Вікторія Ус відреагувала на вихід у півфінал Олімпійських ігор 2024
Українка пробилася в 1/2 олімпійського турніру у веслувальному слаломі серед жінок у каное-одиночці
![Вікторія Ус відреагувала на вихід у півфінал Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696454.jpg)
Українська спортсменка Вікторія Ус пробилася в півфінал олімпійського турніру Ігор 2024 року в Парижі у веслувальному слаломі серед жінок у каное-одиночці. Ус посіла у кваліфікації дев'яте місце з результатом 106,98. До півфіналу відбиралися 18 найкращих.
Українка прокоментувала вихід у півфінал Олімпійських ігор 2024 у Парижі. Півфінал та фінал веслування на каное серед жінок відбудуться у середу, 31 липня.
Про спроби заїздів та складність траси: Насправді, перша спроба була не дуже вдалою, незадоволена нею. Поспішала, хотіла їхати якнайшвидше. А вже другу спробу я поїхала у своє задоволення, нікуди не поспішала, виконувала роботу. Результат – так, кращий, але розумію, що це лише кваліфікація. [У середу, 31 липня] півфінал, траса дуже важка, треба готуватися і відновитися після двох заїздів. Треба продумати тактично, як їхати. Є багато питань, бо траса буде непередбачуваною і треба тактично обрати правильний варіант.
Про особливості веслування на каное: Взагалі каное трішки важче, складна дисципліна, одна лопатка, по-іншому посадка. Раніше вважали, що дівчата взагалі не зможуть їздити в каное, що для них це буде важко. Але, як бачимо, дівчата вже показують дуже гарні результати, гарну їзду та добре почуваються на воді. [Перед півфіналом] треба відновити руки, щоб не було, як у байдарці. І підготуватися тактично.
Про результат на байдарці: Результат у байдарці? Засмучена. На попередніх Олімпійських іграх у Ріо, коли я була навіть менш досвідчена, у мене був кращий результат. А зараз розумію, що у мене була травма, вона мене сильно вибила з колії. І, як я вже казала, щаслива взагалі, що змогла брати участь в Олімпіаді, бо коли травмувалася, то все взагалі було під питанням. Я все ж змогла і можу показувати гарні гонки, незважаючи ні на що.
Про майбутній виступ у каяк-кросі: Каяк-крос? Гадаю, я її буду їхати. Вона ще важча, ніж слалом. Буде боротьба між дівчатами, але я налаштована.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Турнірна таблиця після 1-го туру. Хто став лідером на старті сезону УПЛ?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697395.jpg)
![Турнірна таблиця після 1-го туру. Хто став лідером на старті сезону УПЛ?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697395.jpg)
3 та 4 серпня пройшли матчі 1-го туру нового сезону Української Прем'єр-ліги
![Бронзова медалістка Олімпіади відреагувала на світовий рекорд Магучіх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697506.jpg)
![Бронзова медалістка Олімпіади відреагувала на світовий рекорд Магучіх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697506.jpg)
Елеанор Паттерсон також прокоментувала виступ на ОІ-2024 у Парижі
![МАГУЧІХ: «Хочу бути дворазовою чи триразовою олімпійською чемпіонкою»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/slider_697624.jpg)
![МАГУЧІХ: «Хочу бути дворазовою чи триразовою олімпійською чемпіонкою»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/88/small_697624.jpg)
![Олімпійський і світовий рекорд! Дюплантіс взяв золото у стрибках з жердиною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697587.jpg)
![Олімпійський і світовий рекорд! Дюплантіс взяв золото у стрибках з жердиною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697587.jpg)
![Динамо дізналося наступного суперника. Жеребкування Q4 Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697512.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![C.Пеклов](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)