04.03.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Олександрія в гостях розгромила Карпати

Олександрійці не зазнали проблем у матчі з аутсайдером

Олександрія в гостях розгромила Карпати

У прохолодну дощову вечірню львівську погоду на стадіоні зібралися найпалкіші вболівальники «Карпат». У складі «зелено-білих» відзначимо дебют воротаря Каніболоцького. Порівняно з минулим туром відбулися й інші зміни в стартовому складі «Карпат»: замість Сливи, Пасича та Бойчука на поле вийшли Дубінчак, Козак та Матар. Щодо складу «Олександрії», то замість Білика на поле вийшов Паньків, для якого це була 200-а гра в УПЛ. І замість Запорожана та Шендріка у гру вступили Бабогло і Третьяков.

Перший небезпечний момент виник біля воріт «Олександрії», коли Паньків ліквідував загрозу після удару Козака. Підопічні Володимира Шарана теж згодом відповіли небезпечним ударом Третьякова, з яким впорався Каніболоцький. На мокрому полі додаткову загрозу для воротарів несли дальні удари. Так міг відзначитися Назарина, але досвідчений Паньків у падінні відбив м’яч.

А згодом арбітр матчу Кривушкін вгледів порушення правил проти Бабогло у штрафному «Карпат» і призначив сумнівний пенальті. З «позначки» вже 4-й раз в чемпіонатах пробивав Третьяков і знову свого шансу не упустив, пробивши низом по центру воріт. Забитий гол додав впевненості «жовто-чорним», проте до гольових моментів справа не доходила.

Другий тайм, як і очікувалося, активніше розпочали господарі поля, проте через неточність завершальних передач партнерам до небезпечних моментів справа не доходила. Одна з багатоходівок підопічних Романа Санжара завершилася лише кутовим біля воріт Паньківа.

Натомість гості зуміли знову змінити рахунок на табло стадіону. Затяжна атака «Олександрії» завершилася відскоком м’яча, який потрапив до Третьякова, і Максим оформив свій вже 2-й дубль в Прем’єр-лізі. Згодом Роман Санжар зробив подвійну заміну і в складі «Карпат» дебютували Прийма та Хахльов.

Пощастило у цій грі відзначитися голом і Сіталу, який після передачі Мірошниченка пробивав під поперечину. Каніболоцький парирував удар, але Сітало першим встиг на добивання. Під завісу записав гол до свого активу і Банада.

В підсумку «Карпати» в УПЛ не перемагають «Олександрію» вже 8 матчів поспіль: дві нічиї та шість поразок. Цього разу «містяни» вперше в чемпіонатах здобули велику гостьову перемогу над «Карпатами». Загалом же «Карпати» не перемагають в чемпіонаті 14 матчів поспіль: чотири нічиї та дев’ять поразок, що стало повторенням клубного антирекорду.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Українська Прем'єр-ліга. 21-й тур

«Карпати» - «Олександрія» - 0:4

 Третьяков (37, з пенальті, 58), Сітало (72), Довгий (92)

 Козак (14), Халл (31), Назарина (59) - Мірошниченко (50)

«Карпати»: Каніболоцький - Мартінс, Халл, Гіоргадзе (Прийма, 62), Дубінчак - Лях, Кльоц (Хахльов, 62), Притула, Назарина, Козак (Лейоус, 46) - Матар

«Олександрія»: Паньків - Мірошниченко, Дубра, Бабогло, Вантух (Стецьків, 75) - Лучкевич, Банада, Гречишкін (Гордієнко, 84), Мишенко (Довгий, 73) Третьяков - Сітало

Арбітр: Крівушкін Дмитро

Стадіон: «Україна»

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Omen
    online
      Omen, 05.03.2020 06:38
    +2
    jam79, 04.03.2020 23:02
    Алєксандрія, пастрой сєбє стадіон к лігє Європи і іграйтє у сєбя дома. Пенальті чістий. Успагойся
    Мы играли на народном стадионе, построенном за государственные деньги. А не на стадионе Карпат! Так что сам успагойся )
    Booshlater
      Booshlater, 05.03.2020 05:50
    -3
    Карпати дніще іще те, бєздарі і відкривашки заднього проходу, в який хто хоче, той і заходе. І тільки ідіоти мають три клюби в такому місті, і не можуть зліпити один нормальний.
    banderlog78
      banderlog78, 04.03.2020 23:35
    -4
    Якщо грошей не платять значить грають на кантору. За 0:4 дома мабуть нормальну касу взяли. Браво Санжар !!!
    jam79
      jam79, 04.03.2020 23:02
    -5
    Omen, 04.03.2020 21:29
    Ну пенальти может и спорный, нужно пересматривать конечно эпизод, до конца не понятно до сих пор... С победой ПФКА!!!
    *Брати Гадюкіни - Карпати Програли Футбол
    Алєксандрія, пастрой сєбє стадіон к лігє Європи і іграйтє у сєбя дома. Пенальті чістий. Успагойся
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 04.03.2020 22:58
    0
    dudigo78, 04.03.2020 22:32
    мене більше цікавить чого він до сих пір сам не йде? Зрозуміло, що грошей нема і вже не буде, гравці в режимі бунту і саботажу. І по суті такі поразки при безвольній грі лише збивають йому ціну за його тренерські послуги у майбутньому. Зрозуміло, що в іншому клубі при належному фінансуванні він би дав результат, як давав його з олімпіком, але ж в теперішній ситуації в клубі все мабуть уже зрозуміло.
    Саме так!Якась мутня...і дійсно на зборах(погоджуюсь з коментом нижче) ніби непогано,так можливо клас команд нижче і то не факт,а в чемпі жопа...ні ні,щось "ліплять"...не знаю
    dudigo78
    online
      dudigo78, 04.03.2020 22:32
    +4
    ll_pogulianka_ll, 04.03.2020 22:14
    Ось не можу зрозуміти нахуя Санжара брали???Яка його роль в цьому шапіто??
    мене більше цікавить чого він до сих пір сам не йде? Зрозуміло, що грошей нема і вже не буде, гравці в режимі бунту і саботажу. І по суті такі поразки при безвольній грі лише збивають йому ціну за його тренерські послуги у майбутньому. Зрозуміло, що в іншому клубі при належному фінансуванні він би дав результат, як давав його з олімпіком, але ж в теперішній ситуації в клубі все мабуть уже зрозуміло.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 04.03.2020 22:31
    -2
    Дивився великі нарізки ігр карпат на зимових зборах. Грали шо боги, заганяли всіх, як горобців в полі, я охренівав. Шо ж зара сталось? В принципі - я не проти, шоб карпати пограли трошки в першій лізі, або взагалі згинули, але Ахметов не дасть. Так само, як і не дасть нікому другому зайняти друге місце крім дирявого динамо. Ахмет ліга, дійсно. Вангую, Олександрія тупо злиє енкаведістам в чукрі, а на кубок буде грати по справжньому
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 04.03.2020 22:17
    -5
    Хорошо. Будут шурики ближе к призовым местам держаться. А там как получится.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 04.03.2020 22:14
    +4
    Ось не можу зрозуміти нахуя Санжара брали???Яка його роль в цьому шапіто??
    azl
      azl, 04.03.2020 22:14
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    wicker, 04.03.2020 21:29
    Із Колосом 100 відсотковий у ворота Колоса не ставлять, з алексами ВИДУМАНИЙ у ворота Карпат ставлять... Я б на місці ДИМА завтра зняв команду із чемпіонату, нарізки відправив в УЕФА, що б підняти СКАНДАЛ та РОЗІГНАТИ цю ахмєт-базар лігу, тут ЙМОВІРНО у кабінеитах вирішують хто у шістці, хто залітає. хто вилітає....
    Санжар вмикай Лободу - " А МНЕ ПОРА ДОМОЙ,,,,,,,,,,"
    Если бы Карпаты проиграли 1:0 и из-за этого левого пенальти, тогда да. А так 0:4, о чем тут можно говорить? Дыму нужно у себя искать причину, а не в ахмет-базар лиге. Когда Карпаты последний раз выиграли в ЧУ? 14.09.2019 у Ворсклы 2:1. И всего 2 победы. Еще над Олимпиком 3:1. Что-то мне подсказывает, что тут дело не в том, что Карпаты засуживают, а в том, что у самих Карпат огромные проблемы, а президенту совершенно наплевать на клуб.
    Саня Бах
      Саня Бах, 04.03.2020 22:13
    +1
    wicker, 04.03.2020 21:29
    Із Колосом 100 відсотковий у ворота Колоса не ставлять, з алексами ВИДУМАНИЙ у ворота Карпат ставлять... Я б на місці ДИМА завтра зняв команду із чемпіонату, нарізки відправив в УЕФА, що б підняти СКАНДАЛ та РОЗІГНАТИ цю ахмєт-базар лігу, тут ЙМОВІРНО у кабінеитах вирішують хто у шістці, хто залітає. хто вилітає....
    Санжар вмикай Лободу - " А МНЕ ПОРА ДОМОЙ,,,,,,,,,,"
    Al Zolo
      Al Zolo, 04.03.2020 21:51
    +8
    Полиграфы-умки....если с ментами зацепятся то могут и на пьедестал рассчитывать
    Al Zolo
      Al Zolo, 04.03.2020 21:50
    +1
    из всех команд второй 6-ки симпатична только одна-Ворскла..... да они учавствуют в махинациях в ползу Арендуполя-но покачеству игры сильнее всех оставшихся..... когда Арендуполь уцдет в 1 6-ку-они покажут кто есть кто оставшимся....
    Карпаты ждет дерби за выход в низший дивизион
    axylinam
    online
      axylinam, 04.03.2020 21:42
    0
    Землевладельцы не хотят играть в футбол
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 21:33
    -7
    UKRAINE FAN, 04.03.2020 21:31
    не переживай в конце сезона снимутся и заявятся в первую лигу)
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 21:33
    -10
    wicker, 04.03.2020 21:29
    Із Колосом 100 відсотковий у ворота Колоса не ставлять, з алексами ВИДУМАНИЙ у ворота Карпат ставлять... Я б на місці ДИМА завтра зняв команду із чемпіонату, нарізки відправив в УЕФА, що б підняти СКАНДАЛ та РОЗІГНАТИ цю ахмєт-базар лігу, тут ЙМОВІРНО у кабінеитах вирішують хто у шістці, хто залітає. хто вилітає....
    Санжар вмикай Лободу - " А МНЕ ПОРА ДОМОЙ,,,,,,,,,,"
    Вот это у тебя подгорает!!! Больше всего там был пенальти, даже комментатор говорил, что нарушение возможно было! Разогнать нужно как раз Карпатскую и Динамовскую гопоту, которая черти знает что творит на стадионах и не только!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 04.03.2020 21:31
    0
    wicker, 04.03.2020 21:29
    Із Колосом 100 відсотковий у ворота Колоса не ставлять, з алексами ВИДУМАНИЙ у ворота Карпат ставлять... Я б на місці ДИМА завтра зняв команду із чемпіонату, нарізки відправив в УЕФА, що б підняти СКАНДАЛ та РОЗІГНАТИ цю ахмєт-базар лігу, тут ЙМОВІРНО у кабінеитах вирішують хто у шістці, хто залітає. хто вилітає....
    Санжар вмикай Лободу - " А МНЕ ПОРА ДОМОЙ,,,,,,,,,,"
    не переживай в конце сезона снимутся и заявятся в первую лигу)
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 04.03.2020 21:30
    +3
    Карпатам уже можно готовится для участия в первой лиги!
    Omen
    online
      Omen, 04.03.2020 21:29
    -8
    Ну пенальти может и спорный, нужно пересматривать конечно эпизод, до конца не понятно до сих пор... С победой ПФКА!!!
    *Брати Гадюкіни - Карпати Програли Футбол
    wicker
    online
      wicker, 04.03.2020 21:29
    +1
    Із Колосом 100 відсотковий у ворота Колоса не ставлять, з алексами ВИДУМАНИЙ у ворота Карпат ставлять... Я б на місці ДИМА завтра зняв команду із чемпіонату, нарізки відправив в УЕФА, що б підняти СКАНДАЛ та РОЗІГНАТИ цю ахмєт-базар лігу, тут ЙМОВІРНО у кабінеитах вирішують хто у шістці, хто залітає. хто вилітає....
    Санжар вмикай Лободу - " А МНЕ ПОРА ДОМОЙ,,,,,,,,,,"
    Al Zolo
      Al Zolo, 04.03.2020 21:51
    +8
    Полиграфы-умки....если с ментами зацепятся то могут и на пьедестал рассчитывать
    dudigo78
    online
      dudigo78, 04.03.2020 22:32
    +4
    ll_pogulianka_ll, 04.03.2020 22:14
    Ось не можу зрозуміти нахуя Санжара брали???Яка його роль в цьому шапіто??
    мене більше цікавить чого він до сих пір сам не йде? Зрозуміло, що грошей нема і вже не буде, гравці в режимі бунту і саботажу. І по суті такі поразки при безвольній грі лише збивають йому ціну за його тренерські послуги у майбутньому. Зрозуміло, що в іншому клубі при належному фінансуванні він би дав результат, як давав його з олімпіком, але ж в теперішній ситуації в клубі все мабуть уже зрозуміло.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 04.03.2020 22:14
    +4
    Ось не можу зрозуміти нахуя Санжара брали???Яка його роль в цьому шапіто??
    azl
      azl, 04.03.2020 22:14
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    wicker, 04.03.2020 21:29
    Із Колосом 100 відсотковий у ворота Колоса не ставлять, з алексами ВИДУМАНИЙ у ворота Карпат ставлять... Я б на місці ДИМА завтра зняв команду із чемпіонату, нарізки відправив в УЕФА, що б підняти СКАНДАЛ та РОЗІГНАТИ цю ахмєт-базар лігу, тут ЙМОВІРНО у кабінеитах вирішують хто у шістці, хто залітає. хто вилітає....
    Санжар вмикай Лободу - " А МНЕ ПОРА ДОМОЙ,,,,,,,,,,"
    Если бы Карпаты проиграли 1:0 и из-за этого левого пенальти, тогда да. А так 0:4, о чем тут можно говорить? Дыму нужно у себя искать причину, а не в ахмет-базар лиге. Когда Карпаты последний раз выиграли в ЧУ? 14.09.2019 у Ворсклы 2:1. И всего 2 победы. Еще над Олимпиком 3:1. Что-то мне подсказывает, что тут дело не в том, что Карпаты засуживают, а в том, что у самих Карпат огромные проблемы, а президенту совершенно наплевать на клуб.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 04.03.2020 21:30
    +3
    Карпатам уже можно готовится для участия в первой лиги!
    Omen
    online
      Omen, 05.03.2020 06:38
    +2
    jam79, 04.03.2020 23:02
    Алєксандрія, пастрой сєбє стадіон к лігє Європи і іграйтє у сєбя дома. Пенальті чістий. Успагойся
    Мы играли на народном стадионе, построенном за государственные деньги. А не на стадионе Карпат! Так что сам успагойся )
    Саня Бах
      Саня Бах, 04.03.2020 22:13
    +1
    wicker, 04.03.2020 21:29
    Із Колосом 100 відсотковий у ворота Колоса не ставлять, з алексами ВИДУМАНИЙ у ворота Карпат ставлять... Я б на місці ДИМА завтра зняв команду із чемпіонату, нарізки відправив в УЕФА, що б підняти СКАНДАЛ та РОЗІГНАТИ цю ахмєт-базар лігу, тут ЙМОВІРНО у кабінеитах вирішують хто у шістці, хто залітає. хто вилітає....
    Санжар вмикай Лободу - " А МНЕ ПОРА ДОМОЙ,,,,,,,,,,"
    Al Zolo
      Al Zolo, 04.03.2020 21:50
    +1
    из всех команд второй 6-ки симпатична только одна-Ворскла..... да они учавствуют в махинациях в ползу Арендуполя-но покачеству игры сильнее всех оставшихся..... когда Арендуполь уцдет в 1 6-ку-они покажут кто есть кто оставшимся....
    Карпаты ждет дерби за выход в низший дивизион
    wicker
    online
      wicker, 04.03.2020 21:29
    +1
    Із Колосом 100 відсотковий у ворота Колоса не ставлять, з алексами ВИДУМАНИЙ у ворота Карпат ставлять... Я б на місці ДИМА завтра зняв команду із чемпіонату, нарізки відправив в УЕФА, що б підняти СКАНДАЛ та РОЗІГНАТИ цю ахмєт-базар лігу, тут ЙМОВІРНО у кабінеитах вирішують хто у шістці, хто залітає. хто вилітає....
    Санжар вмикай Лободу - " А МНЕ ПОРА ДОМОЙ,,,,,,,,,,"
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 04.03.2020 22:58
    0
    dudigo78, 04.03.2020 22:32
    мене більше цікавить чого він до сих пір сам не йде? Зрозуміло, що грошей нема і вже не буде, гравці в режимі бунту і саботажу. І по суті такі поразки при безвольній грі лише збивають йому ціну за його тренерські послуги у майбутньому. Зрозуміло, що в іншому клубі при належному фінансуванні він би дав результат, як давав його з олімпіком, але ж в теперішній ситуації в клубі все мабуть уже зрозуміло.
    Саме так!Якась мутня...і дійсно на зборах(погоджуюсь з коментом нижче) ніби непогано,так можливо клас команд нижче і то не факт,а в чемпі жопа...ні ні,щось "ліплять"...не знаю
    axylinam
    online
      axylinam, 04.03.2020 21:42
    0
    Землевладельцы не хотят играть в футбол
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 04.03.2020 21:31
    0
    wicker, 04.03.2020 21:29
    Із Колосом 100 відсотковий у ворота Колоса не ставлять, з алексами ВИДУМАНИЙ у ворота Карпат ставлять... Я б на місці ДИМА завтра зняв команду із чемпіонату, нарізки відправив в УЕФА, що б підняти СКАНДАЛ та РОЗІГНАТИ цю ахмєт-базар лігу, тут ЙМОВІРНО у кабінеитах вирішують хто у шістці, хто залітає. хто вилітає....
    Санжар вмикай Лободу - " А МНЕ ПОРА ДОМОЙ,,,,,,,,,,"
    не переживай в конце сезона снимутся и заявятся в первую лигу)