28.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

VAR, пенальті та два вилучення. Дніпро-1 вирвав перемогу у Динамо

Героєм матчу став Владислав Супряга, який оформив хет-трик

VAR, пенальті та два вилучення. Дніпро-1 вирвав перемогу у Динамо
© СК Дніпро-1

І «Динамо», і «Дніпро-1» в стартових своїх матчах після зимової паузи провели непрості протистояння. Кияни тільки в компенсований час зуміли вирвати перемогу у «Ворскли», а підопічні Дмитра Михайленка і зовсім втратили очки в поєдинку з іншим аутсайдером - «Карпатами». Дніпряни не приховують надій ще поборотися за місце в першій шістці, але перед 20-м туром їх шанси на це виглядали як мінімум примарними. Адже після дуелі з «Динамо» на дніпровський колектив чекає випробування «Шахтарем».

На передматчевій розминці «Дніпро-1» підстерегла неприємність: пошкодження отримав Когут, якого в екстреному порядку замінив Вакулко. У «Динамо» відзначимо появу в заявці Циганкова, котрий відновився після пошкодження.

Уже в першій своїй атаці господарі поля ледь не відкрили рахунок в матчі. Хобленко пробив з-за меж штрафного, і після рикошету від Шабанова м'яч прокотився поруч зі штангою. А далі хапатися за голову настала черга вже динамівців. Буяльський зіграв грубо в ногу Вакулка, а після перегляду відеоповтору харківський арбітр Катерина Монзуль пред'явила порушнику червону картку.

Вже на 6-й хвилині залишившись в меншості, кияни заволоділи територіальною перевагою та почали розхитувати оборону суперників. Вели партнерів в атаку активні Русин і Вербич, які раз по раз намагалися загострити ситуацію. Але і дніпряни не відсиджувалися в обороні. Загрожував воротам «біло-синіх» Ді Франко, з ударом якого впорався Бущан. А перед перервою «біло-сині» зуміли реалізувати свою перевагу. Спочатку трохи точності забракло Караваєву, який потрапив з кута штрафного в поперечину. На першій компенсованій до першого тайму хвилині Русин впав у штрафному «Дніпра-1», і арбітр показала форварду жовту картку за симуляцію. Але потім вирушила до монітора і цілком справедливо зафіксувала фол з боку Кравченка, вказавши на 11-тиметрову позначку. Пенальті холоднокровним ударом реалізував Вербич.

Другу половину зустрічі можна розділити на два відрізки. У першому з них кияни віддали ініціативу суперникам, сконцентрувавшись на збереженні прийнятного результату. Гольових моментів в цей період було небагато, в основному йшла позиційна боротьба. А потім на поле вийшов Супряга! Орендований у «Динамо» форвард «Дніпра-1» став справжнім героєм протистояння. Супрязі знадобилося менше десяти хвилин для того, щоб зрівняти результат, коли він з меж воротарського замкнув простріл Вакулка.

Незабаром Катерина Монзуль зрівняла склади команд, вилучивши Польового за грубу гру проти Караваєва. Знову ж, арбітру допоміг розібратися в епізоді VAR. Тренерський штаб киян підкреслив свої наміри вирвати перемогу, випустивши на поле Де Пену та Циганкова. Саме ці футболісти відразу ж мали відмінний шанс організувати результативну атаку, але Віктор після навісу Карлоса пробив поруч зі штангою.

А далі продовжився бенефіс Супряги. Спочатку форвард головою замкнув навіс з кутового, а на 90-й хвилині втік в стрімку контратаку і реалізував вихід сам на сам із голкіпером.

«Дніпро-1» здобув вольову і дуже несподівану перемогу. Тепер дніпрян всього одне очко відділяє від шостої позиції, але «Колос», що на ній розмістився, ще проведе матч 20-го туру. «Динамо» ж може переміститися на третє місце турнірної таблиці, якщо «Зоря» в неділю зуміє обіграти «Олімпік».

Українська Прем'єр-ліга. 20-й тур.

«Дніпро-1» - «Динамо» - 3:1

Владислав Супряга (71, 82, 90) - Беньямін Вербич (45+5, з пенальті)

Олександр Назаренко (34) - Володимир Шепелєв (59), Віталій Миколенко (86)

Віталій Буяльський (6, груба гра) - Володимир Польовий (71, груба гра)

«Дніпро-1»: Валерій Юрчук, Володимир Адамюк, Максим Лопирьонок, Сергій Логінов, Володимир Польовий, Сергій Кравченко, Франциско Ді Франко, Юрій Вакулко, Олександр Назаренко (Папа Гуйє, 87), Олексій Чичиков (Владислав Супряга, 63), Олексій Хобленко (Владислав Шаповал, 78)

«Динамо»: Георгій Бущан, Артем Шабанов, Денис Попов, Томаш Кендзьора, Сергій Сидорчук, Володимир Шепелєв (Міккель Дуелунд, 84), Віталій Буяльський, Беньямін Вербич, Віталій Миколенко, Олександр Караваєв (Віктор Циганков, 77), Назарій Русин (Карлос де Пена, 77)

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)

Стадіон «Дніпро-Арена» (Дніпро)

ДНІПРО-1 - ДИНАМО. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(38 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    alex13
      alex13, 02.03.2020 09:18
    0
    zvalenok03, 28.02.2020 21:56
    Такое михе и в кошмарах не снилось. Теперь понятно почему он против вара был.
    Нежданчик. А так готовились к продолжению чемпионата. Форму форсировали.
    И не надо рассказывать какие в динаме добренькие разрешив супряге играть против них. Иначе выходит что динама сознательно второе место сливало.
    Вы все забываете, что СУпряга - воспитанник ФК Днепр (с 2013 г.), а затем игрок именно СК Днепр-1. Так что он играл за своих!
    alex13
      alex13, 02.03.2020 09:08
    0
    bolela11111, 29.02.2020 05:25
    Видимо у Супряги нет динамовского сердца. Что он и доказал.
    А откуда у него быть вашему "сраному динамовскому сердцу", если он - воспитанник ФК Днепр, а по рождению - одессит?!
    alex13
      alex13, 02.03.2020 09:06
    0
    Андрей Овчаренко, 29.02.2020 09:07
    Забавно, что когда Днепр второй забил, тренер не радовался даже - уже сидел такой, ожидая чего угодно от ВАР)
    Ты плохо смотрел. Очень даже радовался!
    alex13
      alex13, 02.03.2020 09:05
    0
    Микола Унгурян, 29.02.2020 09:08
    ДК все далі котиться на дно
    Хоча, як варіант можливо і був злив гри (Сурки з керівництвом Дніпра мають звязки) щоб дати Дніпру-1 потрапити в шестірку кращих, а там вони вже в отвєтку злиють матчі ДК (відповідно свої бали і друге місце вони не втратять)
    Головку лечить не пробовал, клоун?!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 29.02.2020 11:30
    +2
    Павел Рева, 29.02.2020 11:04
    Когда вчера спорт.юа написали прогноз ничья 1-1. Я подумал, что это нереально, Динамо в любом случае выиграет. Я даже представить не мог, такого результата. Динамо последние годы просто поражает.
    Когда кажется, вот оно "дно" Хуже не будет. А нет, будет =(
    И тут вспоминаю песню про никакой Копенгаген. Селтик - Копенгаген 1:3
    zvalenok03
      zvalenok03, 29.02.2020 11:07
    0
    Каюсь. В проигрыше динамы виноват я. Как только ставлю на их победу, то либо проигрыш динамы, либо ничья.
    Павел Рева
      Павел Рева, 29.02.2020 11:04
    +5
    Когда вчера спорт.юа написали прогноз ничья 1-1. Я подумал, что это нереально, Динамо в любом случае выиграет. Я даже представить не мог, такого результата. Динамо последние годы просто поражает.
    Когда кажется, вот оно "дно" Хуже не будет. А нет, будет =(
    Predator
    online
      Predator, 29.02.2020 10:27
    +8
    ДК- это не Динамо Киев, а Дворовая Команда. Позор украинского футбола. Сделали из когда-то лучшей команды СНГ и Украины днище.
    Predator
    online
      Predator, 29.02.2020 10:27
    +6
    ДК- это не Динамо Киев, а Дворовая Команда. Позор украинского футбола. Сделали из когда-то лучшей команды СНГ и Украины днище.
    rosti79
    online
      rosti79, 29.02.2020 09:49
    -7
    Дырявые специально слили Дну-1 чтобы поднять цену на Супрягу
    Д. Быков
      Д. Быков, 29.02.2020 09:47
    +2
    Один середнячок УПЛ порвал другого середнячка. Всё закономерно!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 29.02.2020 09:41
    +2
    Днепруха на характере зубами порвал очко Динаме! Ха! Класно отмечено!
    Omen
    online
      Omen, 29.02.2020 09:35
    +4
    Да хватит вам уже! Теперь две Львовские команды нужно обыгрывать и догонять ДК!
    Slavyan
      Slavyan, 29.02.2020 09:23
    +1
    Omen, 28.02.2020 22:08
    Яремчук не заиграл, пошел в аренду в Александрию и забил победный гол в ворота ДК. Мораес тоже не заиграл... Теперь вот Супряга Совпадения?
    За Русина забыл.
    Trollface
    online
      Trollface, 29.02.2020 09:13
    +4
    Пора бы уже принять отставку блондина и перевести половину команды в дубль.
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 29.02.2020 09:08
    -3
    ДК все далі котиться на дно
    Хоча, як варіант можливо і був злив гри (Сурки з керівництвом Дніпра мають звязки) щоб дати Дніпру-1 потрапити в шестірку кращих, а там вони вже в отвєтку злиють матчі ДК (відповідно свої бали і друге місце вони не втратять)
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 29.02.2020 09:07
    -3
    Забавно, что когда Днепр второй забил, тренер не радовался даже - уже сидел такой, ожидая чего угодно от ВАР)
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 29.02.2020 08:44
    -1
    В чём характер Днепра был? Бродили, а потом бенефис одного игрока. Я такое видел не раз. Думаю Супряга ещё долго не отличится. Его возьмут на прицел.. Но это имхо.
    cotbus
      cotbus, 29.02.2020 08:40
    +2
    Не понимаю таких "тренеров" как Михайличенко, на что они надеются ? Впрочем так же не понимаю жадных суркисов - опять на грабли . Я не претендую на провидца, думаю, бескомпромиссный Вернидуб смог бы расшевелить ленивое ДК
    source02
      source02, 29.02.2020 07:15
    +3
    ЛОЛ Супряга три вкатил ахахахахахахахахаха
    Belish1
      Belish1, 28.02.2020 20:57
    +35
    Супряга передаёт привет руководству ДК.
    Slavanacii
      Slavanacii, 28.02.2020 21:10
    +33
    Керівництво ДК казковий феномен....Це ж якось до того ще треба було дійти....Віддати пацана в оренду не маючи норм. форварда, дозволити вийти на матч проти них, і врешті схватити три банки від нього))))) Геніально .С...ка хоть дисертацію пиши
    ihor7003
    online
      ihor7003, 28.02.2020 20:57
    +33
    Динамо это сказочные долбо...бы!!! А игроки которые не подходят физрукам просто стебутся и в своих новых клубах отлично играют. Супряга вообще им треху бахнул
    hakkinen
      hakkinen, 28.02.2020 21:01
    +32
    Умилил заголовок: "вырвал на характере")
    Отъеб@ли,как котов помойных.
    Дима Чуйко
      Дима Чуйко, 28.02.2020 20:57
    +30
    Рад за Супрягу. Динамо с каждым годом, все веселее
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 28.02.2020 20:57
    +29
    Лучше бы Беседина, вместо Супряги в Днепр отдали!) Дніпро с победой, а Супрягу с хэт-триком!!!
    Vadya
      Vadya, 28.02.2020 21:01
    +25
    Kangoo Dingoo, 28.02.2020 20:58
    Лесик їдь в Минай тренувати
    Що Вам «Минай» поганого зробив?
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 28.02.2020 21:00
    +24
    Супряга красавчик. Ему бы не возвращаться в ДК, а в идеале уехать в ту же Бельгию играть.
    Ukraine
      Ukraine, 28.02.2020 20:59
    +24
    Дніпро підняв настрій)
    Все по ділу, як і провокував, таке ДК потрібно проходити в 2-3 мячі. Команда з провінції
    serge_kr
      serge_kr, 28.02.2020 20:56
    +22
    Днище и позорище, Александрия должна на легке проходить в кубке это говнище
    electron440v60hz
      electron440v60hz, 28.02.2020 21:13
    +19
    чтобы пропустить 3 гола, Суркис заплатил 6 миллионов долларов
    kvv1404
    online
      kvv1404, 28.02.2020 21:02
    +18
    Сьогодні забивали тільки гравці Динамо! Ігорко напевне волосся останнє висмикує зі злості!
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 28.02.2020 21:01
    +18
    Справедливість таки восторжествувавла! Пенальті у ворота Дніпра НЕ БУЛО!
    П. С: Уявляю, що з таким Динамо зроблять Шахтар і Зоря! Хтось там зібрався автоматом кубок вигравати?
    Александр Пацюк
      Александр Пацюк, 28.02.2020 20:58
    +18
    ДНЕПР!!! С ВОЗВРАЩЕНИЕМ!!!!
    Андрей Деко
      Андрей Деко, 28.02.2020 21:10
    +16
    Молодчага Супряга, наказал тупого лесика, которому он не нужен в Динамо!!!
    roman_kros
      roman_kros, 28.02.2020 21:06
    +16
    Динамо на стільки сильне, що Супряга вздрючив його за 20 хвилин. Після призначення Михайличенка було ниття, що не можна його судити, Хацкевич погано збори провів. Тепер нема на кого звалювати вину. Два матчі, а комнда такаж як і до перерви. В першому матчі пощастило забити дурачка плюч гол в компенсований час. А тут бац - пруха закінчилась. Що цей геній там будує, я кіхера не розумію. Прийшов Скрипник в Зорю і чомусь рука тренера помітна, а тут кого не постав ніхера не змінюється. Міняють шило на мило.
    До речі, я дуже сумніваюся, що після цього матчу Суркіс ще колись дозволе грати орендованим гравцям.
    14sergey1953
      14sergey1953, 28.02.2020 20:58
    +16
    Поздравляю Днепр - 1 с победой!!!
    serge_kr
      serge_kr, 28.02.2020 21:11
    +15
    Думаю Супряга поедет 3-м напом на Евро
    KSF
      KSF, 28.02.2020 21:06
    +14
    Дніпро, з перемогою! Молодці !!!
    Al Zolo
      Al Zolo, 28.02.2020 21:01
    +14
    Андрей Трегубов, 28.02.2020 20:59
    Днепр просто молодцы!!!Бедняк бьёт олигарха!!!Это праздник народа!!!
    причем просто ржачно-олигарха нокаутировал его собственный игрок по тупости тренера отданный сопернику