Барком-Кажани попрощався з чоловічим Кубком ЄКВ

І в другому матчі з командою «Хіпо-Тіроль» львів'яни зазнали поразки

2680
2
CEV

В німецькому місті Унтерхахінг сьогодні відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу європейського Кубка ЄКВ з волейболу серед чоловіків. Дворазовий чемпіон України львівський «Барком-Кажани» зустрічався з представником Бундесліги командою «Хіпо-Тіроль». З огляду на те, що в першій грі у Львові наші волейболісти програли 0:3, їхні шанси на прохід до чвертьфіналу були зовсім невеликими.

Ці побоювання підтвердилися. Перший сет краще розпочали господарі майданчика, які повели 3:0. До честі наших волейболістів, вони тут же відповіли серією в п'ять очок поспіль. Потім гра вирівнялася, а після середини партії гравці «Хіпо-Тіролю» пішли вперед. Причому їх перевага досягала п'яти очок - 20:25, 22:17. І тут підопічні Угіса Крастіньша знайшли в собі сили майже наздогнати суперників 24:23, але врятувати партію їм не вдалося.

Другий сет також почався з того, що місцева команда повела в рахунку 3:1, 6:3. Однак українці змогли відновити рівновагу 6:6. Далі «Хіпо-Тіроль» йшов вперед, а гості його наздоганяли - 8:8, 11:11 13:13. І тільки після цього господарі майданчика повели вже з різницею в три м'ячі 16:13, 18:15. Так тривало аж до рахунку 21:19, а потім наша команда перевернула чашу терезів на свій бік 21:22. Львів'яни першими прийшли до сетболу 23:24 і виграли партію 24:26.

На жаль, продовжити переможну ходу українці не змогли. Мабуть, другий сет забрав у них занадто багато сил і третю партії вони просто провалили. Вже зі старту вони програвали дуже багато 5:1, 8:2, 12:3. Стало ясно, що господарі майданчика вже свою перевагу не віддадуть і візьмуть партію - 25:14. А так, як їм вистачало виграшу тільки двох сетів, щоб вийти до чвертьфіналу, подальша гра вже не мала ніякого значення, крім престижу.

Четверту партію волейболісти «Баркома-Кажани» виграли 21:25, на а в п'ятому сеті успіх був на боці господарів майданчика 15:11.

Склад «Баркома-Кажани» був таким: Олег Шевченко (набрав 13 очок), Олександр Гладенко (12), Дмитро Шломін (1), Євген Кісілюк (6), Олександр Терещук (4), Юрій Томін (8), Горден Брова, (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Борис Жуков (6), Олександр Коваль (2), Олексій Головень (3), Владислав Богатирьов (6), Михайло Бібер (5), Андрій Жуков (ліберо).

Кубок ЄКВ. Чоловіки. 1/8 фіналу
Другий матч. 11 лютого.
Унтерхахінг (Німеччина)
«Хіпо-Тіроль» (Унтерхахінг, Німеччина) - «Барком-Кажани» (Львів, Україна)

3:2 (25:23, 24:26, 25:14, 21:25, 15:11)
Перший матч - 3:0

Таким чином, український клуб припинив свою участь в Кубку ЄКВ нинішнього сезону.

До цього часу зіграний ще один матч Кубка ЄКВ. Санкт-петербурзький «Зеніт» вдома переміг «Будву» з Чорногорії з рахунком 3:0 і вийшов в 1/4 фіналу.

«Зеніт» (Санкт-Петербург, Росія) - «Будва» (Будва, Чорногорія)
3:0 (25:17, 25:18, 25:21)

Решта матчів 1/8 фіналу пройдуть в найближчі середу і четвер.