Українці Дмитро Підручний та Артем Прима не потрапили у топ-15 мас-старту

12203
2
Berit Roald. Йоханнес Бьо

У неділю, 23 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбувся чоловічий мас-старт.

Спочатку Україну в останній гонці чемпіонату світу повинен був представити тільки Дмитро Підручний, який кваліфікувався за третьою квотою. Артем Прима був першим запасним, і отримав шанс виступити після того, як росіянин Олександр Логінов знявся з гонки. Прима з трьома промахами в пасиві фінішував 20-м, а Підручний посів 23 місце, не закривши на одну мішень більше.

Нагадаємо, напередодні італійська поліція провела обшуки в номері Логінова. Карабінери самі відкрили номер спортсмена і увійшли, поки він спав. Пізніше стало відомо, що всьому провиною те, що тренер Олександра, Олександр Касперович прибув на чемпіонат світу з українською акредитацією. Його підозрюють у перевезенні допінгу.

Норвежець Йоханнес Тінгнес Бьо все-таки залишає Антхольц не без особистого золота. Він єдиний зміг закрити всі 20 мішеней і впевнено фінішував першим. Віце-чемпіоном світу став француз Кантен Фійон Майє, а замкнув трійку призерів ще один представник Франції Емільєн Жаклен, який в фінішному спурті виявився швидшим за Тар'єя Бьо.