Необхідний мінімум. Зоря у Києві вирвала перемогу у Динамо

Луганці вдруге в сезоні обіграли киян

12938
126
ФК Зоря

У центральному матчі 18 туру Української Прем'єр-ліги зустрілися київське «Динамо» та луганська «Зоря». «Біло-сині» підійшли до протистояння із суттєвими кадровими втратами: через дискваліфікації своїм партнерам не могли допомогти найкращий бомбардир команди Буяльський та Караваєв. На позиції правого захисника вийшов Тимчик, а у центрі поля компанію Сидорчуку склали Лонвейк та Гармаш. Разом з тим, тренерський штаб «Динамо» продовжує шукати заміну Віктору Циганкову. На позиції правого вінгера вже пробувалися Назар Волошин та Беніто, тепер із перших хвилин там діяв Царенко.

У «Зорі» у складі був відсутній Булеца, який належить «Динамо» та не міг грати за умовами оренди. Проте ця заборона не торкнулася Бражка: орендований захисник київського клубу вийшов в основі луганчан. Цікаво, що Бражко забив один із голів у ворота киян у матчі першого кола, коли «Зоря» здобула перемогу з рахунком 3:2.

У першому таймі на полі точилася млява гра. Її наочно характеризує статистика. Першого удару по воротах (і єдиного до перерви) завдав Антюх на 42-й (!) хвилині зустрічі. В решту часу господарі поля більше володіли м'ячем, але нічого не могли вдіяти з компактно збудованою обороною суперників. Луганці зробили ставку на контратакуючу гру, але також не загрожували воротам опонентів.

На лівому фланзі «Динамо» намагався вести партнерів за собою екс-півзахисник «Зорі» Кабаєв, кілька разів намагався загострити гру Гармаш. У «Зорі» активними діями виділявся той самий Антюх. Але, як було сказано, перша половина зустрічі пройшла без гострих моментів біля воріт.

Початок другого тайму команди розпочали активно. Сидорчук з-за меж штрафного майданчика пробив поруч зі стійкою, Антюх завдав першого удару у площину воріт. На душі ставало легше після прісної гри під час першої 45-хвилинки. А ось і перший гольовий момент: Русин бив із хорошої позиції, але не переграв Нещерета. Тренерський штаб «Динамо» спробував освіжити атакувальну лінію своєї команди, зробивши потрійну заміну: на поле вийшли Волошин, Шепелєв та Перріс. Тим часом «Зоря» створила ще одну гольову нагоду, коли Антюх з гострого кута не влучив у ворота.

Щоправда, потім команди знову зменшили оберти. Кияни виявляли прагнення вирвати перемогу, але вдалося це зробити «чорно-білим». Хлань, який замінив активного Антюха, з правого флангу прострілив у штрафний майданчик. Кияни цілком могли вибити м'яча, але цього не зробили: снаряд долетів до Герреро, який пробив у протихід голкіперу. Для панамця цей гол став дебютним у нашому чемпіонаті, а до цього він зробив три результативні передачі. Спроби киян урятувати зустріч успіхом не увінчалися.

Ця поразка залишила «Динамо» на четвертому місці, але очковий відрив від конкурентів збільшився. У наступному турі кияни на виїзді зіграють зі «Львовом», а «Зоря» проведе домашній поєдинок проти «Руха».