0

Олександр НАЗАРЕНКО: «Шкода, що пропустив матч проти Шахтаря»

Півзахисник не зміг допомогти «Дніпру-1» в півфіналі Кубка України через травму

СК Дніпро-1. Олександр Назаренко
Хавбек СК «Дніпро-1» Олександр Назаренко розповів, що шкодує про пропуск матчу 1/2 фіналу Кубка України з донецьким «Шахтарем» (0:2), в якому не зміг взяти участі через травму.

«Прикро, що пропустив матч проти «Шахтаря», але нічого страшного, адже попереду ще буде багато матчів. З «Авангардом» нам і справді, було важко грати, особливо у першому таймі щось створювати, коли суперник багато пресингував, через що нам було доволі непросто. Але після перерви ми додали і в атаці, і в захисті, у нас пішли моменти і пощастило, що нам вдалося сьогодні перемогти – Куліш забив гол, він молодець! А після травми важкувато входити в ігровий тонус, проте нічого такого – я швидко звикну», – сказав Назаренко.