4

Олександр ГОЛОВКО: «Така поразка Реалу – удар по тренерській роботі»

Український фахівець висловився про матч Ліги чемпіонів

ТК Футбол. Олександр Головко

Колишній захисник збірної України Олександр Головко поділився думкою про перемогу «Манчестер Сіті» над «Реалом» (2:1) у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Що сталося з «Реалом» у другому таймі? Зідан і його «Реал» були більш злагодженою командою, ніж «Ман Сіті». Після голу всім потрібен час, щоб зрозуміти, що відбувається. Таке враження - це удар по тренерській роботі. За статистикою «Ман Сіті» виграв, за якістю - дві абсолютно рівні команди. Нічийний результат був би більш логічним.

Я побачив вкрай цікавий матч із точки зору тактики і футбольної думки. Інша справа, що таке видовище не всім до душі. Але команди в першому таймі зіграли в прагматичний футбол, адже на кону вихід у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів», - сказав Головко.