US Open. Ястремська без шансів програла Світоліній

Друга ракетка України провела один з найгірших матчів у сезоні

US Open. Ястремська без шансів програла Світоліній
© US Open. Еліна Світоліна
В ніч з п'ятниці на суботу найкращі українські тенісистки Еліна Світоліна (№5 WTA) і Даяна Ястремська (№32 WTA) розіграли путівку до четвертого кола основної сітки на відкритому чемпіонаті США з тенісу.
 
Переможницею першої очної зустрічі стала Світоліна, яка здобула легку перемогу в двох сетах.
 
US Open. Третє коло
Еліна Світоліна (Україна) - Даяна Ястремська (Україна) - 6:2, 6:0
 
Для Даяни все почалося як в кошмарному сні: Світоліна на старті взяла 9 очок поспіль, практично всі вони були невимушеними помилками Ястремської. Форхенд другої ракетки України був жахливим, помилок було допущено на кілька матчів уперед. Світоліній в такій ситуації залишалося не заважати суперниці програвати матч. Але Еліні все одно варто віддати належне, вона не розслабилася і практично не давала шансів Даяні якимось чином повернутися в гру.
 
Світоліна грала різноманітно і потужно, прийом подач був глибоким, а рівень тенісу під час ключових розіграшів був на висоті. Всього один раз гра п'ятої ракетки світу дала збій, коли за гейм було допущено дві подвійні помилки, але це все одно не завадило взяти очко. Даяна почала хоч якось чіплятися за результат тільки після 0:4 в першому сеті, але від поразки в партії врятуватися не вдалося.
 
 
У другому сеті навіть мінімальної боротьби не вийшло. Ястремська взяла всього шість розіграшів за шість геймів і отримала другу «баранку» в сезоні. Нагадаємо, перша була від Суарес Наварро в першому колі Ролан Гаррос.
 
 
З позитиву можна виділити хронометраж поєдинку, який дозволив українським вболівальникам раніше відправитися відпочивати. Доброго ранку всім, хто вирішив не дивитися матч, ви нічого не втратили. Також порадіємо за Світоліну, вона втретє поспіль зіграє в четвертому колі Відкритого чемпіонату США, як відомо, стабільність - ознака класу. Побажаємо нашій найкращій тенісистці в наступному раунді здолати чергову сильну американку і нарешті вийти в чвертьфінал US Open. До слова, перед Кіз є боржок за 2017 рік, потрібно б його повернути. Для цього є всі умови, гра Еліни в Нью-Йорку поки що дуже радує.
 
У четвертому колі Світоліна зіграє проти Медісон Кіз (№9 WTA).
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    AlexMatroskin
      AlexMatroskin, 31.08.2019 21:45
    0
    Stanislav Matusevych, 31.08.2019 19:05
    НІхто не дивиться на Таунсенд проти Кирсті? Там чергова серія кумедності. Румунка виходила на матч, знаючи, що робити проти постійних виходів до сітки суперниці, але завдяки своєму не дуже високому загальному рівню в кінці першого сета геть розгубилася.
    Я помню прошлогодний ЮЩ-2018 , так там Эля еле убила Таунсенд ....
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 31.08.2019 19:05
    +3
    НІхто не дивиться на Таунсенд проти Кирсті? Там чергова серія кумедності. Румунка виходила на матч, знаючи, що робити проти постійних виходів до сітки суперниці, але завдяки своєму не дуже високому загальному рівню в кінці першого сета геть розгубилася.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 31.08.2019 18:10
    +3
    kollekciy, 31.08.2019 16:00
    Якщо Даяна збиралася мати хоча б якісь шанси проти Світоліної, їй категорично не можна було грати в довге перекидування м’яча, в такій грі Еліна перша ракетка. Даяні потрібно було грати в стилі Андрієску або хоча б Т. Марії, але точно не в гру, яку Світоліна відчеканює всю свою кар’єру.
    Специалист, скажите, насколько сильна Даяна в игре слёта? Позволяет ли ей техника играть как Андрееску?
    Вы поскромничали. Надо было написать так: Даяні потрібно було грати в стилі Штеффi Граф.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 31.08.2019 18:05
    0
    Elis, 31.08.2019 14:40
    Може, він Елю хоче першою ракеткою світу зробити і з Шоломом залишити?
    Младенович не та тенісистка, яка стане топом. При всій повазі.
    Она в одиночке была одиннадцатой по итогам сезона, и не так давно - в 2017-м. Если не изменяет память, была и в десятке по ходу сезона.
    В парном рейтинге поднималась на первое место.
    Я не был бы столь категоричен по отношению к Младенович.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 31.08.2019 17:58
    +1
    tima fialko, 31.08.2019 09:09
    Даяна нарвалась на Еліну у найкращий формі.Нічого,це сильний стимул для праці.А така впевнена Світоліна, може першою серед украінців виграти Гранд-турнір.
    Заметил давно - когда начинаются разговоры о том, что Элина завоюет титул (задолго до финала) - она вылетает в следующем раунде.
    Не то чтобы я в приметы верил, но... давайте говорить об игре с Киз, а не о гипотетической победе в турнире?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 31.08.2019 17:34
    +2
    vital, 31.08.2019 17:26
    Це все ніби так (Серена і Еліна), якби не гра з Контою. Там на прийомі в Даяни навіть жодного разу не було рівно, про брейкпойнти і не йшлося. Має бути ще щось...
    Так провал по грі й з Кенін у Торонто був. Нічого дивного, коли психологічної стабільності немає.
    vital
    online
      vital, 31.08.2019 17:26
    0
    Stanislav Matusevych, 31.08.2019 16:58
    Якраз порівнювати Світоліну та Серену в контексті гри з Даяною абсолютно логічно. Серена - легенда світового тенісу, а Еліна - українського. Світоліна не виграла жодного Шолому, але всіх українських перспективних тенісисток порівнюють та ще довго будуть порівнювати саме з нею. До того ж, Еліна з Даяною ще й з одного міста. Не здивуюсь, якщо для Ястремської це дербі було навіть більш важливим, ніж поєдинок з Вільямс. А з нервами поки проблеми, тож маємо результат.
    Це все ніби так (Серена і Еліна), якби не гра з Контою. Там на прийомі в Даяни навіть жодного разу не було рівно, про брейкпойнти і не йшлося. Має бути ще щось...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 31.08.2019 16:58
    +4
    kollekciy, 31.08.2019 16:17
    А, що до того що Даяна боїться відомих імен, то чомусь Мугурусу, Возняцькі, Гарсію, Плішкову, вона не боялася, а якусь Світолку, яка ще не досягла, того що вже мали ці люди ( крім Гарсії), вона злякалася. А порівнювати Світоліну з Сереною це взагалі не знаю що.
    Якраз порівнювати Світоліну та Серену в контексті гри з Даяною абсолютно логічно. Серена - легенда світового тенісу, а Еліна - українського. Світоліна не виграла жодного Шолому, але всіх українських перспективних тенісисток порівнюють та ще довго будуть порівнювати саме з нею. До того ж, Еліна з Даяною ще й з одного міста. Не здивуюсь, якщо для Ястремської це дербі було навіть більш важливим, ніж поєдинок з Вільямс. А з нервами поки проблеми, тож маємо результат.
    kollekciy
    online
      kollekciy, 31.08.2019 16:17
    -5
    А, що до того що Даяна боїться відомих імен, то чомусь Мугурусу, Возняцькі, Гарсію, Плішкову, вона не боялася, а якусь Світолку, яка ще не досягла, того що вже мали ці люди ( крім Гарсії), вона злякалася. А порівнювати Світоліну з Сереною це взагалі не знаю що.
    kollekciy
    online
      kollekciy, 31.08.2019 16:00
    +2
    Якщо Даяна збиралася мати хоча б якісь шанси проти Світоліної, їй категорично не можна було грати в довге перекидування м’яча, в такій грі Еліна перша ракетка. Даяні потрібно було грати в стилі Андрієску або хоча б Т. Марії, але точно не в гру, яку Світоліна відчеканює всю свою кар’єру.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 31.08.2019 14:56
    +1
    Elis, 31.08.2019 12:42
    Платіть - і буде вам щастя. А халява - так, то від реклами треба відбитись, то без звуку, то без трансляції. Таке життя, такий капіталізм.
    Або ставте собі тарілку. Там ще безкоштовно супертенніс є. Не завжди ігри наших дівчат показують, але всі важливі турніри є.
    Есть смарт ТВ , а на нем Fork плейер , а там уж все , что твоей душе угодно - 170 спортивных каналов , а тарелка это говно .
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 31.08.2019 14:52
    +2
    Завёл будильник на 1-30 , заверил кофе , с началом репортажа какая -то лажа и тут наступил мощнейший облом : первое очко на 10 подаче , 36 невынужденных при 6 виннерсах - это полный провал если не сказать пушистый писец . Разочарование полное , а больше всего то , что Элина у нас пока одна , хотя и за это спасибо . Удачи с Киз , ну и. так далее !!
    Elis
    online
      Elis, 31.08.2019 14:40
    0
    vital, 31.08.2019 13:49
    Я не зауважив, але ще тоді, коли Саша був після Осаки без роботи, були думки що Наомі і Даяні схожі за стилем дівчата, тому ймовірна співпраця Ястремської з Бажиним могла б бути цікавою.
    Але ж Бажин зараз ще тренує Младенович, і вона додала, в порівнянні з собою минулих років, поки її тренував тато.
    Може, він Елю хоче першою ракеткою світу зробити і з Шоломом залишити?
    Младенович не та тенісистка, яка стане топом. При всій повазі.
    Elis
    online
      Elis, 31.08.2019 14:35
    -1
    dudigo78, 31.08.2019 10:01
    Десь є повне відео матчу?
    На торентах є
    Elis
    online
      Elis, 31.08.2019 14:32
    0
    u6464u, 31.08.2019 08:49
    игру не видел,но ни кто мне не докажет что такая разница в классе между нашими теннисистками,действительно комментировать здесь не чего,призовые Ястремской под угрозой.
    Не читал, но осуждаю (с)
    vital
    online
      vital, 31.08.2019 13:49
    +2
    olya403, 31.08.2019 12:37
    А хтось ще зауважив Бажина на цьому матчі? Дуже зосереджено спостерігав за грою
    Я не зауважив, але ще тоді, коли Саша був після Осаки без роботи, були думки що Наомі і Даяні схожі за стилем дівчата, тому ймовірна співпраця Ястремської з Бажиним могла б бути цікавою.
    Але ж Бажин зараз ще тренує Младенович, і вона додала, в порівнянні з собою минулих років, поки її тренував тато.
    Elis
    online
      Elis, 31.08.2019 12:42
    +1
    Uria Lug, 31.08.2019 07:41
    Если дрожат руки, надо лечиться. Я о другом, когда наши долбаные спортивные каналы начнут показывать теннис. А то существуют для Галочки. Белорусы молодцы, их 5канал все показывает, причём в hd. А тут шариш о всему интернету , нашёл когда начался второй сет. Позор украинскому телевидению!!!
    Платіть - і буде вам щастя. А халява - так, то від реклами треба відбитись, то без звуку, то без трансляції. Таке життя, такий капіталізм.
    Або ставте собі тарілку. Там ще безкоштовно супертенніс є. Не завжди ігри наших дівчат показують, але всі важливі турніри є.
    Elis
    online
      Elis, 31.08.2019 12:38
    +2
    Uria Lug, 31.08.2019 07:32
    Если дрожат руки, надо лечиться.
    Ставити якісь діагнози на відстані незнайомій людині і давати поради лікуватись - це не про психічне/психологічне здоров'я. Впевнена, вам стане сміливості скористатись своєю ж порадою.
    Або відсутність виховання. Але цьому вже не зарадиш. Батьки десь реально лажанули.
    olya403
      olya403, 31.08.2019 12:37
    +2
    А хтось ще зауважив Бажина на цьому матчі? Дуже зосереджено спостерігав за грою
    u6464u
    online
      u6464u, 31.08.2019 10:19
    +3
    .да,з цім можно погодитись,таке у Даяни на протязі всіх її виступів.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 31.08.2019 03:22
    +26
    а ті, хто пише що Даяна зумисне злила матч - кінчені неадеквати. по реакції Даяни було все помітно. ні про яке злиття і мови бути не може. ідіть лікуйтесь, а то з вашими договорняками вже дістали. це клінічне явно, раз вам на кожному кроці таке мерещиться
    Алина Бабенко
      Алина Бабенко, 31.08.2019 03:25
    +23
    Вот честно, просто обидно за Элину. Находится не первый год в десятке, а когда выигрывает у теннисистки уровня ниже (пусть и у всеми любимой Даяны), то говорят про слив. Она выиграла, потому что выше классом, потому что опытнее, потому что сегодня была спокойнее. Молодец. Я очень рада за нее.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 31.08.2019 03:20
    +20
    просто Даяна перегоріла, це було видно. і через це практично нічого у неї не виходило. копія матчу проти Серени Вільямс.
    думаю, була б на місці Світоліни інша тенісистка - і ми побачили б зовсім іншу Даяну
    relax-1984
      relax-1984, 31.08.2019 09:01
    +18
    "Експерти", що розкажуть тут про якійсь договорняки... Шановні, Ви або далекі від тенісу, або далекі від життя взагалі, або просто примітивні тролі... По-перше, який, нафіг, договорняк з ТАКИМ рахунком і в такому односторонньому порядку???????? По-друге, зробив би Вам відеонарізку, але просто не хочу заради Вас втрачати час... Змокрілі очі Даяни, щире і гучне "Камоооон" Еліни, розмови "сама із собою" Даяни з іронічною посмішкою, і т.д. Якщо наші дівчата такі актриси, то що в Голівуді забули всякі Аністон, Белуччі, Джолі і їм подібні??? По-третє, "игра не стоит свечь", бо гарантований пожиттєвий бан!!! І, короче, ще купу аргументів можна привести... Просто не розумію логіку авторів таких висерів... Виставляти на всезагальний огляд свою тупість, обмеженнісь... Не розумію...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 31.08.2019 03:43
    +18
    Казати особливо нічого, результат на табло. Повторилися цьогорічні матчі Даяни проти Серени та Конти. Проти зіркового прізвища нападає ступор, і нічого поки зробити з тим не вдається. На Ястремську чекає складна ментальна робота щодо свого відношення до авторитетів на корті. Знову питання про психологів у повний зріст.
    Ну, а Еліна, нічого не вигадуючи, спокійно забрала те, що само пливло в руки. Головне для неї не розслабитися після розгромної перемоги. В четвертому колі буде дуже важко. Третій раз із Кенін грати не доведеться, та непогано було б віддати боржок Кіз за чвертьфінал ЮСО дворічної давнини. Там Еліна, граючи від захисту, вела 4:2 у вирішальному сеті, Кіз уже пливла, коли Світоліна вирішила закінчити гру красиво. Наробила помилок, повернула американку до гри, і та подарунком скористалася сповна. Шанси у неділю будуть точно, вболіваємо за нашу першу ракетку!
    Vick Reznor
    online
      Vick Reznor, 31.08.2019 03:26
    +17
    Ярослав 999, 31.08.2019 03:19
    Договорняк
    долбоебняк... спать пиздуй,специалист
    yuryan
    online
    yuryan, 31.08.2019 07:17
    +16
    GeloN83, 31.08.2019 06:49
    Догтворняк - 100%.
    Нє, ну друзі, реально задумайтесь... Договорняк??? в 3 колі ЮСО? Та щей отакий в одну калітку? вже якби договорняк, то дала б Еля хоч трошки поборотись Даяні, самовпевненості набратись чи що... а отак в одну калітку, без інтриги і без бою? Більше схоже на те що Даяна просто перегоріла!
    Так в житті буває... Якщо хтось слухав інтервю Даяни колись, то вона сама казала що Еля для неї була зразком і кумиром... а проти таких дуже важко виходити...
    Взагалі завдяки Еліні в Україні теніс став популярним, люди почали його дивитись а молодь почала ним займатись... І думаю любого (молодого/ї укр. тенісиста/тки) колінка дрожали б!!!
    Тому привітаймо Елю... і вболіваймо далі...
    А Даяні бажаю нарешті заграти в той теніс який вона точно може заграти.. З холодною головою і без тремтіння! Думаю результат як для Укр тенісу кращий... жаль що зустрілись так рано!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 31.08.2019 10:10
    +15
    Який договорняк? Подивіться на психотип Даяни... Мені важко спостерігати за її поведінкою на корті, її дьорганнями, поправленням коси і тд (аля надаль). Її можна охарактеризувати як людину з нестабільною психікою, дуже емоційною. І саме психотип визначив агресивний стиль гри Даяни. Але в цій грі його не було, бо вона, як емоційна людина, просто перегоріла. Це було і з Сереною. І тут без психологів не обійтись...
    Elis
    online
      Elis, 31.08.2019 04:31
    +15
    Владимир Белокриницкий, 31.08.2019 04:12
    А що не так у Даяни з Контою? Впевнено обіграла її.))
    Колінки в Даяни один раз затремтіли - з Середньою.
    Але це не теннісистка, це легенда!! От проти неї і затремтіли.
    А так - Даяна з усіма грала більш-менш на рівних, від Плішкової і Гергес до Соболенко і Бенчич. І з Контою так само... Один раз програла їй - один раз ще впевненіше обіграла...
    А так я багато років тенніс дивлюсь. Матчі Даяни, до речі, взагалі не пропускаю. Як і усіх наших. І видно, коли матчі зливають.
    З Кенін місяць назад і сьогодні. З Кенін - мабуть з міркувань поступового входження у пік форми до US Open.
    Зі Світоліною? Тут все зрозуміло. Світоліна - наш великий тенісний бізнес-проект. Там де крутяться такі величезні, за масштабом нашого тенісу (та й взагалі спорту) гроші - місця для перемоги Даяни не знайшлося, от і усе!
    Але я сподівався на боротьбу, а вийшло шоу...
    Знаєте, ми тут з подругою-латишкою зайшли в Ризі в кав'ярню і ніс у ніс зіштовхнулись з їхнім дуууже відомим актором. Він у Латвії просто жива легенда. Ще й сказав нам кілька слів.
    Ну, мені в принципі байдуже, прикольно, звісно, побачити зблизька. А мою подругу пів години трясло, вона слова не могла вимовити через істеричний сміх. Бо вона виросла на його фільмах. А от наша Ада Роговцева не справила б на неї такого враження. Розумієте, є всесвітні легенди, а є місцеві легенди. І їх вплив на людину однаковий. Це ви тут скільки завгодно можете ображати Еліну, а для наших тенісистів вона жива легенда. Бо їй вдалось те, до чого вони всі прагнуть.
    До речі, я коли познайомилась з відомою акторкою, на чиїх фільмах виросла, у мене теж руки тремтіли. Поза моїм бажанням. Ракетку я б не втримала, повірте
    Elis
    online
      Elis, 31.08.2019 04:52
    +13
    Владимир Белокриницкий, 31.08.2019 04:26
    Сторонникам великого дрожания Ястремской посвящается.
    Просто пересмотрите этот матч и посмотрите повторы других матчей Ястремской.
    Даяна не старалась!! Не готовилась к подачам, как обычно сосредотачиваются перед подачами, когда борются за победу! Лупила, куда попало. Не сосредотачивалась на приемах...
    Она не старалась выиграть этот матч. Вот и всё.
    Просто не пожалейте времени - в Ютубе можно найти даже полные её матчи и сравните поведение во время игры!...
    Ще одне скажу. Був такий відомий психологічний експеримент. Двом групам показали портрет однієї і тієї ж незнайомої людини і попросили описати її. Першій групі сказали, що це відомий професор, науковець. І люди бачили вдумливий погляд, розумні очі, інтелігентність у рисах. А другій групі сказали, що це серійний вбивця - і вони описували злий колючий погляд, підлість в очах і т.д.
    Існує таке явище, як упередженість. Вас зараз ніхто не зможе переконати, бо ще перед початком матчу ви вірили в договорняк. І навіть те, що ви в глибокій меншості, для вас не аргумент.
    Маєте право вважати, як забажаєте. Ви вільна людина у вільній країні. Але не забувайте, про цей експеримент. Якусь долю здорового сумніву лишайте . Ну якщо світом не правлять Рокфеллери, звісно Тоді нема сенсу дивитись цей ваш теніс, бо кому вони заплатять на кожному турнірі, той і виграє цей ваш Ю Ес Оупен. Хочу Халеп, хочу Квітову, хочу, щоб Серена знялась і т.д. Оце житуха!
    captain2009
      captain2009, 31.08.2019 08:31
    +11
    VoOne1983, 31.08.2019 07:55
    А нічого, що за договорняк можуть пожиттєво забанити????? Думаю що про Підсумковий турнір і рейтингові бали для Еліни Даяна думала в останню чергу
    На ТБШ за договірний матч забанять пожиттево 100%, або буде нехилий штраф та дісквал на певний час. Не думаю, що команда Еліни таке б пропонувала навіть заради гіпотетичних очок на Підсумковий, які, доречі, ще потрібно вибороти в наступних раундах. Просто Еля на даний час суттево сильніше, про що писало і говорило багато людей до матчу. Мені, особисто, шкода, що українки зустрілися так рано між собою, і одна з них мала програти. Далі йде краща, так давайте ж повболіваємо за неї та підтримаємо.
    Щодо матчу - передивився ще раз моменти, вже на холодну голову. На жаль, нічим зараз Даяні протидіяти Еліні. Потужна гра це, звичайно, класно, але щоб мати реальні шанси теперішня Даяна мала б грати виключно потужними кросами, щоб вибивати Еліну з корта. Потужні удари в центр Еліна тягне. Стабільно турбувати Еліну дропшотами (як Кенін) Даяна ще не вміє, так само як і витягувати Світоліну к сітці и там обводити. Коли був потужний крос, довга потужна диагональ в кут, то у Еліни виникали певні проблеми. Але було ясно, що кожний раз стабільно Даяна не буде попадати. Тому все закономірно. Даяні ще потрібно багато працювати, і якщо її команда і вона сама правильно все проаналізують, то все у Ястремської вийде. Вірю, що в Даяни все попереду, бажаю їй великих перемог в наступних турнірах та роках. А Елинці бажаю віддати боржок Кіз. Вперед, Елинко, твої вболівальники з тобою!
    VoOne1983
    VoOne1983, 31.08.2019 07:55
    +11
    Владимир Белокриницкий, 31.08.2019 04:12
    А що не так у Даяни з Контою? Впевнено обіграла її.))
    Колінки в Даяни один раз затремтіли - з Середньою.
    Але це не теннісистка, це легенда!! От проти неї і затремтіли.
    А так - Даяна з усіма грала більш-менш на рівних, від Плішкової і Гергес до Соболенко і Бенчич. І з Контою так само... Один раз програла їй - один раз ще впевненіше обіграла...
    А так я багато років тенніс дивлюсь. Матчі Даяни, до речі, взагалі не пропускаю. Як і усіх наших. І видно, коли матчі зливають.
    З Кенін місяць назад і сьогодні. З Кенін - мабуть з міркувань поступового входження у пік форми до US Open.
    Зі Світоліною? Тут все зрозуміло. Світоліна - наш великий тенісний бізнес-проект. Там де крутяться такі величезні, за масштабом нашого тенісу (та й взагалі спорту) гроші - місця для перемоги Даяни не знайшлося, от і усе!
    Але я сподівався на боротьбу, а вийшло шоу...
    А нічого, що за договорняк можуть пожиттєво забанити????? Думаю що про Підсумковий турнір і рейтингові бали для Еліни Даяна думала в останню чергу
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 31.08.2019 03:56
    +11
    Доречі, прошу вибачення, Еліна ж ще ніколи не доходила до 1/4 ЮСО. Два роки тому вони з Кіз грали теж у четвертому колі. Хочеться, щоб в одну й ту ж воронку снаряд двічі не потрапив. Час перемагати!
    firstromario
      firstromario, 31.08.2019 03:35
    +11
    Ті що говорять про договорняк колись гру Діани бачили? В неї номер один проблема це стабільність. Що цей матч і показав. А Світоліна на свому рівні. Що навіть дуже добре.
    aleksanddr2018
      aleksanddr2018, 31.08.2019 07:46
    +10
    Якщо б це був договірних матч рахунок був би приблизно 6-4, 6-4. Ніхто з команди Даяни на це би не пішов. Моя думка Даяна перегоріла
    vital
    online
      vital, 31.08.2019 03:47
    +10
    relax-1984, 31.08.2019 03:40
    А тепер Кіз, і я чомусь радий ))) До речі, американки не те, що не обійнялись, а Кенін подала руку на ходу навіть не дивлячись на Медісон )))
    Ага, я теж звернув увагу, але це, мабуть, тому що з Кенін така американка.
    Тато Софи теж прожогом вилетів із стадіону. Відчуйте різницю ще й в тому, що Даяша навіть після поразок охоче роздає автографи глядачам.
    Elis
    online
      Elis, 31.08.2019 03:46
    +10
    Владимир Белокриницкий, 31.08.2019 03:18
    Общий агент.
    Свитолиной нужнее.
    Демонстративное, я бы сказал, поражение...
    Від того, що ви повторите це у 20 раз, ваша теорія не стане правдою
    yuryan
    online
    yuryan, 31.08.2019 09:35
    +9
    u6464u, 31.08.2019 08:49
    игру не видел,но ни кто мне не докажет что такая разница в классе между нашими теннисистками,действительно комментировать здесь не чего,призовые Ястремской под угрозой.
    це різниця в класі помножена на різницю в психології і ще помножена на різницю у віці)))
    тому й такий результат... а ті кому договорняки привиджуються, сходіть в церкву, свічку запаліть, помоліться!
    Ag1077
      Ag1077, 31.08.2019 08:46
    +8
    Успокойтесь, Эля просто сегодня сильнее без договорняков, обеим удачи и ярких побед!
    Евгений Корчагин
      Евгений Корчагин, 31.08.2019 07:53
    +8
    Вы серьезно ожидали другого результата? Даяна еще ребенок в мире тенниса,года через 2-3 если будет прогрессировать,будет играть лучше с топ соперниками. Люблю атакующий теннис Даяны,но он безбашенный,и такие результаты будут не редкими.Элина объективно стабильнее и сильнее,покрайней мере чем Ястремская.
    Результат закономерен,я бы удивился обратному.
    Какие шансы с Кис? Что думаете?