Еліна Світоліна - Йоханна Конта. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу 1/4 фіналу US Open

Еліна Світоліна - Йоханна Конта. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна
У вівторок, третього вересня, найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна (№5 WTA) побореться за вихід у півфінал відкритого чемпіонату США з тенісу.
 
24-річна українка зіграє проти британки Йоханни Конти (№16 WTA). Поєдинок 1/4 фіналу відбудеться першим запуском денної сесії на корті імені Артура Еша. Час початку поєдинку - 19:00 за Києвом.
 
 
 
 
Youtube трансляція тут

Шлях на турнірі

Стадія  Світоліна  Конта
1-е коло  Осігве (6-1 7-5) №109 WTA  Касаткіна (6-1 4-6 6-2) №42 WTA
2-е коло  В. Вільямс (6-4 6-4) №52 WTA  Гаспарян (6-1 6-0) №61 WTA
3-є коло  Ястремська  (6-2 6-0) №32 WTA  Шуай (6-2 6-3) №34 WTA
4-е коло  Кіз (7-5 6-4) №9 WTA  Плішкова (6-7 6-3 7-5) №3 WTA
 
Раніше дівчата зустрічалися чотири рази, перемагала лише українка. Всі матчі були зіграні на харді.
 
В 1/2 фіналу переможниця поєдинку зіграє проти Серени Вільямс (№8 WTA) або Ван Цян (№18 WTA).
 
Плеєр з відеотрансляцією буде доданий ближче до початку матчу.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 03.09.2019 21:32
    -6
    Natam69, 03.09.2019 21:23
    Іди ти в шило.
    Слюни подбери,лишенец!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 03.09.2019 21:29
    +2
    Віталій Возняк, 03.09.2019 21:04
    Знову третя! Є шанс вийти на другу!
    Рекорд - другий півфінал.
    Natam69
      Natam69, 03.09.2019 21:23
    +3
    Мосій Шило, 03.09.2019 21:09
    Да оно слюни распустило до пояса. Сегодня его замучают ночные поллюции.Эля прошла в полуфинал,но недостатков в ее игре много,но такие их не видят, или не хотят их видеть.
    Іди ти в шило.
    Natam69
      Natam69, 03.09.2019 21:23
    +7
    vismut58, 03.09.2019 21:20
    Всё? Кончили? А то ваши восторги все новости в ленте вытесняют.
    Ура, конечно. Но все ж понимают, что дальше хода нет и в следующей игре пролёт без вариантов. Крепитесь и поддерживайте сборную по футболу. Бабское оставьте бабам. Типа 0:8 от Германии в футбол.
    Дурак что ли?!
    vismut58
      vismut58, 03.09.2019 21:20
    -13
    Коментар згорнуто. Показати
    Всё? Кончили? А то ваши восторги все новости в ленте вытесняют.
    Ура, конечно. Но все ж понимают, что дальше хода нет и в следующей игре пролёт без вариантов. Крепитесь и поддерживайте сборную по футболу. Бабское оставьте бабам. Типа 0:8 от Германии в футбол.
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 03.09.2019 21:09
    -10
    Vladdal, 03.09.2019 21:04
    Где рекорд? Элина уже была третьей.
    Да оно слюни распустило до пояса. Сегодня его замучают ночные поллюции.Эля прошла в полуфинал,но недостатков в ее игре много,но такие их не видят, или не хотят их видеть.
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 03.09.2019 21:05
    +6
    С победой Украина! Тяжелый для просмотра матч,но,слава богу,что он так закончился,Конта была хороша,но Элина лучше.Желаю победы в турнире.
    Vladdal
      Vladdal, 03.09.2019 21:04
    +4
    Александр Науменко, 03.09.2019 20:57
    Моя ти дівчинко, вже третя в світі. Так народжуються рекорди України!!!
    Где рекорд? Элина уже была третьей.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 03.09.2019 21:04
    +1
    Александр Науменко, 03.09.2019 20:57
    Моя ти дівчинко, вже третя в світі. Так народжуються рекорди України!!!
    Знову третя! Є шанс вийти на другу!
    Natam69
      Natam69, 03.09.2019 21:01
    +3
    Як на мене, це поки що найкращий матч турніру.
    anachar
      anachar, 03.09.2019 20:57
    +16
    Супер! Эля заряжена от и до! Это мне напоминает итоговый турнир. Компенсация за весь провальный сезон! А для Конты она непреодолимая!!!
    Lazio
      Lazio, 03.09.2019 20:57
    +7
    Та шо.. В мене сил нема уже й писати.. Пішов хряпну коньячку!!!
    Тут слова лишні....
    Вітаю!...
    samird
    online
      samird, 03.09.2019 20:57
    +7
    Отличный мэйджор от Элины! И, в отличие от Уимблдона, есть реальный шансы выступить ещё лучше.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 03.09.2019 20:57
    +10
    Моя ти дівчинко, вже третя в світі. Так народжуються рекорди України!!!
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 03.09.2019 20:57
    -11
    Все нормально,но с первой подачей 80-85 миль против чЬОной женШТИны, много не наиграешь!
    sv_2000
      sv_2000, 03.09.2019 20:56
    +5
    Молодчина! Предпоследний розыгрыш был просто фантастическим
    polesse2000
      polesse2000, 03.09.2019 20:56
    +7
    Поздравляю всех! С победой . Это было круто
    serega-2019
      serega-2019, 03.09.2019 20:56
    +7
    Еліно це було суппер, фантастично-божевільно красиво !!!!
    З ПЕРЕМОГОЮ Еліно, з перемогою Україна !!!!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 03.09.2019 20:56
    0
    Тролль, 03.09.2019 20:55
    хейтеры Элины -сосать!!!
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 03.09.2019 20:56
    +5
    Ай да Михайловна. Теперь третья.
    Какая молодец!!!
    aleksanddr2018
      aleksanddr2018, 03.09.2019 11:27
    +17
    Как же нужна эта победа! Как тактически так и стратегически! Удачи в сегодняшнем матче! Держим кулочки всей страной!
    anachar
      anachar, 03.09.2019 20:57
    +16
    Супер! Эля заряжена от и до! Это мне напоминает итоговый турнир. Компенсация за весь провальный сезон! А для Конты она непреодолимая!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 03.09.2019 20:55
    +16
    Єєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєє!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!
    Розіграш на 40:15 - просто топ дня.
    Браво, Еліна, вітаю із заслуженою перемогою та другим півфіналом Шолому в сезоні!
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 03.09.2019 20:36
    +11
    І є брейк під нуль красивим обвідним ударом!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 03.09.2019 20:57
    +10
    Моя ти дівчинко, вже третя в світі. Так народжуються рекорди України!!!
    serega-2019
      serega-2019, 03.09.2019 20:04
    +10
    Є 1 сет !!!
    Еліна так тримати !!!
    olya403
      olya403, 03.09.2019 19:06
    +10
    і я не розумію закидання шапками Конти. Вона зараз серйозна суперниця, навіть дуже. І подає добре, і захищається, і атакує влучно. А то в нас спочатку всі впевнені в перемозі, а якщо наша не виправдовує очікувань, то лайном закидують. Давайте просто вболівати і підтримувати.
    п.с. Конта програла Стрицовій в 1/4 Вімблдону саме через психологічний тиск і завищені очікування місцевих вболівальників. Програла тоді матч, в якому вела в кожному із сетів
    yan2018
      yan2018, 03.09.2019 18:25
    +10
    serg, 03.09.2019 17:03
    мне бы сейчас пол лимона долларов заплатили за одну игру, я бы землю там грыз и носился по корту словно последний раз в жизни. Но, в детстве родители не вложили в руки ракетку, а сейчас уже поздно начинать
    Кроме ракетки, ее родители вложили в нее пару лямов. Я не говорю уже о ее таланте.
    футфан
      футфан, 03.09.2019 20:06
    +9
    Видно що Еліна впевнена в собі, надіємось буде продовжувати в тому ж дусі)))
    vital
      vital, 03.09.2019 11:51
    +9
    Британка прямий конкурент Еліни за путівку на Підсумковий. На кону стоїть дуже багато - в першу чергу 350 очок у рейтинг, ну і кількасот штук зелених. Дивлячись на історію особистих зустрічей, ніби все для Еліни просто: здобути ще одну перемогу і зробити баланс 5-0, як і з Барті. Але ж та Конта не така й вже проста: в неї на шлемах із суперницями з ТОП-10 позитивна статистика, в тому числі в поточному році +4 / -0. Вчора Еліна після серії поразок від суперниць із ТОП-10 здобула нарешті першу таку перемогу. Дуже сподіваюсь що цим вона розпочала нову (переможну) серію в таких протистояннях.
    У будь-якому разі, в цьому матчі вже більше залежить від Еліни: зіграє так само якісно, як у попередніх іграх на цьому шлемі, то має перемагати ту Конту. Тим більше Гаель продовжує боротьбу за титул у чоловіків.
    Головне здоров'я Еліні.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 03.09.2019 11:13
    +9
    О! Круто. Будем смотреть и болеть за Элиночку
    Andrian Harandzha
      Andrian Harandzha, 03.09.2019 20:20
    +8
    я один почув фразу від Еліни: "Зубами грати"? Гарне налаштування!
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 03.09.2019 20:06
    +8
    Отличный первый сет от Элины И главное, что Свитолина выигрывает у Конты и в плане психологии..Прям чувствуется, насколько она уверена в себе, а Конта заметно нервничает, это большой прогресс
    Natam69
      Natam69, 03.09.2019 21:23
    +7
    vismut58, 03.09.2019 21:20
    Всё? Кончили? А то ваши восторги все новости в ленте вытесняют.
    Ура, конечно. Но все ж понимают, что дальше хода нет и в следующей игре пролёт без вариантов. Крепитесь и поддерживайте сборную по футболу. Бабское оставьте бабам. Типа 0:8 от Германии в футбол.
    Дурак что ли?!
    Lazio
      Lazio, 03.09.2019 20:57
    +7
    Та шо.. В мене сил нема уже й писати.. Пішов хряпну коньячку!!!
    Тут слова лишні....
    Вітаю!...
    samird
    online
      samird, 03.09.2019 20:57
    +7
    Отличный мэйджор от Элины! И, в отличие от Уимблдона, есть реальный шансы выступить ещё лучше.
    polesse2000
      polesse2000, 03.09.2019 20:56
    +7
    Поздравляю всех! С победой . Это было круто
    serega-2019
      serega-2019, 03.09.2019 20:56
    +7
    Еліно це було суппер, фантастично-божевільно красиво !!!!
    З ПЕРЕМОГОЮ Еліно, з перемогою Україна !!!!
    Elis
      Elis, 03.09.2019 20:55
    +7
    Урааа!!! Молодчина, сонце!!! У двух сетах! Ро-зу-ма-шеч-ка!!
    Andy Chak
      Andy Chak, 03.09.2019 20:37
    +7
    уххх, умніца, розклала Конту під нолік!!!!