04.03.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Карпати — Олександрія — 0:4. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу 21-го туру Української Прем'єр-ліги

Карпати — Олександрія — 0:4. Текстова трансляція

У середу, 4-го березня, відбудеться матч 21-го туру чемпіонату України, в якому зустрінуться «Карпати» і «Олександрія». Зустріч пройде у Львові на стадіоні «Україна», початок о 19.30 за київським часом.

Волею календаря «Олександрія» другий матч поспіль проведе у Львові. На минулих вихідних підопічні Шарана в більшості втратили перемогу в матчі зі «Львовом», другу гру поспіль пропустивши гол за кілька хвилин до фінального свистка. Одне очко в матчах проти «Колоса» і «Львова» - зовсім не той результат, на який розраховували олександрійці на старті весняної частини сезону. «Карпати» ж посилили своє і без того складне становище. Після поразки від «Колоса» львів'яни продовжують замикати турнірну таблицю, але відрив від передостанньої «Ворскли» збільшився до п'яти очок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Карпати» - «Олександрія». Стежити за подіями матчу можна за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andy Chak
      Andy Chak, 04.03.2020 22:06
    +1
    позорища, бля!!!
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 21:18
    +1
    И еще вытаскивай! Слушайте Гадюкиных!
    Roma Dilniy
      Roma Dilniy, 04.03.2020 21:12
    -1
    не розумію навіщо таких суддів тримають в вищій лізі і не наказують
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 21:01
    -3
    Вынимайте еще, гопота Карпатская!
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 21:00
    0
    Liverpool, 04.03.2020 20:58
    Наверное у Алексов бабла гораааздо больше, чем у Шахты и Дины
    Liverpool
      Liverpool, 04.03.2020 20:58
    +1
    azl, 04.03.2020 20:18
    Да тут и ВАР не нужно, чтобы увидеть, что пенальти нет. Алексы продолжают покупать судей, о чем говорил Вернидуб. Позорище украинского чемпионата, а не команда.
    Наверное у Алексов бабла гораааздо больше, чем у Шахты и Дины
    Aleks04
      Aleks04, 04.03.2020 20:52
    +3
    Александрия неплохо работает с судьями. В прошлом году ещё хуже было, только против Днепра
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 20:47
    -5
    0-2, вынимайте еще клоуны! )
    azl
      azl, 04.03.2020 20:20
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Omen, 04.03.2020 20:11
    Да был там пеналь! )
    Клоун, не смеши людей и сам не позорься.
    azl
      azl, 04.03.2020 20:18
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Да тут и ВАР не нужно, чтобы увидеть, что пенальти нет. Алексы продолжают покупать судей, о чем говорил Вернидуб. Позорище украинского чемпионата, а не команда.
    vlado4ekua
      vlado4ekua, 04.03.2020 20:15
    +6
    Вот тут бы Вар помог и показал бы что никакого пеналя не было, жаль львовян
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 20:11
    -5
    Да был там пеналь! )
    Al Zolo
      Al Zolo, 04.03.2020 20:10
    +5
    топят Карпаты уже в открытую....... Сам болела Алекса
    coba777
      coba777, 04.03.2020 20:09
    +2
    Звідки пенальті. Цікаво звідки його висосав арбітр.
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 19:46
    -3
    Al Zolo, 03.03.2020 14:03
    Львовянам ужу ничего не поможет кроме ФФУ а у полиграфов-это шанс приблизится вновь к тройке думаю тут победа гостей без вариантов
    Твои слова, та до Бога!
    Al Zolo
      Al Zolo, 03.03.2020 14:03
    +5
    Львовянам ужу ничего не поможет кроме ФФУ а у полиграфов-это шанс приблизится вновь к тройке думаю тут победа гостей без вариантов
    azl
      azl, 04.03.2020 20:20
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Omen, 04.03.2020 20:11
    Да был там пеналь! )
    Клоун, не смеши людей и сам не позорься.
    vlado4ekua
      vlado4ekua, 04.03.2020 20:15
    +6
    Вот тут бы Вар помог и показал бы что никакого пеналя не было, жаль львовян
    Al Zolo
      Al Zolo, 04.03.2020 20:10
    +5
    топят Карпаты уже в открытую....... Сам болела Алекса
    Al Zolo
      Al Zolo, 03.03.2020 14:03
    +5
    Львовянам ужу ничего не поможет кроме ФФУ а у полиграфов-это шанс приблизится вновь к тройке думаю тут победа гостей без вариантов
    azl
      azl, 04.03.2020 20:18
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Да тут и ВАР не нужно, чтобы увидеть, что пенальти нет. Алексы продолжают покупать судей, о чем говорил Вернидуб. Позорище украинского чемпионата, а не команда.
    Aleks04
      Aleks04, 04.03.2020 20:52
    +3
    Александрия неплохо работает с судьями. В прошлом году ещё хуже было, только против Днепра
    coba777
      coba777, 04.03.2020 20:09
    +2
    Звідки пенальті. Цікаво звідки його висосав арбітр.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 04.03.2020 22:06
    +1
    позорища, бля!!!
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 21:18
    +1
    И еще вытаскивай! Слушайте Гадюкиных!
    Liverpool
      Liverpool, 04.03.2020 20:58
    +1
    azl, 04.03.2020 20:18
    Да тут и ВАР не нужно, чтобы увидеть, что пенальти нет. Алексы продолжают покупать судей, о чем говорил Вернидуб. Позорище украинского чемпионата, а не команда.
    Наверное у Алексов бабла гораааздо больше, чем у Шахты и Дины
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 21:00
    0