Ювентус не залишив жодних шансів Ромі і вийшов до півфіналу Кубка Італії

Кріштіану Роналду забив гол, а Джанлуїджі Буффон відзначився автоголом

6935
12
Twitter
22 січня відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Італії. «Ювентус» на чолі з Мауріціо Саррі вдома в Турині обіграв столичну «Рому» під керівництвом Паулу Фонсеки (3:1).

Рахунок в матчі на 26-й хвилині відкрив Кріштіану Роналду ударом з гострого куту. Потім господарі поля ще двічі розписалися у воротах суперника.

Курйозний автогол записаний в пасив голкіпера «Юве» Джанлуїджі Буффона. На 50-й хвилині після удару Дженгіза м'яч влучив у поперечину, потім в руку воротареві і закотився у ворота туринського клубу.