ВІДЕО. Як Роналду з гострого кута забив Ромі в Кубку Італії

Португальський форвард відкрив рахунок в матчі «Ювентуса» на 26-й хвилині

ВІДЕО. Як Роналду з гострого кута забив Ромі в Кубку Італії
© Twitter

22 січня проходить матч 1/4 фіналу Кубка Італії. «Ювентус» на чолі з Мауріціо Саррі вдома в Турині приймає столичну «Рому» під керівництвом Паулу Фонсеки.

Рахунок в матчі на 26-й хвилині відкрив Кріштіану Роналду (1:0). Дивіться відео голу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(37 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Empty
      Empty, 22.01.2020 23:48
    0
    LeXXX костюк, 22.01.2020 23:44
    А когда он её терял? В отличии от Месси, Роналду свою сборную тянет, она без него - ничто!
    И Роналду сдал прилично .. даже СБУ за 2 игры без пеналя ниче не забил .. но вот последние 2 месяца Рон топчик
    Empty
      Empty, 22.01.2020 23:47
    0
    LeXXX костюк, 22.01.2020 23:44
    А когда он её терял? В отличии от Месси, Роналду свою сборную тянет, она без него - ничто!
    Финал ЧЕ против Франции показал что и без Рона можна ... И перед тем как писать бред нужно пересмотреть игры сборной в квалификации до чм ..) + Месси играет же не напа ... А чутли не опорника в сборной
    LeXXX костюк
      LeXXX костюк, 22.01.2020 23:44
    +3
    Empty, 22.01.2020 23:06
    Рон форму набрал .. 2 топа с Месси
    А когда он её терял? В отличии от Месси, Роналду свою сборную тянет, она без него - ничто!
    Empty
      Empty, 22.01.2020 23:06
    +4
    Рон форму набрал .. 2 топа с Месси
    Empty
      Empty, 22.01.2020 23:06
    +4
    Рон форму набрал .. 2 топа с Месси
    LeXXX костюк
      LeXXX костюк, 22.01.2020 23:44
    +3
    Empty, 22.01.2020 23:06
    Рон форму набрал .. 2 топа с Месси
    А когда он её терял? В отличии от Месси, Роналду свою сборную тянет, она без него - ничто!
    Empty
      Empty, 22.01.2020 23:48
    0
    LeXXX костюк, 22.01.2020 23:44
    А когда он её терял? В отличии от Месси, Роналду свою сборную тянет, она без него - ничто!
    И Роналду сдал прилично .. даже СБУ за 2 игры без пеналя ниче не забил .. но вот последние 2 месяца Рон топчик
    Empty
      Empty, 22.01.2020 23:47
    0
    LeXXX костюк, 22.01.2020 23:44
    А когда он её терял? В отличии от Месси, Роналду свою сборную тянет, она без него - ничто!
    Финал ЧЕ против Франции показал что и без Рона можна ... И перед тем как писать бред нужно пересмотреть игры сборной в квалификации до чм ..) + Месси играет же не напа ... А чутли не опорника в сборной