ГВАРДІОЛА: «Ми провели неймовірний і дуже солідний матч з Шахтарем»

Головний тренер «Манчестер Сіті» задоволений впевненою перемогою команди

9299
5
Twitter. Хосеп Гвардіола
Наставник «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу своєї команди над «Шахтарем» в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Гра в Харкові завершилася з рахунком 0:3.

«Ми провели неймовірний, дуже солідний матч. Ми дуже добре оборонялися і створювали моменти, особливо на перших хвилинах другого тайму, коли у нас була прекрасна можливість вирішити результат матчу. Ми взяли три очки на виїзді і тепер все в наших руках. Якщо зможемо перемагати вдома, вийдемо в 1/8 фіналу.

Фернандіньо в захисті? Варіантів було небагато. Мені здається, це єдиний центральний захисник, якого я міг поставити. Інші гравці теж можуть грати на цій позиції, але Фернандіньо дуже розумний і винахідливий гравець. А ще він відмінний хлопець. Він чудово зіграв у своєму першому матчі [в цьому сезоні]. Звичайно, він дуже досвідчений і має великий авторитет - гравці прислухаються до нього в роздягальні, так що він важливий для нас», - сказав Гвардіола