Україна лише на тай-брейку поступилася Сербії у чвертьфіналі

Наші волейболісти були дуже близькі до виходу у півфінал

Україна лише на тай-брейку поступилася Сербії у чвертьфіналі
© CEV
Чоловіча збірна України з волейболу провела сьогодні матч 1/4 фіналу чемпіонату Європи. В бельгійському місті Антверпен підопічні Угіса Крастіньша зустрічалися з одним із лідерів світового волейболу - командою Сербії. Якщо для наших суперників виступати на такій стадії турніру справа звичайна, то українці вперше грали в чвертьфіналі європейської першості.
 
Незважаючи на те, що за рейтингом серби знаходяться значно вище українців, більшу частину стартового сету в рахунку лідирували саме жовто-сині. Правда, більш ніж на два очки їм відірватися не вдавалося, але вже те, що збірна України грала абсолютно на рівних з одним із головних претендентів на нагороди цього чемпіонату, для нашої команди було великим плюсом. В атаці відмінно діяли Олег Плотницький, Ян Єрещенко і Дмитро Вієцький, на блоці намагалися затруднити дії опонентів Юрій Семенюк та Дмитро Терьоменко, в обороні піднімав м'ячі Горден Брова, а діями партнерів вміло керував Владислав Діденко.
 
В кінцівці партії українці поступалися 18:20, але зуміли взяти три очки і вийшли вперед. 21:20. Сербський тренер Слободан Ковач змушений був взяти два тайм-аути поспіль, однак зупинити українців навіть за допомогою них його підопічним не вдалося. Спершу збірна України заробила потрійний сетбол 24:21, а потім довела справу до перемоги у партії 25:21.
 
У другій партії українці повели 3:0, 5:2, 9:5. В якийсь момент серби були явно розгублені і не готові до такого розвитку подій. Запам'ятався, наприклад епізод, коли Олег Плотницький тричі сильно атакував, серби піднімали м'ячі, але Дмитро Терьоменко все ж завершив цей розіграш на нашу користь. Відстаючи на три очки, збірна Сербії зрівняла рахунок 14:14 однак тут же українці знову пішли у відрив 17:14.
 
Наприкінці партії наші хлопці повели вже з різницею в чотири очки 21:17. Здавалося, ще трохи, і Україна поведе з перевагою в два сети. Але … В цей момент у Сербії знайшовся лідер в особі Александра Атанасьєвича. Саме він завів своїх партнерів, виконавши два ейси, і незабаром рахунок став 21:22 вже на користь суперників українців. До честі наших волейболістів вони боролися до останнього, але все ж поступилися 23:25.
 
В третій партії Сербія заграла значно сильніше і повела 3:7, 7:12, 12:16. Але наші волейболісти зовсім не збиралися здаватися і, під орудою капітана команди Олега Плотницького та догравальника Яна Єрещенка, які показували чудову гру, зуміли скоротити відставання до мінімуму 16:17, а потім і зовсім зрівняли рахунок 18:18. На жаль, серби знову пішли вперед 18:20, потім 20:24. Відігравши два сетбола, українці знову програли в самій кінцівці партії 22:25.
 
Четверта партія спочатку проходила з перемінним успіхом. То одна команда виходила вперед, то інша. Однак ближче до середини сету Україна повела 11:8, 15:10. Тут особливо вдало діяв в атаці наш діагональний Дмитро Вієцький, блокуючі Дмитро Терьоменко і Юрій Семенюк. Далі українці наростили свою перевагу до шести очок 23:17 і виграли партію 25:19.
 
Отже, доля матчу тепер вирішувалася на тай-брейку. Тут серби повели 1:5, 2:6 і на зміну сторін суперники пішли за рахунку 3:8 на користь Сербії. Зупинити розігравшихся сербів наші волейболісти вже не змогли. В результаті поразки, за яке абсолютно не соромно збірної України. На цьому чемпіонаті українці продемонстрували гарну гру і залишають турнір з високо піднятою головою.
 
Збірна України розпочала гру в такому складі: Дмитро Терьоменко (набрав 3 очки), Владислав Діденко (2), Олег Плотницький (6), Юрій Семенюк (6), Дмитро Вієцький (11), Ян Єрещенко (15), Горден Брова (ліберо ) - стартовий. На заміну виходив Юрій Томін (0).
 
 
Чемпіонат Європи з волейболу 2019 року.
 
1/4 фіналу. Антверпен (Бельгія). 24 вересня
 
Україна - Сербія
2:3 (25:21, 23:25 22:23 25:19, 9:15)
 
Ще в одному матчі 1/4 фіналу грали Франція і Італія. У трьох партіях перемогли господарі чемпіонату.
 
Франція - Італія
3:0 (25:16, 27:25, 25:14)
 
Перший півфінал Польща - Словенія пройде в четвер 26 вересня в Любляні, а в другому півфіналі в п'ятницю 27 вересня в Парижі зіграють Франція та Сербія.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 25.09.2019 16:49
    0
    А, что в третьей партии со счётом?
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 25.09.2019 12:13
    +3
    Команда года. Однозначно. И это при нулевом финансировании и смешном чемпионате. А если бы хотя бы 5% футбольных денег шли на игровые виды спорта. Эх. Зарплаты одного Тайсона хватило бы чтобы поднять спорт
    maverik
      maverik, 25.09.2019 11:58
    +2
    Вы лучшие !!! Своим выступлением вернули интерес к волейболу в Украине.
    A.V.
      A.V., 25.09.2019 11:26
    +2
    В останньому розиграші, дійсно, був заступ когось із наших блокуючих на майданчик суперника. Але ж перед цим судилки не раз віддавали ліві бали в бік сербів.
    Dre
      Dre, 25.09.2019 10:59
    +1
    tima fialko, 24.09.2019 23:58
    Може б виграли,якби коментатора поміняли.Меле весь час своє,іноді повідомляючи рахунок.
    Теж ,дико бісив цей коментатор.
    vickvas
      vickvas, 25.09.2019 10:34
    +2
    Хоч матч і програний, але за Україну ні краплі не соромно!
    Але в мене теж питання, чому свиснув суддя в останньому розіграші? В чому саме було порушення правил?
    sanchos78
      sanchos78, 25.09.2019 10:06
    +8
    Ребята молодцы, играли круто. Последний раз смотрел волейбол лет 10 назад, а тут прям с удовольствием и с переживанием. Это очень сильное достижение для нашего волейбола!
    sarra2008
      sarra2008, 25.09.2019 07:22
    +7
    Хлопці молодці. Грали на рівних. Шкода, що трішки провалились у 2 партії. Але то все через брак досвіду.
    Дякую Командні за гру!!!
    ? А що трапилося в останньому розіграші?
    sarra2008
      sarra2008, 25.09.2019 07:22
    +3
    Хлопці молодці. Грали на рівних. Шкода, що трішки провалились у 2 партії. Але то все через брак досвіду.
    Дякую Командні за гру!!!
    ? А що трапилося в останньому розіграші?
    common_sense
    online
      common_sense, 25.09.2019 07:03
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Героям Слава!
    Attila Hun
      Attila Hun, 25.09.2019 01:03
    +9
    TimurKhAI, 25.09.2019 00:29
    Комментатор по ходу матча говорил, что у нас ещё остаются какие-то шансы пробиться на ОИ. Кто-нибудь знает подробности? А то я из его спича нихрена не понял.
    Действительно одна путёвка из Европы на ОИ-2020 осталась. Её будут разыгрывать в январе 2020, где будут участвовать Германия плюс 7 сборных с самым высоким рейтингом ЕКВ (помимо Польши, Италии и России, которые уже квалифицировались). Сейчас Украина на 19-м месте, и чтобы принять участие в этом турнире, то нужно занимать минимум 11-е место. Слишком большое отставание от этого места, чтобы за одно Евро подняться так высоко. Но даже если теоретически Украина на этот турнир попадёт, то нужно будет обыгрывать Францию, Сербию, Болгарию, Германию, Словению, и тд. Так что, не в этот раз, к сожалению.
    Serb
      Serb, 25.09.2019 00:57
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    Всё таки классный педаль дали шумерам
    Maradona
    online
      Maradona, 25.09.2019 00:44
    +12
    Молодці хлопці!
    Україна починає прибавляти по усе більше видах спорту!
    FromRussiaWithLoveToYou
      FromRussiaWithLoveToYou, 25.09.2019 00:29
    +12
    Браво, желто-синие! Заставили понервничать за свою ставку, которую я влепил после первого взятого украинцами сета на Сербию!
    Опупеть можно - какие украинцы были трудяги на этом Чемпионате Европы! Особенно в сравнении со всем известной командой ( олимпийских чемпионов, чемпионов Европы, неоднократных чемпионов Лиги Наций ), которая с треском да почти без сопротивления слилась в четырёх сетах вполне обыкновенным словенцам!
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 25.09.2019 00:29
    +3
    Комментатор по ходу матча говорил, что у нас ещё остаются какие-то шансы пробиться на ОИ. Кто-нибудь знает подробности? А то я из его спича нихрена не понял.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 25.09.2019 00:26
    +20
    Мужики! Такой команде нужно аплодировать стоя
    fedd1979
    online
      fedd1979, 25.09.2019 00:26
    +9
    Attila Hun, 25.09.2019 00:10
    Он же пошутил.
    Но стоит отметить, что комментируют волейбол на УТ действительно плохо.
    З цим не можна не погодитися. Традиція Савеліїв-Щербачових, котрі на УТ-1 примудрялися коментувати все, живуча всіх живих
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 25.09.2019 00:25
    +11
    Молодцы, что сказать. Не стыдно за них, в отличие от девушек.
    Вадим Вадим
      Вадим Вадим, 25.09.2019 00:18
    +17
    давно не получал удовольствия от игры нашей сборной по волейболу. Спасибо, парни, вы герои, и шансы реально были на полуфинал, жаль отдали выигрышную вторую партию, так бы мы были в 1/2. Все равно, огромное удовольствие получил от игры нашей сборной, спасибо!!!
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 25.09.2019 00:13
    +20
    Ключовий момент матчу - кінцівка другого сету, коли при 17:21 на користь наших Атанасьєвіч зрозумів, що пора включатися і якщо цього не зробити, то можна взагалі програти. Забив в атаці і чотири рази подав. Якщо з бельгійцями такий перелом ми потім все ж зуміли перебороти, то тут клас суперника повище. Важко було. Але хлопці великі молодці. Боролися до кінця й показали класний волейбол. Подяка Крастіньшу і команді.
    Vishnevskiy
      Vishnevskiy, 24.09.2019 23:54
    +36
    Поражения за которое не стыдно! Просто молодцы ребята, Вы подарили всей Украине фантастические эмоции на этом ЧЕ! Спасибо Вам огромное, горжусь этой сборной!
    rugby1970
    online
      rugby1970, 24.09.2019 23:54
    +24
    Угис и ребята, вы - ГЕРОИ! СПАСИБО ГРОМАДНОЕ! ВСЕ - ТОЛЬКО НАЧИНАЕТСЯ! ВАШИ ТИТУЛЫ - СКОРО ПРИЙДУТ!!!
    Tristan
      Tristan, 24.09.2019 23:58
    +23
    Сборная Украины продемонстрировала волейбол высочайшего уровня! Приятно было смотреть!Молодцы!Спасибо за надежду и за эмоции!
    Ваня
      Ваня, 24.09.2019 23:53
    +22
    Мужики
    ihor7003
    online
      ihor7003, 25.09.2019 00:26
    +20
    Мужики! Такой команде нужно аплодировать стоя
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 25.09.2019 00:13
    +20
    Ключовий момент матчу - кінцівка другого сету, коли при 17:21 на користь наших Атанасьєвіч зрозумів, що пора включатися і якщо цього не зробити, то можна взагалі програти. Забив в атаці і чотири рази подав. Якщо з бельгійцями такий перелом ми потім все ж зуміли перебороти, то тут клас суперника повище. Важко було. Але хлопці великі молодці. Боролися до кінця й показали класний волейбол. Подяка Крастіньшу і команді.
    Вадим Вадим
      Вадим Вадим, 25.09.2019 00:18
    +17
    давно не получал удовольствия от игры нашей сборной по волейболу. Спасибо, парни, вы герои, и шансы реально были на полуфинал, жаль отдали выигрышную вторую партию, так бы мы были в 1/2. Все равно, огромное удовольствие получил от игры нашей сборной, спасибо!!!
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 24.09.2019 23:59
    +16
    Тільки дякую. Рідко коли навіть після програмного матчу залишаються приємні емоції і віра в краще майбутнє.
    Oleksandr Mazur
      Oleksandr Mazur, 24.09.2019 23:56
    +16
    Перестати фінансувати наш футбол і віддати гроші на розвиток волейболу,хто підтримує-став лайк)))
    Виталик Боднарюк
      Виталик Боднарюк, 24.09.2019 23:56
    +15
    Я вважаю, що через недооцінку УКРАЇНИ, серби могли поплатитися, і взагалі їм просто повезло! Україна грала впевненіше та яскравіше. Тренер сербії помітно "очкував") БРАВО МУЖИКИ!!!!
    Володимир Дуць
      Володимир Дуць, 24.09.2019 23:58
    +14
    Дійсно - поразка, за яку не соромно. Дещо не вистачило досвіду, а у останній партії ще і удачі.
    Maradona
    online
      Maradona, 25.09.2019 00:44
    +12
    Молодці хлопці!
    Україна починає прибавляти по усе більше видах спорту!
    FromRussiaWithLoveToYou
      FromRussiaWithLoveToYou, 25.09.2019 00:29
    +12
    Браво, желто-синие! Заставили понервничать за свою ставку, которую я влепил после первого взятого украинцами сета на Сербию!
    Опупеть можно - какие украинцы были трудяги на этом Чемпионате Европы! Особенно в сравнении со всем известной командой ( олимпийских чемпионов, чемпионов Европы, неоднократных чемпионов Лиги Наций ), которая с треском да почти без сопротивления слилась в четырёх сетах вполне обыкновенным словенцам!
    Гріша Кузенко
      Гріша Кузенко, 24.09.2019 23:55
    +12
    Це було шось!!!! А від цього ще більш обідно(( Але є велика перспектива))
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 25.09.2019 00:25
    +11
    Молодцы, что сказать. Не стыдно за них, в отличие от девушек.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 25.09.2019 00:06
    +11
    tima fialko, 24.09.2019 23:58
    Може б виграли,якби коментатора поміняли.Меле весь час своє,іноді повідомляючи рахунок.
    Як можна ставити + за таку маячню. При чому тут коментатор? А хлопці МОЛОДЦІ. Якби хто раніше сказав би, шо наші програють в 1/4 Євро сербам 2:3 - не повірив би. Дай Бог, щоб це стало закономірністю (не поразка, а якість гри, з якою прийдуть і перемоги)
    Attila Hun
      Attila Hun, 25.09.2019 01:03
    +9
    TimurKhAI, 25.09.2019 00:29
    Комментатор по ходу матча говорил, что у нас ещё остаются какие-то шансы пробиться на ОИ. Кто-нибудь знает подробности? А то я из его спича нихрена не понял.
    Действительно одна путёвка из Европы на ОИ-2020 осталась. Её будут разыгрывать в январе 2020, где будут участвовать Германия плюс 7 сборных с самым высоким рейтингом ЕКВ (помимо Польши, Италии и России, которые уже квалифицировались). Сейчас Украина на 19-м месте, и чтобы принять участие в этом турнире, то нужно занимать минимум 11-е место. Слишком большое отставание от этого места, чтобы за одно Евро подняться так высоко. Но даже если теоретически Украина на этот турнир попадёт, то нужно будет обыгрывать Францию, Сербию, Болгарию, Германию, Словению, и тд. Так что, не в этот раз, к сожалению.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 25.09.2019 00:26
    +9
    Attila Hun, 25.09.2019 00:10
    Он же пошутил.
    Но стоит отметить, что комментируют волейбол на УТ действительно плохо.
    З цим не можна не погодитися. Традиція Савеліїв-Щербачових, котрі на УТ-1 примудрялися коментувати все, живуча всіх живих
    turist86
    online
      turist86, 25.09.2019 00:01
    +9
    Ех, як же шкода, що трохи недопрацювали в кінці другої партії. Вигравали 21:17, але програли 25:23.
    З трансляції склалося враження, що на трибунах лише сербські вболівальники, а українських взагалі немає.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 24.09.2019 23:56
    +9
    Молодцы!!! Это всё что можно сказать. И ещё: Спасибо!