VAR, пенальті та два вилучення. Дніпро-1 вирвав перемогу у Динамо

Героєм матчу став Владислав Супряга, який оформив хет-трик

51848
206
СК Дніпро-1

І «Динамо», і «Дніпро-1» в стартових своїх матчах після зимової паузи провели непрості протистояння. Кияни тільки в компенсований час зуміли вирвати перемогу у «Ворскли», а підопічні Дмитра Михайленка і зовсім втратили очки в поєдинку з іншим аутсайдером - «Карпатами». Дніпряни не приховують надій ще поборотися за місце в першій шістці, але перед 20-м туром їх шанси на це виглядали як мінімум примарними. Адже після дуелі з «Динамо» на дніпровський колектив чекає випробування «Шахтарем».

На передматчевій розминці «Дніпро-1» підстерегла неприємність: пошкодження отримав Когут, якого в екстреному порядку замінив Вакулко. У «Динамо» відзначимо появу в заявці Циганкова, котрий відновився після пошкодження.

Уже в першій своїй атаці господарі поля ледь не відкрили рахунок в матчі. Хобленко пробив з-за меж штрафного, і після рикошету від Шабанова м'яч прокотився поруч зі штангою. А далі хапатися за голову настала черга вже динамівців. Буяльський зіграв грубо в ногу Вакулка, а після перегляду відеоповтору харківський арбітр Катерина Монзуль пред'явила порушнику червону картку.

Вже на 6-й хвилині залишившись в меншості, кияни заволоділи територіальною перевагою та почали розхитувати оборону суперників. Вели партнерів в атаку активні Русин і Вербич, які раз по раз намагалися загострити ситуацію. Але і дніпряни не відсиджувалися в обороні. Загрожував воротам «біло-синіх» Ді Франко, з ударом якого впорався Бущан. А перед перервою «біло-сині» зуміли реалізувати свою перевагу. Спочатку трохи точності забракло Караваєву, який потрапив з кута штрафного в поперечину. На першій компенсованій до першого тайму хвилині Русин впав у штрафному «Дніпра-1», і арбітр показала форварду жовту картку за симуляцію. Але потім вирушила до монітора і цілком справедливо зафіксувала фол з боку Кравченка, вказавши на 11-тиметрову позначку. Пенальті холоднокровним ударом реалізував Вербич.

Другу половину зустрічі можна розділити на два відрізки. У першому з них кияни віддали ініціативу суперникам, сконцентрувавшись на збереженні прийнятного результату. Гольових моментів в цей період було небагато, в основному йшла позиційна боротьба. А потім на поле вийшов Супряга! Орендований у «Динамо» форвард «Дніпра-1» став справжнім героєм протистояння. Супрязі знадобилося менше десяти хвилин для того, щоб зрівняти результат, коли він з меж воротарського замкнув простріл Вакулка.

Незабаром Катерина Монзуль зрівняла склади команд, вилучивши Польового за грубу гру проти Караваєва. Знову ж, арбітру допоміг розібратися в епізоді VAR. Тренерський штаб киян підкреслив свої наміри вирвати перемогу, випустивши на поле Де Пену та Циганкова. Саме ці футболісти відразу ж мали відмінний шанс організувати результативну атаку, але Віктор після навісу Карлоса пробив поруч зі штангою.

А далі продовжився бенефіс Супряги. Спочатку форвард головою замкнув навіс з кутового, а на 90-й хвилині втік в стрімку контратаку і реалізував вихід сам на сам із голкіпером.

«Дніпро-1» здобув вольову і дуже несподівану перемогу. Тепер дніпрян всього одне очко відділяє від шостої позиції, але «Колос», що на ній розмістився, ще проведе матч 20-го туру. «Динамо» ж може переміститися на третє місце турнірної таблиці, якщо «Зоря» в неділю зуміє обіграти «Олімпік».