Бразилія виграла Кубок Америки, Малиновський бойкотує збір Генка

7431
0
Twitter
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 7-е липня.

1. Збірна Бразилії в меншості обіграла Перу в фіналі Кубка Америки. Бразильці виграли турнір 12 років по тому.

2. Тренер Генка: «Малиновський не поїде з нами на збір». Українець залишається в Бельгії і буде тренуватися самостійно.

3. Збірна США виграла жіночий чемпіонат світу з футболу. Американки переграли команду Нідерландів.

4. Мессі відмовився отримати медаль і не вийшов на церемонію. Аргентинський футболіст розкритикував організаторів турніру.

5. В України нарешті гідна збірна з боксу. Але до кращої їй далеко. Лев Кравців не впевнений у перспективах наших любителів в професіоналах.

6. Тренери-легіонери УПЛ: зірки, авторитети, збиті льотчики і фізруки. Sport.ua намагається класифікувати тренерів-легіонерів УПЛ.

7. Завацкая виграла турнір в Італії. У фіналі змагань українська тенісистка здолала єгиптянку Майар Шериф.

8. Тайсон Ф'юрі: «Бій з Уайлдером відбудеться в лютому». Боксер стверджує, що все вже погоджено.

9. Збірна України вийшла у Суперфінал Євроліги. Українська команда з рахунком 1: 0 обіграла Польщу.

10. ВІДЕО. Фігу розповів про перехід з Барселони і провів тур по Мадриду. Португальська легенда про період кар'єри в Мадриді.

Футбол | 29 березня 2024, 14:09 2

Квитки, придбані на цей поєдинок, можна буде обміняти на 2 домашні матчі «біло-зелених»