20.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Луїш КАШТРУ: «Рахунок 3:0 на користь ВАР»

Головний тренер «Шахтаря» поділився враженнями від поєдинку з «Бенфікою» в Лізі Європи

Луїш КАШТРУ: «Рахунок 3:0 на користь ВАР»
© ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру

Наставник «Шахтаря» Луїш Каштру підвів підсумки перемоги над «Бенфікою» в Лізі Європи (2:1).
 
- Чи задоволені ви сьогоднішнім результатом? Міг би «Шахтар» забити ще більше?
- Коли починається друга частина чемпіонату, після зимової паузи, не знаєш, чого очікувати. Ми відпрацювали стратегію, провели товариські поєдинки. У «Бенфіки» чемпіонат в розпалі. Сьогоднішня гра була досить збалансованою з обох сторін. Ми добре почали поєдинок, тримали м'яч, створювали небезпечні моменти біля воріт гостей. Але «Бенфіка» теж показує дуже хорошу гру. Це команда Ліги чемпіонів.
Один наш гол відмінили через ВАР. Ми вже зрозуміли, що ВАР не надто нас любить, ще по матчу з «Аталантою». Сьогодні рахунок 3:0 на користь ВАР (посміхається).
 
- Ви досить пізно провели заміни. З чим це пов'язано?
- Заміни відбуваються тоді, коли вимагає гра. Якщо команда грає добре, створює моменти, навіщо проводити заміни? У футболі є багато забобонів з приводу замін. Але вони не варті уваги. Заміну потрібно проводити тоді, коли вони потрібні. Я зрозумів, що Алан Патрік втомився, і замінив його на Маркоса Антоніо. Марлос не встигав за Грімалдо, і я випустив Коноплянку. Потім Тайсон показав, що він теж втомився, і ми випустили Тете. Ми завжди реагуємо на те, що відбувається в грі.
 
- «Шахтар» виграв удома у єврокубках вперше за два роки. За рахунок чого «Шахтар» був сильнішим за «Бенфіку»? І чи вистачить цього запасу, щоб вийти до наступного раунду Ліги Європи.
- Сподіваюся, що після гри в Лісабоні ми продовжимо наш єврокубковий сезон. Ми грали внічию з «Манчестер Сіті» на виїзді, у нас було багато складних суперників. «Бенфіка» - сильна команда, команда рівня Ліги чемпіонів. Щоб пройти далі, нам потрібно продемонструвати сильну гру в Лісабоні.
 
- «Шахтар» переміг за рахунок фізичної готовності або за рахунок ваших знань гри «Бенфіки»?
- Коли ти успішний, коли ти перемагаєш, це не відбувається спонтанно. Можна знати суперника і мати стратегію, але є великий обсяг роботи, який ми провели ще до поєдинку. У нас був щільний графік восени, у нас було мало часу, щоб відпрацьовувати ігрові моменти. Зараз у нас був час, щоб підготуватися і показувати ту гру, до якої «Шахтар» звик. Зараз на нас чекає дуже складна гра в Лісабоні. Сподіваємося, що ми продовжимо в тому ж дусі.
 
Вболівальники сьогодні створили відмінну атмосферу на стадіоні. Завжди приємно грати при повних трибунах.
 
Михайло ШАПОВАЛОВ з Харкова

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    digsum
    online
      digsum, 21.02.2020 10:14
    -1
    Владислав Тучков, 21.02.2020 09:46
    Гра на добиття, завжди так було, завжди фіксується офсайд. Діло у другому, що задовбали ці офсайди, надіюся як зараз хочуть змінять тоіжки ці правила. Бо це брєд
    Фиксируется, если бы игрок находился на линии удара, когда в стороне и не мешает полету мяча, то есть не вмешивается в игровые действия - не фиксируется.
    http://www.offsport.ru/football/off-side/udar.shtml
    Тут правда источник 80-го года. Лень искать новее. Может, конечно, есть подправило 18, дробь 1, пункт В, где содержатся рекомендации по этой ситуации...
    Примеры можно отмененных голов на добивании из офсайда?
    Владислав Тучков
      Владислав Тучков, 21.02.2020 09:46
    +1
    digsum, 21.02.2020 08:53
    В том, что первый гол забит после того как отбил вратарь. Не было паса на игрока, был отскок после удара по воротам. Какой нафиг офсайд? На этом кстати можно ловить "знатоков" от футбола. Гол Бенфики отменен верно, потому что вместо удара футболист к которому отскочил мяч предпочел дать передачу в офсайд. Но если случился офсайд, то почему за нарушение Кривцова дали пеналь? Не было этого нарушения, вернее оно было, но не во время игры. Это примерно, как желтая карточка тренеру за пи#деж, никто ж после этого не ставит пенальти или штрафной?
    Гра на добиття, завжди так було, завжди фіксується офсайд. Діло у другому, що задовбали ці офсайди, надіюся як зараз хочуть змінять тоіжки ці правила. Бо це брєд
    digsum
    online
      digsum, 21.02.2020 08:53
    0
    SportsMan, 21.02.2020 00:21
    А в чем ВАР ошибся?
    В том, что первый гол забит после того как отбил вратарь. Не было паса на игрока, был отскок после удара по воротам. Какой нафиг офсайд? На этом кстати можно ловить "знатоков" от футбола. Гол Бенфики отменен верно, потому что вместо удара футболист к которому отскочил мяч предпочел дать передачу в офсайд. Но если случился офсайд, то почему за нарушение Кривцова дали пеналь? Не было этого нарушения, вернее оно было, но не во время игры. Это примерно, как желтая карточка тренеру за пи#деж, никто ж после этого не ставит пенальти или штрафной?
    Sergey Kovaleff
      Sergey Kovaleff, 21.02.2020 08:44
    +1
    SportsMan, 21.02.2020 00:21
    А в чем ВАР ошибся?
    Офсайд был ещё при первом ударе по воротам, как и в нашем отменённом голе. Если здесь не засчитали офсайд, то почему у нас засчитали, ведь Марлос находился в пассивном офсайде, как и игрок Бенфики в рассматриваемом случае. А сплоховал не вар, а судья, который мельком глянул и принял решение.
    dnepryanin
      dnepryanin, 21.02.2020 01:48
    -4
    рыжая шваль просто привыкла голы из вне игры клепать
    SportsMan
      SportsMan, 21.02.2020 00:21
    +4
    digsum, 20.02.2020 23:32
    За такие разговоры могут выписать штраф. Хотя все по делу, ВАР обосрался, в очередной раз
    А в чем ВАР ошибся?
    digsum
    online
      digsum, 20.02.2020 23:32
    +3
    За такие разговоры могут выписать штраф. Хотя все по делу, ВАР обосрался, в очередной раз
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 20.02.2020 23:28
    +11
    "Болельщики сегодня создали отличную атмосферу на стадионе. Всегда приятно играть при полных трибунах."
    Я конечно болельщик Шахтера, но трибуны были полупустые
    nicksaf
    online
      nicksaf, 20.02.2020 23:22
    -13
    Да, это тебе не тут с купленными судьями.
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 20.02.2020 23:28
    +11
    "Болельщики сегодня создали отличную атмосферу на стадионе. Всегда приятно играть при полных трибунах."
    Я конечно болельщик Шахтера, но трибуны были полупустые
    SportsMan
      SportsMan, 21.02.2020 00:21
    +4
    digsum, 20.02.2020 23:32
    За такие разговоры могут выписать штраф. Хотя все по делу, ВАР обосрался, в очередной раз
    А в чем ВАР ошибся?
    digsum
    online
      digsum, 20.02.2020 23:32
    +3
    За такие разговоры могут выписать штраф. Хотя все по делу, ВАР обосрался, в очередной раз
    Владислав Тучков
      Владислав Тучков, 21.02.2020 09:46
    +1
    digsum, 21.02.2020 08:53
    В том, что первый гол забит после того как отбил вратарь. Не было паса на игрока, был отскок после удара по воротам. Какой нафиг офсайд? На этом кстати можно ловить "знатоков" от футбола. Гол Бенфики отменен верно, потому что вместо удара футболист к которому отскочил мяч предпочел дать передачу в офсайд. Но если случился офсайд, то почему за нарушение Кривцова дали пеналь? Не было этого нарушения, вернее оно было, но не во время игры. Это примерно, как желтая карточка тренеру за пи#деж, никто ж после этого не ставит пенальти или штрафной?
    Гра на добиття, завжди так було, завжди фіксується офсайд. Діло у другому, що задовбали ці офсайди, надіюся як зараз хочуть змінять тоіжки ці правила. Бо це брєд
    Sergey Kovaleff
      Sergey Kovaleff, 21.02.2020 08:44
    +1
    SportsMan, 21.02.2020 00:21
    А в чем ВАР ошибся?
    Офсайд был ещё при первом ударе по воротам, как и в нашем отменённом голе. Если здесь не засчитали офсайд, то почему у нас засчитали, ведь Марлос находился в пассивном офсайде, как и игрок Бенфики в рассматриваемом случае. А сплоховал не вар, а судья, который мельком глянул и принял решение.
    digsum
    online
      digsum, 21.02.2020 08:53
    0
    SportsMan, 21.02.2020 00:21
    А в чем ВАР ошибся?
    В том, что первый гол забит после того как отбил вратарь. Не было паса на игрока, был отскок после удара по воротам. Какой нафиг офсайд? На этом кстати можно ловить "знатоков" от футбола. Гол Бенфики отменен верно, потому что вместо удара футболист к которому отскочил мяч предпочел дать передачу в офсайд. Но если случился офсайд, то почему за нарушение Кривцова дали пеналь? Не было этого нарушения, вернее оно было, но не во время игры. Это примерно, как желтая карточка тренеру за пи#деж, никто ж после этого не ставит пенальти или штрафной?