0

Хосеп ГВАРДІОЛА: «Ми хочемо наслідувати Реал»

Головний тренер «Манчестер Сіті» висловився про суперника в Лізі чемпіонів

ФК Манчестер Сіті. Хосеп Гвардіола

Наставник «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола поділився очікуваннями від зустрічі з «Реалом» в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Цей клуб мене неймовірно захоплює. Футболісти, які виступали за «Реал», так багато разів грали у фіналі Ліги чемпіонів, і я навіть не знаю, скільки разів кожен з них піднімав трофей.

Можливо, Клаудіо Браво вигравав Лігу чемпіонів і хтось ще. У «Сіті» не так багато футболістів, які завойовували цей кубок. Але нам необхідно бажання виграти турнір і бути самими собою. Ми можемо перемогти в ньому або програти. Але ми повинні бути самими собою протягом 180 хвилин з «Реалом». Це справжнісіньке випробування.

Це клуб, який ми хочемо наслідувати і копіювати, і ми повинні бути там. Я хочу відправитися в Мадрид і після закінчення матчу сказати: «Ми показали себе такими, якими ми є». Це найголовніше в подібних турнірах», - сказав Гвардіола.

Матч «Реал» - «Манчестер Сіті» відбудеться 26 лютого в Мадриді і почнеться о 22:00 за Києвом.

Раніше Гвардіола пообіцяв, що залишиться в «Манчестер Сіті», не дивлячись на відсторонення клубу від єврокубків.