Голи: Штогрін, 21, 33, 72, Васильєв, 58 – Герреро, 79

Попередження: Герреро, 29 – Кирюханцев, 51

«Чорноморець»: Варакута – Брагару, Єрмаков, Салюк (Хадіда, 84), Путря – Васильєв, Кузик (Авагімян, 76), Шпорн – Бадібанга (Дада, 76), Ієде (Бойчук, 81), Штогрін (Вакула, 81).

Запасні: О. Шевченко, Білик, Гучек, Ухань, Данилюк.

«Зоря»: Турбаєвський – Снурніцин, Батагов, Джордан, Данченко – Яцик, Жан Клод (Чурко, 46) – Алефіренко (Кирюханцев, 46), Мічін, Антюх (Горбач, 46) – Герреро (Венделл, 80).

Запасні: Сапутін, Боль, Мишньов, Нагнойний, Бугай.

01 листопада о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

01 листопада о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

ПОПЕРЕЧИНА! Кирюханцев змістився з правого флангу з дальнім ударом у каркас воріт над воротарем!

01 листопада о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Венделл із зони перед штрафним прямував удар повз лівий каркас воріт.

01 листопада о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Травмованого Салюка замінили на Хадіду.

01 листопада о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Вакулу випустили замість Штогріна.

01 листопада о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Ієде замінили на Бойчука.

80’

Герреро одразу поміняли на Венделла.

01 листопада о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Варакута перевів на дальній бік штрафного подачу кутового з правого флангу, після чого Герреро пробив під праву стійку.

01 листопада о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Авагімян гратиме замість Кузика.

76’

Дада вийшов замість Зігі.

01 листопада о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

ШТАНГА! Зігі закинув до лівого флангу штрафного на Штогріна, а той головою в паданні замкнув у дальній каркас воріт!

01 листопада о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

ГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ієде зіграв із центральної зони на лівий кут воротарського на Штогріна, який пробив повз воротаря.

01 листопада о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Чорноморець ледь не догрався передачами у власному штрафному.

01 листопада о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Герреро в центральній зоні перед штрафним отримав передачу з лівого флангу в офсайді.

01 листопада о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Путря запустив переведення на правий фланг атаки точно на ногу Григорчуку.

01 листопада о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ! Дальній постріл із правого флангу від Кирюханцева пройшов над воротами.

01 листопада о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Васильєв у центрі штрафного завершив подачу з правого флангу від Зігі ударом головою!

01 листопада о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

МОМЕНТ! На Яцика зіграли з лівого флангу під удар із зони перед штрафним, але м'яч пішов повз ближню стійку.

01 листопада о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Чорноморець грає на чужій половині з м'ячем.

01 листопада о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Кирюханцева попередили за відмашку в центрі поля проти Салюка.

01 листопада о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Ієде рукою притримав Яцика на лівому фланзі атаки.

47’

Розігрує м'яч Зоря в центрі поля.

01 листопада о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Жана Клода поміняв Чурко.

01 листопада о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Алефіренка поміняли на Кирюханцева.

46’

Антюха поміняли на Горбача.

01 листопада о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

01 листопада о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

01 листопада о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Джексон штовхнув Штогріна в центрі поля.

01 листопада о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

МОМЕНТ! Подачу від Зігі з правого флангу штрафного на дальній стійці замикав Ієде, але не влучив у ворота.

01 листопада о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Висока лінія пресингу від Зорі на чужій половині.

01 листопада о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

На кутовий заблокували простріл Данченка з правого флангу.

01 листопада о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

ГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Штогрін у падінні завершив простріл Кузика з правого кута штрафного до центральної зони!

01 листопада о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

МОМЕНТ! Варакута на лінії зупинив чергову спробу Антюха закрутити із штрафного з правого флангу точно у ворота.

01 листопада о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Герреро попереджений за зайві емоції.

01 листопада о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ! Варакута на дальній стійці встиг дістати з лінії воріт подачу Антюха із штрафного з правого флангу.

01 листопада о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Брагару на лівому фланзі захисту підбив ноги Антюха.

01 листопада о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Батагов спрямував дальній пас із власної половини точно на голкіпера суперників.

01 листопада о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Безумовна хиба від Турбаєвського, який пропустив поміж ніг дальній удар Штогріна з центральної зони перед штрафним.

01 листопада о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Закинули з власної половини на хід Кузику, але Турбаєвський на дальньому виході з воріт прочитав.

01 листопада о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

МОМЕНТ! Алефіренко отримав закидання до лівого флангу штрафного, після чого намагався перекинути воротаря з гострого кута, але влучив тому в голову.

01 листопада о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Кузика розігнали до офсайду передачею до лівого флангу атаки.

01 листопада о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Заблокували постріл Герреро із входу до правого флангу штрафного. Кутовий.

01 листопада о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Зоря розігрує позиційну атаку на чужій половині.

01 листопада о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Дриблінг Антюха на правому фланзі штрафного завершився кутовим.

01 листопада о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Обидві команди не набирають обертів на старті.

01 листопада о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Штогрін у офсайді під час передачі на лівий фланг.

01 листопада о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Команди обмінюються передачами другим поверхом.

01 листопада о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

01 листопада о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 листопада о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 1-го листопада, відбудеться чвертьфінальний поєдинок Кубка України, в якому змагатимуться одеський «Чорноморець» і луганська «Зоря». Матч відбудеться в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 15:00.

Команди Романа Григорчука і Валерія Кривенцова вже зустрічалися в поточній кампанії і той матч наприкінці вересня завершився без забитих м'ячів (0:0). Але тепер варіант із нічийним результатом відпадає через регламент кубкового турніру, тож одна з команд має завершити свій найкоротший шлях до єврокубків на наступний сезон. Обидва наставники вже встигли задекларувати мету потрапити на міжнародну арену, але у «моряків» для цього є хоча б реальні шанси в чемпіонаті.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Зоря».