0

Рональд КУМАН: «Такий футбол. Але що є, то є»

Головний тренер нідерландської команди прокоментував поразку від Англії

Getty Images/Global Images Ukraine. Рональд Куман

10 липня відбувся матч 1/2 фіналу Євро-2024 між збірними Англії та Нідерландів. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь англійців.

Після завершення зустрічі головний тренер нідерландської команди Рональд Куман прокоментував виліт із чемпіонату Європи:

«Англія створювала нам проблеми у середній лінії у першому таймі. Нам не вдавалося контролювати те, як вони діяли між лініями завдяки Беллінгему та Фодену. Ми додали ще одного півзахисника і після цього гра стала більш рівною.

У мене відчуття, що останні 20 або 25 хвилин ми виглядали свіжішими, проте вони забили відмінний гол. Такий футбол. Можливо, ми заслуговували на додатковий час, але що є, то є.

Ми можемо пишатися нашими гравцями та національною командою, оскільки провели чудовий чемпіонат», – сказав Куман.

Відеоогляд матчу Нідерланди – Англія (1:2)