Десна вдома розгромила Маріуполь

Вдруге в сезоні чернігівці обіграли приазовців з рахунком 4:0

Десна вдома розгромила Маріуполь

У Чернігові відбувся матч 20-го туру української Прем'єр-ліги. Зустрічалися команди, які вирішують різні завдання: «Десна» прагне набрати якомога більше очок перед стартом другої частини сезону, а «Маріуполь» бореться за потрапляння до топ-6. Але при цьому різниця в очковому запасі становила до поєдинку 11 балів. Як показала гра, різниця ця - цілком заслужена.

Чернігівці почали зустріч з позиції першого номера. Вони частіше загрожували воротам, більше володіли м'ячем. І вже на 12-й хвилині відкрили рахунок: Кузик подав кутовий, а Тотовицький головою переправив м'яч у сітку - 1:0. А буквально через кілька хвилин ще один корнер біля воріт гостей обернувся голом. Хоча на цей раз «другий поверх» виграв Дава, м'яч від його голови відскочив на дальній кут воротарського. Але там знову опинився Тотовицький, і в стрибку «рибкою» знову ж таки головою пробив точно - 2:0. Ось такий феєричний дебют новачка команди перед чернігівськими уболівальниками!

Перевага «Десни» не викликала сумнівів: вже до середини тайму вони не тільки отримали комфортну перевагу в рахунку, але і «посадили» на картки двох центрбеків суперника. Після цього підопічні Олександра Рябоконя не зменшили обертів. І хоча не зуміли забити третій м'яч, однак пішли на перерву з упевненістю у власних силах. У гостей шансів практично не було. Жодного удару в площину воріт, два «гірчичника», два пропущених м'ячі: підсумок першої половини зустрічі був явно не на користь команди Олександра Бабича.

При цьому наставник «Маріуполя» в перерві не наважився на посилення нападу. Замінений був тільки Дава, котрий досить активно підключався до атак, але отримав попередження. На жаль, ця заміна не стала посиленням, скоріше, навпаки. Незабаром після відновлення гри вийшовший на поле Муравський збив у своєму штрафному Філіппова, заробивши жовту картку і пенальті. Вирок привів у виконання сам потерпілий, розвівши голкіпера і м'яч по протилежних кутках - 3:0!

Після цього все в матчі стало ясно. «Маріуполь» так нічого і не створив біля чужих воріт: команда розуміла, що гру не врятувати, і штурму не влаштувала. А господарі грали в своє задоволення, раз у раз примушуючи вступати в гру Гальчука. І вже в компенсований час встановили остаточний рахунок, який повторив підсумок зустрічі першого туру - 4:0. Комбінація була чудовою! Конопля прострілив справа, Будківський продовжив пас п'ятою, а Калитвинцев розстріляв порожні ворота. Відзначимо, що Конопля і Будківський з'явилися на полі після перерви, і саме вони організували таке гарне взяття воріт.

4:0 - і «Десна» залишилася на 4-й сходинці турнірної таблиці з 36-ма очками. 4 березня чернігівці проведуть виїзний поєдинок проти «Олімпіка». В активі «Маріуполя» 22 бали і 7-е місце. У середу підопічні Олександра Бабича приймають «Ворсклу».

Українська Прем'єр-ліга. 20-й тур.

«Десна» - «Маріуполь» – 4:0

 Тотовицький (12; 21), Філіппов (58, з пенальті), Калитвинцев (90+2).

 Чоботенко (5), Дава (19), Ігнатенко (53), Муравський (57).

«Десна»: Паст — Д. Фаворов, Гітченко, Тамм, Мостовий - Арвеладзе - Калитвинцев, Тотовіцкій (Будковський, 81), Домбровський, Кузик (Картушов, 69) - Філіппов (Конопля, 85).

«Маріуполь»: Гальчук — Кірюханцев, Чоботенко, Дава (Муравський, 46), Тищенко (Топалов, 65) - Федорчук, Ігнатенко - Мишнєв, Горбунов - Чурко, Фомін (Кулаков, 76).
     
Стадіон: ім. Ю. Гагаріна (Чернігів).

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BekXan
      BekXan, 01.03.2020 12:30
    0
    ffff, 01.03.2020 12:20
    Дело в том что та трибуна находится в частных руках. Наследие девяностых.
    Всмысле?)Каждая трибуна в разных владельцев?Как не крути внутренний чемпионат это одно.Что то большее уже не пустят и играть на чужом поле.
    ffff
      ffff, 01.03.2020 12:20
    0
    Дело в том что та трибуна находится в частных руках. Наследие девяностых.
    BekXan
      BekXan, 01.03.2020 09:10
    0
    y-grec, 01.03.2020 02:46
    А там проблема в том, что стадион находится не в собственности клуба, а потому не ему решать что там и кому делать, я думаю, что давно уже закончили бы, если бы владелец клуба владел стадионом
    Многие команды не владеют стадионами,а принадлежит городу.Клубы их в аренду берут на многие года договорившись с руководством города.Так решают проблемы реконструкции и убрать с баласта .А клуб спокойно играет и содержит стадион в порядке.Пример той же Ворсклы.Так что тут вопрос один руководство Десны что делает?Два года не могут договориться с чинушами города?И что дальше?Стремление к еврокубках приведёт к тому что играть будут на чужом поле не для своих.
    y-grec
      y-grec, 01.03.2020 02:46
    +2
    BekXan, 29.02.2020 23:10
    Десна хорошая команда с классным тренером.Рвуться в в ЛЕ.Но бл@дь второй год без реконструкции стадиона !Чем руководство думает ?!Все понимают чем это закончиться.Шо за нах с трибунами по замене?!
    А там проблема в том, что стадион находится не в собственности клуба, а потому не ему решать что там и кому делать, я думаю, что давно уже закончили бы, если бы владелец клуба владел стадионом
    BekXan
      BekXan, 29.02.2020 23:10
    +2
    Десна хорошая команда с классным тренером.Рвуться в в ЛЕ.Но бл@дь второй год без реконструкции стадиона !Чем руководство думает ?!Все понимают чем это закончиться.Шо за нах с трибунами по замене?!
    Demon
      Demon, 29.02.2020 22:26
    +1
    dgurkis, 29.02.2020 17:29
    Пес пополз в скворечню к совам...
    Зачем оскорбляешь людей, псина подзаборная...
    y-grec
      y-grec, 29.02.2020 19:09
    +2
    Знову пропустив матч улюбленої команди...
    Чернігівців з перемогою, нехай змушують верхню шістку з собою рахуватися
    kino
      kino, 29.02.2020 17:41
    -3
    Молодці Чернігів! Ахмето-шахрайська шістка повержена.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 29.02.2020 17:29
    -2
    Леонід Леонідович, 29.02.2020 17:18
    пес в будці,це добре...Привіт вболювальникам недоклуба..
    Пес пополз в скворечню к совам...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 29.02.2020 17:28
    -4
    Al Zolo, 29.02.2020 16:07
    пока арендуполь -главный фаворит на вылет при такой игре
    В нашей помойке у арендуполя спонсор, который если захочет, то пропихнет их на серебро... Надо не про вылет гугузить, а про расшиоение лиги до нормальной численности и пытаться вводить спортивный принцип распределен я мест, а не то свинорылое непотребство, которое началось после майдана...
    Aleks04
      Aleks04, 29.02.2020 17:22
    +7
    Виктор Иванов, 29.02.2020 17:20
    Не из сенсаций, но жесть. В Жданове могло быть и наоборот.
    Города под названием Жданов в Украине — не имеется, есть Мариуполь. Не живи прошлым, живи нынешним
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 29.02.2020 17:20
    -9
    Не из сенсаций, но жесть. В Жданове могло быть и наоборот.
    Леонід Леонідович
      Леонід Леонідович, 29.02.2020 17:18
    -14
    пес в будці,це добре...Привіт вболювальникам недоклуба..
    Demon
      Demon, 29.02.2020 16:45
    -7
    Al Zolo, 29.02.2020 16:08
    если Карпаты сохранят клуб
    Карпаты-самобытнейший клуб. Неужели во Львове закончились богатые люди-болельщики???
    Demon
      Demon, 29.02.2020 16:43
    -5
    Jeka Lukashin, 29.02.2020 16:22
    Интересненький чемпионат намечается. Вчера загнали собаку в будку, сегодня вот тоже. То ли еще будет
    А ты повелитель собак???
    Jeka Lukashin
      Jeka Lukashin, 29.02.2020 16:22
    -8
    Интересненький чемпионат намечается. Вчера загнали собаку в будку, сегодня вот тоже. То ли еще будет
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 29.02.2020 16:10
    -7
    Тотовицкий молодчик! Если так продолжит. то может вернуться в Шахту и подвинуть Коваленко...
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 29.02.2020 16:09
    +6
    да и само собой Десна еще поборется за пьедестал
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 29.02.2020 16:08
    -7
    если Карпаты сохранят клуб
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 29.02.2020 16:07
    -6
    пока арендуполь -главный фаворит на вылет при такой игре
    Aleks04
      Aleks04, 29.02.2020 17:22
    +7
    Виктор Иванов, 29.02.2020 17:20
    Не из сенсаций, но жесть. В Жданове могло быть и наоборот.
    Города под названием Жданов в Украине — не имеется, есть Мариуполь. Не живи прошлым, живи нынешним
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 29.02.2020 16:09
    +6
    да и само собой Десна еще поборется за пьедестал
    y-grec
      y-grec, 01.03.2020 02:46
    +2
    BekXan, 29.02.2020 23:10
    Десна хорошая команда с классным тренером.Рвуться в в ЛЕ.Но бл@дь второй год без реконструкции стадиона !Чем руководство думает ?!Все понимают чем это закончиться.Шо за нах с трибунами по замене?!
    А там проблема в том, что стадион находится не в собственности клуба, а потому не ему решать что там и кому делать, я думаю, что давно уже закончили бы, если бы владелец клуба владел стадионом
    BekXan
      BekXan, 29.02.2020 23:10
    +2
    Десна хорошая команда с классным тренером.Рвуться в в ЛЕ.Но бл@дь второй год без реконструкции стадиона !Чем руководство думает ?!Все понимают чем это закончиться.Шо за нах с трибунами по замене?!
    y-grec
      y-grec, 29.02.2020 19:09
    +2
    Знову пропустив матч улюбленої команди...
    Чернігівців з перемогою, нехай змушують верхню шістку з собою рахуватися
    Demon
      Demon, 29.02.2020 22:26
    +1
    dgurkis, 29.02.2020 17:29
    Пес пополз в скворечню к совам...
    Зачем оскорбляешь людей, псина подзаборная...
    BekXan
      BekXan, 01.03.2020 12:30
    0
    ffff, 01.03.2020 12:20
    Дело в том что та трибуна находится в частных руках. Наследие девяностых.
    Всмысле?)Каждая трибуна в разных владельцев?Как не крути внутренний чемпионат это одно.Что то большее уже не пустят и играть на чужом поле.
    ffff
      ffff, 01.03.2020 12:20
    0
    Дело в том что та трибуна находится в частных руках. Наследие девяностых.
    BekXan
      BekXan, 01.03.2020 09:10
    0
    y-grec, 01.03.2020 02:46
    А там проблема в том, что стадион находится не в собственности клуба, а потому не ему решать что там и кому делать, я думаю, что давно уже закончили бы, если бы владелец клуба владел стадионом
    Многие команды не владеют стадионами,а принадлежит городу.Клубы их в аренду берут на многие года договорившись с руководством города.Так решают проблемы реконструкции и убрать с баласта .А клуб спокойно играет и содержит стадион в порядке.Пример той же Ворсклы.Так что тут вопрос один руководство Десны что делает?Два года не могут договориться с чинушами города?И что дальше?Стремление к еврокубках приведёт к тому что играть будут на чужом поле не для своих.