20.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар - Бенфіка. Прогноз і анонс на матч 1/16 фіналу Ліги Європи

Поєдинком із португальським грандом гірники розпочинають весняну частину сезону

Шахтар - Бенфіка. Прогноз і анонс на матч 1/16 фіналу Ліги Європи
© ФК Шахтар

Обидва суперники потрапили в плей-оф Ліги Європи за аналогічним сценарієм: з групового турніру Ліги чемпіонів. Але якщо для кращої команди Португалії такий підсумок можна вважати безсумнівною удачею - вона лише в останньому турі завдяки розгромній перемозі над «Зенітом» змогла оформити для себе євровесну, то найкраща команда України до останнього претендувала на вихід в плей-оф ЛЧ. Але, розгромно поступившись в останньому турі «Аталанті», пропустила в головний континентальний турнір саме італійців, собі ж гарантувавши «втішний приз».

Примітно, що і для «Шахтаря», і для «Бенфіки» нинішній вихід в 1/16 фіналу Ліги Європи - другий поспіль. У минулому році донеччани на цій же стадії змагань за сумою двох матчів поступилися німецькому «Айнтрахту». А ось «лісабонські орли» в минулому сезоні ЛЄ дійшли до чвертьфіналу, де були биті все тим же колективом з Франкфурта. Варто особливо акцентувати увагу на тому моменті, що станом на зараз «Бенфіка» ще жодного разу не поступилася в 1/16 фіналу Ліги Європи (цю стадію «орли» проходили вже п'ять разів, тоді як донеччани - лише одного разу).

Ще один факт, який «об'єднає» ці команди - вони гратимуть під наглядом системи ВАР. Вперше в історії відеопомічники арбітра працюватимуть і на матчах Ліги Європи (починаючи з 1/16 фіналу).

Напередодні протистояння команди набирали форму різними методами. У «Бенфіки» - розпал чемпіонату Португалії, де підопічні Лаже займають перше місце. Правда, в останніх турах гольовий приціл «Бенфіки» помітно збився - команда зазнала двох поспіль поразок проти прямих конкурентів - «Порту» і «Браги», і «Порту», що йде другим у таблиці, скоротив відставання до одного балу.

А ось «гірники» зі зрозумілих причин були позбавлені практики офіційних матчів. Команда до відновлення сезону готувалася в Туреччині, де провела два тренувальні збори. На цьому відрізку донеччани провели вісім матчів, в яких здобули п'ять перемог, двічі зіграли внічию і один раз програли. Варто відзначити, що суперники в Туреччині у «Шахтаря» були маловідомі. По прильоту додому «гірники» в «закритому режимі» провели спаринг з луцькою «Волинню», в якому святкували перемогу 2:0. Саме в рідних пенатах, за словами Каштру, його підопічні почали готуватися вже безпосередньо до матчу проти португальської команди.

Суперники досі зустрічалися між собою всього два рази. Було це в сезоні 2007/2008, на груповій стадії Ліги чемпіонів. Тоді опоненти обмінялися гостьовими вікторіями. У Лісабоні сильнішими виявилися донеччани - 1:0, а ось в Донецьку святкували перемогу вже лісабонці - 2:1. До речі, та поразка від «Бенфіки» сталася в останньому турі, і залишила команду Луческу на останньому місці в групі.

А ось для португальського наставника «гірників» Каштру прийдешнє протистояння з «Бенфікою» буде вже 16-м за ліком. Однак в якості тренера сеу Луїш лише три рази зі своїми колишніми командами перемагав лісабонського гранда (при одній нічиїй і одинадцяти поразках). Будемо сподіватися, що 20 лютого в Харкові Каштру зможе поліпшити свою статистику.

Луїш КАШТРУ,  головний тренер «Шахтаря»:

- «Бенфіка» дуже сильна, займає перше місце в чемпіонаті Португалії. Два гравці - Вінісіус і Піцці - в цьому сезоні забили дуже багато голів. Але вона сильна саме колективом, своєю однорідністю. Це дуже збалансована команда з відпрацьованими оборонними і атакуючими аспектами, дуже добре орієнтована Бруну Лаже. Неодноразово грав проти «Бенфіки» - з цим суперником завжди складно».

Бруну ЛАЖЕ, головний тренер «Бенфіки»:

- «У «Шахтаря» хороша і навчена команда, яка любить грати з м'ячем і знає, як грати в свій футбол. Крім того, у них чудовий португальський тренерський штаб».

У цьому поєдинку за «Шахтар» не зможе зіграти травмований півзахисник Соломон, який отримав травму якраз на початку першого тренувального збору, і захисник Додо, дискваліфікований за грубу гру в матчі з «Аталантою». Є втрати і в таборі чемпіонів Португалії. Через травми в Харкові не зможе зіграти капітан команди Жардел, а також Живкович, Габріел і Алмейда. Вайгль пропустить матч через дискваліфікацію.

Орієнтовні склади:

«Шахтар»: Пятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патрік, Тайсон, Тете, Марлос, Мораес

«Бенфіка»: Влаходімос, Грімальдо, Діаш, Тавареш, Ферру, Піцці, Серві, Таарабт, Флорентіну, Вінісіус, Сеферович.

 

20 лютого, четвер

«Шахтар» — «Бенфіка»
Харків. ОСК «Металіст». 19:55
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
ШАХТАР - БЕНФІКА. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
              Арбитр: Роберт Мадден (Шотландія)
Прогноз Sport.ua — 1:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу 1/16 фіналу Ліги Європи між Шахтарем і Бенфікою, який пройде 20 лютого в Харкові.
    • 9.27% (19)
      1. Велика перемога Шахтаря
    • 32.2% (66)
      2. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 21.46% (44)
      3. Нічия
    • 25.85% (53)
      4. Мінімальна перемога Бенфіки
    • 11.22% (23)
      5. Велика перемога Бенфіки
    Результати опитування Проголосували — 205
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Omen
    online
      Omen, 20.02.2020 19:47
    +1
    grifon, 20.02.2020 19:36
    і забув додати, завжди проти Динамо
    В УПЛ да, но не в Еврокубках. В Еврокубках я даже за ДК болею.
    Топик Топик
      Топик Топик, 20.02.2020 19:44
    0
    Hubert, 20.02.2020 19:39
    Где смотреть футбол? Опять шарашкина контора под названием Футбол 1,2,3 не показывает. Берут деньги в размере 109 грн, а трансляции нет. Пздц
    https://livesport.ws/football
    Hubert
      Hubert, 20.02.2020 19:39
    +2
    Где смотреть футбол? Опять шарашкина контора под названием Футбол 1,2,3 не показывает. Берут деньги в размере 109 грн, а трансляции нет. Пздц
    Топик Топик
      Топик Топик, 20.02.2020 19:37
    0
    Omen, 20.02.2020 19:35
    Я за Александрию всегда. Сегодня за Шахтер )
    сегодня все за шахтер,а ты за динамо
    grifon
      grifon, 20.02.2020 19:36
    -2
    і забув додати, завжди проти Динамо
    Omen
    online
      Omen, 20.02.2020 19:35
    -3
    Топик Топик, 20.02.2020 19:30
    а ты за кого многоликий?
    Я за Александрию всегда. Сегодня за Шахтер )
    Топик Топик
      Топик Топик, 20.02.2020 19:30
    0
    Omen, 20.02.2020 19:26
    Что тут, опять сово-чаечки срут на ШД? ШД это единственная надежда у нас на сегодняшний день, все трезво мыслящие украинцы сегодня всем сердцем за Шахтер!!! Удачи вам горняки!!!!
    а ты за кого многоликий?
    Omen
    online
      Omen, 20.02.2020 19:26
    -1
    Что тут, опять сово-чаечки срут на ШД? ШД это единственная надежда у нас на сегодняшний день, все трезво мыслящие украинцы сегодня всем сердцем за Шахтер!!! Удачи вам горняки!!!!
    George Abuladze
      George Abuladze, 20.02.2020 18:58
    0
    Что ж сборы провели, тренер посмотрел команду, наиграли тактику и стратегию, пора показывать нам наработки португальского тренера, причем Бенфику он знает не понаслышке, наверное постоянно выгребал от них со своей Викторией гимараешь, скоро все станет ясно и понятно
    DK1961
      DK1961, 20.02.2020 18:40
    -1
    Forever_young_13, 20.02.2020 16:29
    Наверное пока коронавирус не перекосит 100личных голубых мразей, цивилизованного общения не предвидится
    Так ты ведь ни с кем и не общаешься. А (как только санитары за тобой не уследят) разводишь очередной срач в инете и выбрасываешь свое г...но на вентилятор. И чем вас там лечат, непонятно...
    Viktor Kovtun
      Viktor Kovtun, 20.02.2020 18:02
    -4
    1 : 2 ДАВАЙ Бенфика !!!!!!!!!!!!!!!!
    Dora
      Dora, 20.02.2020 17:40
    -1
    jekаfunny, 20.02.2020 15:36
    Это Форевер Янг намекнул что его дальнобойщики на пенсию отправляют , поизносился уже
    Ось і "воно"- вилізло гівно!!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.02.2020 16:48
    -2
    Forever_young_13, 20.02.2020 16:29
    Наверное пока коронавирус не перекосит 100личных голубых мразей, цивилизованного общения не предвидится
    Ну тебя видимо в детстве только подорожником лечили
    А
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 20.02.2020 16:29
    -2
    Павел Рева, 20.02.2020 16:24
    2 месяца прошло Чатик не изменился
    Наверное пока коронавирус не перекосит 100личных голубых мразей, цивилизованного общения не предвидится
    Павел Рева
      Павел Рева, 20.02.2020 16:24
    +2
    2 месяца прошло Чатик не изменился
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 20.02.2020 16:12
    +6
    Если будут играть осторожно в защите то может что то и получится. А если как всегда нам главное играть в свой футбол то без шансов!
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 20.02.2020 15:59
    0
    Александр Шевченко, 20.02.2020 15:51
    Форевка на столько жалкий, что кроме личных оскорблений и пожеланий смерти всем и вся больше ответить не может ничего. Сразу виден донбасский загаражный уровень развития. Что еще можно всзять с этого беззубого чудища?
    Когда уже ты подохнешь и перестанешь вонять на Шахту??
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.02.2020 15:57
    -1
    Forever_young_13, 20.02.2020 15:45
    Моника Левински. Ты если кому-то хочешь сделать минет, то обращайся к своим братьям по голубому маразму.
    Я смотрю , ты себе кумира нашла
    Ну похожи вы только в том что с**осали у мужиков .
    Правда она у президента США а ты у слесаря Ивана , с 4й Дружковской автостанции
    Хотя ты количеством взять можешь , думаю она за жизнь столько ширинок не видела , как ты за неделю
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 20.02.2020 15:51
    -6
    Форевка на столько жалкий, что кроме личных оскорблений и пожеланий смерти всем и вся больше ответить не может ничего. Сразу виден донбасский загаражный уровень развития. Что еще можно всзять с этого беззубого чудища?
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 20.02.2020 15:45
    +6
    jekаfunny, 20.02.2020 15:37
    Сосалка, а что ты так редко появляться стал , муж запретил в интернете сидеть , что там себе новых е***рей не искала ?
    Моника Левински. Ты если кому-то хочешь сделать минет, то обращайся к своим братьям по голубому маразму.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 20.02.2020 16:12
    +6
    Если будут играть осторожно в защите то может что то и получится. А если как всегда нам главное играть в свой футбол то без шансов!
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 20.02.2020 15:45
    +6
    jekаfunny, 20.02.2020 15:37
    Сосалка, а что ты так редко появляться стал , муж запретил в интернете сидеть , что там себе новых е***рей не искала ?
    Моника Левински. Ты если кому-то хочешь сделать минет, то обращайся к своим братьям по голубому маразму.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 20.02.2020 15:35
    +6
    Сан Саныч, 20.02.2020 15:19
    А Динамо во сколько играет? ))))
    Дрясня знатно отсосало у нонеймов, теперь на заслуженном отпуске
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 20.02.2020 12:58
    +5
    Обыкновенный прогноз для весенних матчей наших команд.
    Ничья - за счастье.
    Любая победа это уже будет сверхестественным событием.
    И для срачистов... Представьте себе Динамо сегодня противников ЭТОЙ Бенфики. Кто то поставил бы на победу??? Вот отсюда и пляшите. Только крылья берегите. Сов северных...
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 20.02.2020 05:26
    +5
    Удачи украинской команде.
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 20.02.2020 15:19
    +4
    А Динамо во сколько играет? ))))
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 20.02.2020 15:23
    +3
    Александр Шевченко, 20.02.2020 15:18
    0-2 примерно. Все же Бенфика не уровень Аталанты будет, шлактер думаю все же по сильнее немного их братьев хазпромовских пидабурских братьев, которые так же как и они все скупаеют в пидарашке, на евро арене обкакивються. Так что 0-2 думаю справедливый результат в пользу португальцев.
    Мразь дрыснямовская. Ты и твоя помойка пока сосут в Европе с большим позором. Так что завали ипало и не воняй
    Semiramida
      Semiramida, 20.02.2020 14:14
    +3
    AK_228, 20.02.2020 13:32
    извините не по теме
    "ватный" Харьков принял украинцев из Китая, зато "свидома" Западная Украина молилась под дождем Богородице, что бы не прилетели..
    Вообще, меня очень удивляет и злит митинги в полтавской, тернопольской, львовской областях, где жители перекрывают дороги, чтобы только не привезли группу из Китая к ним в район. Ведь на борту самолёта наши украинцы, которые к тому же ещё и не инфицированы! Кроме того, в санаториях будет двухнедельный так называемый карантин с охраной. И за таких горе-митингарей много воинов отдали свои жизни в АТО на Донбассе!
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 20.02.2020 13:15
    +3
    А з ким сьогодні буде рубатись най-най-най-титулоьваніший клюб покійного СССР ?
    ГДЕ ДИНАМО, ГДЕ???
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 20.02.2020 12:37
    +3
    О, Жека-диpкофаня зі своїм вірним цуциком Набіль-Факіром-Путіно-Хуйлом-УАФ-Мафією-І
    ваном-Грозним тут як тут! Відразу затягли свою стару пісню про водку-стєкломой та психдіагнози...
    Шо, не хватає фантазії придумати щось інше? Задовбали вже...
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.02.2020 12:22
    +3
    Иван Грозный, 20.02.2020 12:16
    симптомами ВСД являются-психоэмоциональные нарушения, когда агрессия меняется на апатию и наоборот (абсолютно беспочвенно), апатия, синдром хронической усталости, навязчивые страхи, мысли негативного характера, от которых невозможно избавиться. Это нарушение памяти, зрения, слуха, нарушение сна.
    Это все объясняет.
    У всех симптомы разные. Зависит от конкретного организма.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 20.02.2020 12:13
    +3
    Иван Грозный, 20.02.2020 11:58
    невезучий рефери этот Бобби Мадден. относительно "украинских" игр, Мадден работал на прошлогоднем матче отбора к Евро-2020 Сербия - Украина (2: 2), встречи группового этапа ЛЕ сезона 2014/15 "Интер" - "Днепр" (2:1).
    Якось всерівно фартовий він суддя чи ні. Для мене головне аби судив справедливо.Бо скільки вже випадків було,коли суддя був налаштований проти наших клубів.В якийсь момент це нібито припинилось,а можливо так мені здалося.Ось для прикладу нещодавно передивився сумнозвісний матч -відповідь Шахтар-Баварія(0-7) ,епізод з пенальті.До сих ір мені не зрозуміло за що суддя дав червону Кучеру!!! Якою нормою футбольних правил він користувався??? Тому для мене головне аби суддя судив чесно,а не як в грі Шахтар-Аталанта.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.02.2020 11:31
    +3
    Виктор Андрущик, 20.02.2020 11:26
    Шахтар український клуб,звичайно хочем щоб перемогли за сумою 2 ігор,но коли там Коноплянка то і не против 0-7 щоб було,ну набрид піндрон грати то не може,а либа тут як тут повсюду.Позорище згинь уже шлифовщик.
    В смысле шлифовщик? Он забил гол Загребу. Эсли бы не тот гол то мы бы так же сейчас отдыхали как и Динамо.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.02.2020 11:29
    +3
    JulikoB, 20.02.2020 11:14

    Во клоун. Кроты конечно же проиграют, но ты уже крайнего нашел.
    А у нас да, крайний (плохой игрок) только один сейчас. Не то что в Динамо каждый второй - крайний. Нем, Дентиньо, Бутко - уже в прошлом. А Патрик начал здорового играть при Каштру - и сам забивает и голевые передачи раздаёт. Так что он уже не числится среди лузеров команды.
    Павел Рева
      Павел Рева, 20.02.2020 10:53
    +3
    Не думаю, что Шахтер стал лучше, после Аталанты. Тем более простой, в официальных матчах. Но будем посмотреть.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.02.2020 10:49
    +3
    Удачи
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 20.02.2020 07:34
    +3
    Шось мутний якийсь прогноз від редакції. Я думаю. що наші мінімально виграють вдома (на стартовому ентузіазмі), а от в Португалії буде ой як нелегко.
    Hubert
      Hubert, 20.02.2020 19:39
    +2
    Где смотреть футбол? Опять шарашкина контора под названием Футбол 1,2,3 не показывает. Берут деньги в размере 109 грн, а трансляции нет. Пздц
    Павел Рева
      Павел Рева, 20.02.2020 16:24
    +2
    2 месяца прошло Чатик не изменился
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 20.02.2020 11:53
    +2
    Удачи! Жду красивый матч, и пусть победит сильнейший!)