Хоффенхайм – Динамо – 2:0. Дубль Гложека. Відео голів та огляд матчу

14
Getty Images/Global Images Ukraine

3 жовтня о 19:45 за київським часом відбувався матч 2-го туру Ліги Європи.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

У поєдинку в німецькому місті Зінсхайм грали «Хоффенхайм» та «Динамо» Київ (2:0).

Динамо пропустило гол у середині першого тайму. Адам Гложек відкрив рахунок на 22-й хвилині.

У другому таймі Динамо пропустило другий гол. Адам Гложек оформив дубль на 60-й хвилині.

❗️ ВІДЕО у Telegram. Голи матчу

Київське Динамо не має жодного очка після двох матчів й знаходиться у групі аутсайдерів турніру.

Події матчу

60’
ГОЛ ! М'яч забив Адам Гложек (Хоффенхайм).
22’
(8)

Коментарі 14
Gargantua81
хоть не бери участия в еврокубках.
один позор
DaVinci
Захист дуже-дуже слабий... Прийом м'яча і техніка футболістів теж ніяка... Ідей в атаці теж немає... Не знаю про який малюнок гри говорили "спеціалісти"... Правильно коментатор сказав: "Це не з Лівим Берегом грати"...
MrStepanovM .
дивлячись на місце Хоффехайма в турніоній таблиці бундесліги стає зовсім зле...
luceorius
 На тлі повної деморалізації збірників Динамо та Шахтаря, а також кількох травмованих легіонерів шанси на перемогу збірної у двох найближчих іграх ЛН видаються вкрай незначними.
antt
Михавко пролетів перед першим мячем і у нього найкраща оцінка в команді, суттєво. Динамо програло але і Лаціо на три голи більше забило цього разу НІцці. А коментатор якось переборщив з тим що Динамо напрошується в компанію Баварії яку Хоффенфайм переміг ще в минулому сезону. В першому турі уже цього сезону Хоффефайм заробив єдині бали в залік обігравши таку команду як Гольштайн Кіль. Допоки невідома мені. От це компанія Динамо. А не Баварія.