|
23448
2

Відома реакція Кумана на спірний пенальті у матчі Євро Нідерланди – Англія

Головний тренер нідерландської команди незадоволений рішенням рефері у першому таймі

Getty Images/Global Images Ukraine. Рональд Куман

10 липня відбувся матч 1/2 фіналу Євро-2024 між збірними Англії та Нідерландів. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь англійців.

На 18-й хвилині Гаррі Кейн зробив рахунок 1:1 після того, як реалізував пенальті.

Суддя ухвалив дивне рішення, призначивши 11-метровий після нібито фолу Дензела Дюмфріса на Кейні.

Головний тренер нідерландського колективу Рональд Куман відреагував на спірне рішення рефері:

«Це не пенальті. Єдиним наміром гравця було заблокувати удар. Потім Гаррі Кейн завдає удару, і їхні ноги зіткнулися. Футбол руйнується через подібні рішення VAR.

В Англії такий пенальті не був би призначений. Що ти маєш робити як захисник? Я думаю, суддя свистів через безліч дурниць, але ми програли не через це», – сказав Куман.

Відеоогляд матчу Нідерланди – Англія (1:2)

(138)

«На 100%». Джошуа назвав найкращого бійця за всю історію боксу
Бокс | 16 липня 2024, 08:10 0

ЕйДжей відзначив Мухаммеда Алі

Джерело: Дніпро-1 виключено клубами з УПЛ. Відомо, що далі
Футбол | 16 липня 2024, 13:40 20

Представники елітного дивізіону чемпіонату України вирішили долю дніпровського клубу