У півфіналі Євро-2019 словенці перемогли дворазових чемпіонів світу

12587
11
CEV
В столиці Словенії Любляні завершився перший півфінал чемпіонату Європи з волейболу серед чоловіків. Господарі майданчика приймали збірну Польщі, яка завойовувала золоті медалі на двох останніх чемпіонатах світу.

Більшу частину стартового сету в рахунку лідирували польськы волейболісти, проте в самій кінцівці словенці не тільки дістали суперників, а й вирвали перемогу 25:23.

У другій партії ситуація повторилася з точністю до навпаки. Тепер вже місцева команда постійно була попереду і навіть мала сетбол 24:23. Але останні три очки тут виграли гості 24:26.

Третя і четверта партії проходили в дуже впертій і цікавій боротьбі. І двічі в кінцівках збірна Словенії була сильніше своїх опонентів 25:22 і 25:23.

Чемпіонат Європи з волейболу 2019 року.
Любляна (Словенія)
Півфінал. 26 вересня
Словенія - Польща
3:1 (25:23, 24:26, 25:22, 25:23)

Таким чином, збірна Словенії, яка в 1/4 фіналу обіграла Росію, тепер пройшла і іншого фаворита турніру, команду Польщі. Хто стане суперником Словенії у фіналі, ми дізнаємося завтра після іншого півфіналу Франція - Сербія.

Нагадаємо, що збірна України поступилася в 1/4 фіналу команді Сербії.
(26)

«У нас реально є проблеми». Тренер Жирони стурбований відходом гравців
Футбол | 07 травня 2024, 18:48 1

Мічел побоюється, що команду залишить велика кількість провідних футболістів

Італійський Трентіно став переможцем чоловічої Ліги чемпіонів
Волейбол | 05 травня 2024, 20:31 0

У фінальному матчі волейболісти з Тренто завдали поразки польському «Ястшембски Вегель» 3:0