Без очок і забитих голів. Динамо у гостьовому матчі поступилося Хоффенхайму
Дубль Гложека приніс перемогу німецькій команді
На другу гру Ліги Європи (нагадаємо, першу «Динамо» програло 0:3 римському «Лаціо») головний тренер киян випустив склад, в якому знайшлося місце двом опорникам. Наявність Бражка та Михайленка свідчила, що кияни перш за все збираються не пропускати і укріплюють центральну вісь, яку підсилив і центрбек Попов (нагадаємо, саме з центральної зони перед воротами прийшли всі три голи в матчі з римлянами).
Старт гри ознаменувався високим пресингом «Хоффенхайма». Це часто призводило до втрати м'яча Бущаном та захисниками в своєму штрафному. І якщо втрати Бущана обмежувалися невдалими виносами в аут, то польові гравці помилялися серйозніше. Виноси в аут теж були, але й були подарунки суперникам, і наше щастя, що вони все не використовували. Наприклад, Михайленко був би антигероєм початку гри, оскільки подарував м'яч перед своїм штрафним опоненту, в карній зоні було більше футболістів німецької команди і тільки невдале виконання Крамаричем підсумкового удару в правий нижній кут не дозволило зникнути на табло одному з нулів. Варто відзначити, що Бущан вже нічого не міг зробити.
Кияни до цього теж бігали в атаки, але свій момент мали після дального удару. Бражко класно приклався метрів з 30, і кіперу німців пощастило, що він стояв там, куди полетів м'яч, якби в Бражка вийшов удар на метр лівіше чи правіше, був би шедевр і привід для радості українців.
Це сталося до моменту Крамарича, а відразу після удару Бражка рахунок був відкритий. Не так, як нам хотілося. Жандре прийняв діагональ, Дубінчак десь загубився, внаслідок чого пішов простріл в центр штрафного, Михавко махнув мимо м'яча, Попов не встиг підстрахувати, і Гложек в дотик ударом в лівий кут знову підкреслив величезні проблеми центральної зони, зробивши рахунок 1:0 на користь «Хоффенхайма».
Наступні пів тайму пройшли в спробах «динамівців» забити, але явних спроб це зробити не було. Кияни виглядали якимось втомленими, здавалося, що на ногах гирі висять. Або не вистачало атакуючих гравців, все ж давно підопічні Шовковського не грали з двома опорниками. Та й Волошин якось загубився на полі, Кабаєв був помітнішим, проте до конкретики дії свої не доводив. Не був помітний і Шапаренко, а тактика закидань на Ваната в принципі працює не тоді, коли йому доводиться боротися за верхові м'ячі.
І другий тайм почався в схожому стилі – без моментів, не надто запам'ятовуюче. І знову пропустили «динамівці» – і знову проблеми в центральній зоні. Гложек протягнув м'яч до штрафного, обігрався з Крамаричем і чітко вклав метрів з 16 у правий нижній кут.
І все стало настільки безнадійно, як в старі часи тренерів-фізруків. Економ-режим «Хоффенхайма» плюс невміння щось зробити гравців атаки «Динамо» зробили гру настільки не те, що поганою, а сірою і нудною, що мимоволі погляд почав шукати годинник, щоб побачити, скільки залишилося.
До честі Шовковського, він такою безнадією не заразився, а почав робити спроби щось змінити. Пасивного Ваната замінив Герреро, а Михайленка, який провалив матч, поміняв Піхальонок. І відразу, хай і без їхньої участі, вдалося нарешті загострити гру, коли Волошину сантиметрів не вистачило для замикання прострілу від Кабаєва.
І все, гру можна було закінчувати. нічого не відбулося на полі, що можна було б розцінити, як атакувальні спроби забити. 2:0 так і залишилося.
Вчора під час матчу «Шахтаря» я висловив думку, що, на відміну від ганебної гри донецької команди, сьогодні кияни покажуть якщо не результат, то, як мінімум, змістовну гру. Як же я помилився.
24 жовтня в третьому турі буде виїзд в «Рим» в гості до «Роми» і Довбика...
Фото УЄФА
Ліга Європи. Основний раунд. 2-й тур.
«Хоффенхайм» – «Динамо» – 2:0
Голи: Гложек (22, 60)
Попередження: Грілліч (40)
«Хоффенхайм»: Бауманн, Нсокі, Штах, Аклогума (Дракслер, 74), Прасс, Грілліч (Тохумджу, 56), Бішоф, Жандре (Кадержабек, 56), Гложек, Мерштедт (Брюн-Ларсен, 87), Крамарич (Бюльтер, 74)
«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Михавко, Попов, Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 94), Бражко (Андрієвський, 83), Михайленко (Піхальонок, 70), Волошин, Ванат (Герреро, 70), Кабаєв (Рубчинський, 83)
Арбітр: Александар Ставрев (Північна Македонія)
Стадіон «Вірсол Райн-Некар-Арена» (Зінгсхайм, Німеччина)
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
У суботу, 23 листопада, пройшов матч 12-го туру Англійської Прем'єр-ліги
Донецький клуб відвантажив шість голів у ворота суперників
80 минута, зарабатывают перспективный штрафной, далековато, но надо стараться ударить, побороться в штрафной.
Но они его разыгрываю, пас назад и теряют мяч.
А замена Шапаренко в дополнительное время? Так важно надо было Шепелева выпускать за 1 мин до конца?
Замены такие делают команды которые тянут время.
Ощущение, что наши команды играют в какой то другой футбол.
Когда нет Вингеров класса Цыганков, молодой Ярмоленко атака будет холостая. Кабаев смешной, он игрок чемпионата. Ванат, ему надо пас на блюдечке выложить тогда что-то будет.
Ровнять Шахтёр и Динамо в Европе не имеет смысла, полное разочарование. Тут бы не опозориться нашим грандам. Результат на табло, и очень хорошо что общая таблица еврокубкового турнира. Она отражает ситуацию, проблемы наших клубов.
Тому ніяких злорадствующих коментарів писати не збираюсь!!!
2. Нет игры 1 в 1
3. Заебали эти квадраты честно
Технічний рівень більшості гравців вкрай низький. Звідси прохідний двір у захисті і безглузді перекочування м'яча на своїй половині.
Дриблінгом майже ніхто не володіє, грою в один дотик майже ніхто не володіє, ударом більшість не володіє, та що там - пас точний віддати або прийняти м'яч неспроможні.