-i-anons-n
    a-match-chempionata-ukrainy)
    парой ходят.
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 16.03.2020 11:15
    -4
    а тут два клоуна опять на арене,просто писк-Команда Академии Шахтер U14 стала чемпионом страны(https://sport.ua/news/391516-komanda-akademii-shahter-u14-stala
    -chempionom-strany?page=2#comments) и как всегда кумушки между собой общаются,милашки.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 16.03.2020 10:42
    +2
    А я рахував що з введенням ВАРу в наших суддів вистачить сміливості призначати очевидні пенальті. Але я помилився- Бойку ,який і так декілька разів приймав сірні рішення,хоча і не в визначальних епізодах,не вистачило сміливості призначити очевидний пенальті в бік Динамо.Цікаво мені а що він розглядав так довго?Бо момент що Десна забила гол з офсайду навіть не судді був помітний після двох переглядів з різних камер!
    zvalenok03
      zvalenok03, 16.03.2020 10:34
    +3
    Даже жалко фенечку. Отдувается за всех.
    Виктор Алтухов
    online
      Виктор Алтухов, 16.03.2020 09:37
    +3
    Там Бойко долго смотрел не потому, что определял положение вне игры. он мучительно решал, назначать ли пенальти. Назначит - "шубу" не получит, не назначит - засмеют, как всегда. Выбрал шубу.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 16.03.2020 08:08
    0
    вадим буянов, 15.03.2020 21:05
    михайличенко будб человеком уйди сейчас не позорься.с тобой динамо скатилось до низшего уровня игры за всю историю.
    Не трогайте Лесика, вiн ще не розкрився !
    dgurkis
    online
      dgurkis, 16.03.2020 07:51
    +4
    dgurkis, 16.03.2020 03:38
    Монзуль бы поставила пеналь 1000%... У ней есть яйца, в отличии от...
    Причем без ВАР СуркиСуркиз просто бы расчитался по-тихому с Бойко, а сейчас с целой бригадой, да еще за молчание всем... Расходы увеличились на порядок !
    Дмитрий Украинский
      Дмитрий Украинский, 16.03.2020 07:34
    +6
    Десна еще и обгонит Динамо!
    tyler tyler
      tyler tyler, 16.03.2020 04:34
    +3
    дожили...
    нет слов
    EremenkoOD
      EremenkoOD, 15.03.2020 18:59
    +36
    С единственной заменой Лесик угадал, Караваев не подвел.
    AK_228
    online
      AK_228, 15.03.2020 18:55
    +30
    Ничья равных команд... так наверное
    rugby1970
      rugby1970, 15.03.2020 19:03
    +25
    Срочно надо завершать "чемпионат", как в баскетболе, и зафиксировать команды на нынешних местах, а то "Динамо" и без бронзы останется
    Kevko
    online
      Kevko, 15.03.2020 19:00
    +21
    Десна не отобрала победу у Динамо, а упустила победу над Динамо.
    Была бы Десна чуть понаглее, понапористее, то победила бы.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 15.03.2020 18:58
    +21
    Десна - МОЛОДЦЫ!!
    ДК - как всегда:
    serge_kr
    online
      serge_kr, 15.03.2020 21:08
    +16
    Посмотрел повтор с не засчитанным голом , одного толкают , другого заваливают, мяч при ударе попадает Кадири в руку, тем не менее Десна забивает гол где игрок на одной линии с Вербичом стоял, но судья отменяет все! Ну вот как если даже с Варом судьи будут нагло тянуть мертвое ДК
    Max77
      Max77, 15.03.2020 20:39
    +16
    Откройте глаза болельщики Динамо!!! Хватит надувать щеки, лучшим игроком считается Сидорчук, средний игрок запорожского Металлурга!??? Опуститесь на землю!!! Чем раньше-тем лучше!!! И не трогайте Шахтёр, он точно не причём!!!
    electron440v60hz
      electron440v60hz, 15.03.2020 19:07
    +16
    на Жмурике сегодня считали, когда они догонят Шахту!!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 15.03.2020 19:11
    +14
    Вірю що Зоря візьме срібні медалі, Десна побориться з Олександрією за бронзові.
    Все інше - недорозуміння.
    anachar
      anachar, 15.03.2020 19:01
    +14
    Миха угадал с заменой! Лучше б не дергался!!!!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 15.03.2020 18:57
    +14
    Десна втратила 2 очки(
    Гол відміняти не потрібно було
    viktor112007
      viktor112007, 15.03.2020 18:55
    +14
    це топова заміна від Лесика - Кендзьору, який в захисті багато і непогано сьогодні працював, на Караваєва, який привіз гол.
    тренер геній, хулі
    писав це у лайві, але повторюсь ще тут)
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 15.03.2020 19:13
    +13
    йДунаДно Київ впевнено крокує курсом російського рубля
    serge_kr
    online
      serge_kr, 15.03.2020 21:02
    +11
    Украли победу у Десны, даже если там был и офсайд, то Попов завалил игрока Десны и там пеналь 100%
    Ukraine
    online
      Ukraine, 15.03.2020 19:18
    +11
    У більшості вболівальників України - печія на ДК.
    Коментарі тільки це підтверджують.
    Динамо - дно
    Kevko
    online
      Kevko, 15.03.2020 19:02
    +11
    У Динамо перепуганный тренер, приклеенный к лавке
    Trollface
    online
      Trollface, 15.03.2020 19:00
    +11
    Динамо третье место . На большее не заслужили.
    Ukrop
      Ukrop, 15.03.2020 20:39
    +10
    Нынешние реалии... А ведь ребята в ДК талантливые. В конце прошлого века Валерий Васильевич из таких смог сделать команду. И ведь после Хацкевича эксперты в один голос твердили,что нужно потратиться на нормального европейского тренера, чтобы эта молодежь заиграла.
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 15.03.2020 19:22
    +10
    Redik, 15.03.2020 19:21
    Лень перечитывать регламент турнира но если не ошибаюсь - при равенстве очков и показателей В-Н-П следующим учитывается разница мячей. А у ДК забитых больше. Поэтому Динамо занимает вторую позицию, а Заря - третью.
    ні.пункт 1 очні зустрічи. а тут перевага в Зорі
    Predator
    online
      Predator, 15.03.2020 18:59
    +10
    Мальмё, Лугано, Днепр 1, Десна. Кто следующий? Дыряво вы лучшие . Дрыснямофаны сегодня нажрутся