Луїш КАШТРУ: «Замінили Степаненка, щоб не залишитися удесятьох»

Головний тренер «Шахтаря» задоволений другим таймом у виконанні своєї команди

9297
4
ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру
Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру розповів про перемогу в матчі 15-го туру УПЛ над «Львовом» (4:1):

«У матчі було два різних тайми. У першому ми були не так добре організовані, як потрібно, і дозволили супернику піти на перерву за рахунку 1:1. У другому наша гра стала набагато кращою, і ми зуміли досягти досить об'ємного результату.

«Львів» був дуже організованим протягом усього поєдинку, особливо в першій половині, коли відмінно розігрував від воріт, розвивав атаки, демонстрував велику варіативність з флангів, зміг забити. Ми ж краще контролювали другий тайм і домінували: багато футболістів в зоні завершення, якісні атаки, голи і заслужений результат, який радує.

Заміна Степаненка в перерві? Степаненко займає позицію перед центральними захисниками, в зоні, куди проходила величезна кількість суперників. Можливо, через якусь необережность він міг отримати ще одну жовту картку, після чого ми залишилися б удесятьох. У матчі зі «Львовом», який проводив позиційні атаки, для перемоги важливо було зберегти 11 гравців».

(24)

Прокинулись після перерви. Динамо в Києві знищило Колос
Футбол | 05 травня 2024, 17:23 107

Команди провели прісний перший тайм, але в другому колектив із Ковалівки посипався