Українська команда з рахунком 1:0 обіграла Польщу

18639
5
УАФ
Збірна України з пляжного футболу в третьому турі відбіркового етапу Євроліги-2019 обіграла Польщу і вийшла в Суперфінал турніру.

Після поразки у другому турі від збірної Португалії, Україні потрібно було перемагати Польщу. Поляки, що майже втратили шанси на кваліфікацію до фінальної частини змагань, дали «синьо-жовтим» справжній бій.

У першому періоді на майданчику точилася рівна боротьба і суперникам не вдалося забити жодного м'яча. Лише на початку другої дванадцятихвилинки українці відкрили рахунок. На 17-й хвилині відзначився Ярослав Заворотний.

Незважаючи на численні спроби обох суперників змінити результат до кінця зустрічі, це їм зробити не вдалося. 1:0 — мінімальна перемога України.

Раніше Україна обіграла Швейцарію 7:5, і поступилася Португалії з рахунком 1:3.

«Синьо-жовті» набрали у відбірковому турнірі шість очок і кваліфікувалися до Суперфіналу Євроліги, який пройде 5-8 вересня в португальському містечку Фігейра-да-Фош.