28.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Дніпро-1 – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Дніпряни спробують взяти реванш за поразку в першому колі

Дніпро-1 – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© Динамо Київ від Шурика

У п’ятницю, 28 лютого, поєдинок між «Дніпром-1» та «Динамо» відкриє програму 20-го туру української Прем’єр-ліги. 

Господарі поля, які знаходяться на восьмій сходинці турнірної таблиці, намагаються вирішити завдання потрапляння у верхню шістку. Нині чотири бали їх відділяє від «Колоса», який займає шосту сходинку, і будь-яка втрата очок віддаляє дніпрян від наміченої мети. «Синьо-білі» займають другу сходинку, але їм в спину дихає «Зоря», тож навіть зберегти своє місце не буде легким завданням для підопічних Олексія Михайличенка.

Минулого туру дніпряни в гостях грали проти львівських «Карпат». Суттєво підсилившись у міжсезоння, від «Дніпра-1» чекали впевненої перемоги над аутсайдером нинішньої першості. Натомість, ми побачили, що більшість часу ігровою ініціативою володіла команда Романа Санжара, і нічийний рахунок (1:1) у матчі став скоріше здобутком для дніпрян.

У п’ятницю на команду Дмитра Михайленка чекає ще складніше випробування в особі київського «Динамо». За умовами угоди не зможе допомогти дніпрянам орендований у «синьо-білих» Сергій Булеца, а ось Владислав Супряга має всі шанси вийти на поле «Дніпро-Арени». Також не помічники команді Олександр Сваток і Андрій Цуріков - у обох ушкодження.

«Динамівці» розпочали весняну частину чемпіонату з перемоги над полтавською «Ворсклою» (2:1). Гра не виявилася легкою прогулянкою для киян, лише в компенсований арбітром час Беньямін Вербіч забив переможний м’яч. Було помітно, що підопічним Олексія Михайличенка важко даються матчі з суперником, який активно прессингує, перекриває вільні зони. В будь-якому разі, наполегливість і воля до перемоги з боку киян заслуговують відзнаки. 

У складі киян всі гравці готуються до матчу в Дніпрі, крім дискваліфікованого Артема Бесєдіна – він в цьому році вже не допоможе «Динамо». Півзахисник «динамівців» Віктор Циганков готується до матчу в загальній групі. Тож є всі сподівання, що лідер атак «Динамо» вперше вийде на полі в цьому році.

Матч першого кола в Києві завершився перемогою «біло-синіх» з рахунком 2:0. В тій грі дніпряни практично не створили проблем для киян, які впевнено переграли своїх візаві. Нині «динамівцям» буде протистояти більш досвідчена команда, яку підсилили нові кваліфіковані гравці. 

Як відомо, тренерський штаб «Дніпра-1» нещодавно поповнив італійський фахівець Луїджі Ночентіні. З приходом Луїджі керівництво сподівається покращити тактичну підготовку команди, адже саме цим напрямком буде опікуватись екс-помічник Мауріціо Саррі. Щож, тим цікавішим буде спостерігати за змінами у грі дніпрян. 

Орієнтовні склади:

«Дніпро-1»: Юрчук – Адамюк, Папа, Логінов, Польовий, Кравченко, Ді Франко, Когут, Коркішко, Вакулко, Хобленко.

«Динамо»: Бущан – Миколенко, Попов, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Буяльський, Вербіч, Дуелунд, Русин.

28 лютого, п'ятниця

«Дніпро-1» «Динамо»
Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена». 19:00
ТБ-трансляція на телеканалі «2+2»
ДНІПРО-1 – ДИНАМО. ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)
Прогноз Sport.ua — 1:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 28.02.2020 20:46
    +2
    Виталий Жалыбин, 28.02.2020 10:30
    днепру по силам забрать очки
    чего минусовать было ведь правда же оказалась
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 28.02.2020 18:55
    -1
    Ставлю червонец на динаму.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 28.02.2020 18:52
    -2
    APL, 28.02.2020 14:48
    Дивись щоб тобі потім в інше місце не засадили
    Ему уже засадили, сам признался.
    Посмотри в комментах матча с Бенфикой.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 28.02.2020 18:25
    -4
    0:2...
    Omen
    online
      Omen, 28.02.2020 17:45
    -1
    https://www.facebook.com/wbt1927/videos/849376915474271/ Посмотрите, это типичные фаны ДК.
    Omen
    online
      Omen, 28.02.2020 17:44
    -1
    Пойду схожу, поболею за СК, чисто ради выгоды Александрии) Все одно делать нечего )
    APL
      APL, 28.02.2020 14:48
    -1
    dgurkis, 28.02.2020 14:10
    Ну что, Днепруха, засади дирявым в ухо!
    Дивись щоб тобі потім в інше місце не засадили
    dgurkis
    online
      dgurkis, 28.02.2020 14:10
    +2
    Ну что, Днепруха, засади дирявым в ухо!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 28.02.2020 14:10
    +1
    Ну что, Днепруха, засади дирявым в ухо!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 28.02.2020 14:00
    -1
    alex13, 28.02.2020 13:33
    А нафига Динамо удача?!
    Без тренера играют парни
    APL
      APL, 28.02.2020 13:48
    +3
    14sergey1953, 28.02.2020 13:07
    В том, что Днепр - 1 отберет очки в Динамо, сомнений нет, вот только победа или ничья будет это вопрос?
    ага, в твоїх снах хіба що
    BaZia
    online
      BaZia, 28.02.2020 13:33
    0
    Очень интересно посмотреть на Днепр-1, плохо что не сможет сыграть Булеца, и обещяного Супрягу не вижу в старте? Он вообще будет?
    Ничего не имею против Папы Гуйе, я считаю его одним из добротных и опытных защитников нашего чемпионата, но учитывая его возраст пора наигрывать кого то помладше на эту позицию.
    alex13
      alex13, 28.02.2020 13:33
    0
    jekаfunny, 28.02.2020 08:38
    Надо Соля попробовать на острие сегодня
    Удачи ДК !
    А нафига Динамо удача?!
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 28.02.2020 13:07
    -5
    В том, что Днепр - 1 отберет очки в Динамо, сомнений нет, вот только победа или ничья будет это вопрос?
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 28.02.2020 12:07
    -4
    У Днепра нет состава, у Динамо нет руководства. Думаю что первое все же будет повесомее, а потому Динамо выиграет.
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 28.02.2020 12:01
    +3
    Kevko, 27.02.2020 13:39
    Днепр подписал зимой несколько игроков. Создал какие то надежды на улучшение.
    Но пока игры у команды как не было, так и нет
    согласен на все 100%
    игры как не было у Днепр 1 так и нет. по моему еще хуже играют чем до отпуска.
    не понимаю некоторые коментрарии о том что днепрянам по силам забрать сегодня очки у ДК
    Вы хоть игры смотрите ???
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 28.02.2020 12:01
    -6
    Вперед Днепр - 1 к победе!!!
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 28.02.2020 11:59
    +4
    в прошлом туре Днепр 1 ели ели на ничейку с Карпатами (последним местом) наиграл.
    при всем уважении будет разгром от Динамо. не видно просо за счет чего днепряне думают хотя бы гол забить, а оборона у них дырявая.
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 28.02.2020 10:59
    -5
    Днепр - 1, не должен проиграть Динамо, хоть и играет без тренера, собственно говоря, так как и Динамо. Уж очень слабое сейчас Динамо.
    axylinam
    online
      axylinam, 28.02.2020 10:59
    -7
    Динамо выиграет,а честно или не честно,это другой вопрос
    APL
      APL, 27.02.2020 11:11
    +5
    Шото туповатий прогноз від спорт.юа, як на мене 1:3 на користь Динамо
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 28.02.2020 11:59
    +4
    в прошлом туре Днепр 1 ели ели на ничейку с Карпатами (последним местом) наиграл.
    при всем уважении будет разгром от Динамо. не видно просо за счет чего днепряне думают хотя бы гол забить, а оборона у них дырявая.
    APL
      APL, 28.02.2020 13:48
    +3
    14sergey1953, 28.02.2020 13:07
    В том, что Днепр - 1 отберет очки в Динамо, сомнений нет, вот только победа или ничья будет это вопрос?
    ага, в твоїх снах хіба що
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 28.02.2020 12:01
    +3
    Kevko, 27.02.2020 13:39
    Днепр подписал зимой несколько игроков. Создал какие то надежды на улучшение.
    Но пока игры у команды как не было, так и нет
    согласен на все 100%
    игры как не было у Днепр 1 так и нет. по моему еще хуже играют чем до отпуска.
    не понимаю некоторые коментрарии о том что днепрянам по силам забрать сегодня очки у ДК
    Вы хоть игры смотрите ???
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 28.02.2020 09:11
    +3
    Все , Кадар в Китай уехал
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 28.02.2020 20:46
    +2
    Виталий Жалыбин, 28.02.2020 10:30
    днепру по силам забрать очки
    чего минусовать было ведь правда же оказалась
    dgurkis
    online
      dgurkis, 28.02.2020 14:10
    +2
    Ну что, Днепруха, засади дирявым в ухо!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 28.02.2020 08:38
    +2
    Надо Соля попробовать на острие сегодня
    Удачи ДК !
    dgurkis
    online
      dgurkis, 28.02.2020 14:10
    +1
    Ну что, Днепруха, засади дирявым в ухо!
    BaZia
    online
      BaZia, 28.02.2020 13:33
    0
    Очень интересно посмотреть на Днепр-1, плохо что не сможет сыграть Булеца, и обещяного Супрягу не вижу в старте? Он вообще будет?
    Ничего не имею против Папы Гуйе, я считаю его одним из добротных и опытных защитников нашего чемпионата, но учитывая его возраст пора наигрывать кого то помладше на эту позицию.
    alex13
      alex13, 28.02.2020 13:33
    0
    jekаfunny, 28.02.2020 08:38
    Надо Соля попробовать на острие сегодня
    Удачи ДК !
    А нафига Динамо удача?!
    Kevko
    online
      Kevko, 27.02.2020 13:39
    0
    Днепр подписал зимой несколько игроков. Создал какие то надежды на улучшение.
    Но пока игры у команды как не было, так и нет