КУМАН: «Головне – це результат, а Нідерланди ще й мають грати красиво»

Головний тренер збірної Нідерландів прокоментував перемогу над Румунією

850
2
УЄФА. Рональд Куман

Увечері 2 липня відбулися заключні матчі 1/8 фіналу Євро-2024 та визначено останню чвертьфінальну пару.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У матчі 1/8 фіналу Нідерланди розгромили Румунію (3:0) та у чвертьфіналі зіграють проти Туреччини.

Головний тренер збірної Нідерландів Рональд Куман:

«Іноді важко пояснити, чому ти граєш погано або, навпаки, досягаєш великих висот. Сьогодні ми почали погано, але потім знайшли свою гру та почали створювати проблеми супернику. Можливо, варто звернути увагу на те, що ми зайняли надто багато часу, щоб забити другий гол. Але загалом наші нападники завдали їм багато проблем.

У нас у команді багато талановитих хлопців, але, звісно, ​​треба спершу виграти щось значне, щоб люди порівнювали цю команду із командою 1988 року. Футбол відтоді змінився. В останніх іграх ви бачили, що буквально всі зазнавали складнощів з тим, щоб вийти в наступний раунд.

Підсумковий результат – це завжди найголовніше. Але ми – нідерландці, а це означає, що до всього, чому ми повинні грати красиво. Сьогодні наша гра була надзвичайною. Але так і має бути. Якщо понизимо планку, то до фіналу не дійдемо.

Коді Гакпо? Він знову відіграв надзвичайно важливу роль. Він фізично сильний, швидкий і дуже вмів. Заміна Бергвейну? У нього виникли деякі складнощі зі здоров'ям, і ми не захотіли ризикувати. Ми вирішили замінити його у перерві».

Півзахисник збірної Нідерландів Тіджані Райндерс:

«Ми грали з додатковим півзахисником, оскільки наш правий вінгер змістився до центру. Таким чином, ми намагалися налагодити комбінаційну гру між нашими лініями. Думаю, ми добре попрацювали.

Сьогодні я робив те, що хочу робити на футбольному полі. Ішов уперед із м'ячем і завдав ударів. Щоправда, наступного разу я таки хочу забити! Я гравець, що бігає від штрафного до штрафного. Іноді я йду вперед із м'ячем, іноді знаходжу передачами наших нападаючих, коли вони займають відповідні позиції. Так допомагаю команді».

Захисник збірної Нідерландів Дензел Дюмфріс:

«Ми зробили уроки з гри з Австрією. Минулого тижня ми багато розмовляли, багато чого обговорювали. Думаю, сьогодні ми чудово впоралися. Особливо з пресингом та у володінні м'ячем.

Довгий час рахунок залишався мінімальним, але ми не нервували. Адже ми знаємо, що вміємо багато, і можемо забити навіть у незначній ситуації. Ми просто продовжували робити свою справу і йшли вперед до кінця».

Нападник збірної Нідерландів Коді Гакпо:

«Наш фізіотерапевт сказав, що я сьогодні заб'ю перший гол у матчі. Тому я й побіг до нього першим [коли забив]. Загалом ми показали гарну гру. Ми знали, що суперник не простий, тому ми були готові боротися. Ми мали забивати голи, і це те, що ми й зробили».