Олександр БАБИЧ: «Коментувати нічого. Крижаний душ для Маріуполя»

Команда провалила виїзний матч

© fcmariupol.com

«Маріуполь» в матчі УПЛ на виїзді програв «Десні» з рахунком 0:4, пропустивши 2 голи за стартові 20 хвилин. Гра не порадувала наставника Олександра Бабича.

«Чесно кажучи, коментувати особливо нічого. Будемо відверті, сьогодні ми побачили на полі одну команду, яка виграла. З нашого боку не було тієї організації, тієї агресії, яка була у нас в минулій грі. Граючи з такою досвідченою командою, як «Десна», не можна пропускати на початку матчу два м'ячі. Це дуже велика фора. Напевно, в перші двадцять хвилин гра була зроблена».

«Ми як вийшли сонними на поле, так сонними і покинули його. Це нас не влаштовує і ми будемо розбиратися, чому так сталося».

«Можна програти по-різному. Сьогодні це був не холодний душ, а крижаний. Негативу після матчу дуже і дуже багато», - сказав Бабич.

«Маріуполь» займає в УПЛ 8-е місце, тоді як «Десна» - 4-е.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!