Румунія: Ніце, Раціу, Драгушин, Бурке, Могош (Раковіцан, 38), Марін (Чікелдеу, 72), Хаджі (Алібек, 72), Марін, Ман, Станчу (Олару, 88), Дрегуш (Міхейле, 73).

Нідерланди: Вербрюгген, ван Дейк, Аке (ван де Вен, 69), де Врей, Дюмфріс, Сімонс, Гакпо (Вегхорст, 84), Рейндерс, Схаутен (Верман, 69), Бергвейн (Мален, 46), Депай.

02 липня о 20:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Мален бачить перед собою жовту картку.

02 липня о 20:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +3

ГОООЛ!

Мален!!!!! 0:3!!!! Нападник здійснив сольний прохід зі своєї половини поля, увійшов до карного майданчику румун та сильно й влучно пробив у лівий кут.

02 липня о 20:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +2

Заміна у Нідерландів

Блінд замість Депая.

02 липня о 20:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’

Додано 4 хвилини.

88’

Заміна у Румунії

Олару замість Станчу.

02 липня о 20:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
85’

Удар від Депая. Лише для статистики спроба.

02 липня о 20:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
84’

Вегхорст замість Гакпо.

02 липня о 20:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
83’

ГООООЛ!

Мален!!!!! 0:2!! Гакпо не випустив м'яч за ліцеву лінію поля та віддав пас у центр на Малена той спокійно замкнув, бо захист Румунії вже вимкнувся з гри.

02 липня о 20:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
81’

Станчу отримує жовту картку за розмови.

02 липня о 20:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
81’

Депай виконав поганий навіс з кута поля.

80’

Гакпо після передачі від Малена виконав удар з меж штрафного майданчика – румун втягував рикошет.

02 липня о 20:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
79’

Момент

Сімонс не влучає у лівий нижній кут, коли додавав після рикошету. До воріт було 17 метрів.

02 липня о 20:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
78’

Дюмфріс отримує жовту картку.

02 липня о 20:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

Масована атака Нідерландів. Потенційно небезпечна, але Депай фолить у нападі.

02 липня о 20:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
73’

Момент

Верман зробив все можливе, щоб вразити ворота румун, але не влучив у порожній дальній правий кут.

02 липня о 20:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
72’

Заміни у Румунії

Алібек замість Хаджі, Міхейле замість Дрегуша та Чікелдеу замість Маріна.

02 липня о 20:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

Заміни у Нідерландів

Ван де Вен замість Аке та Верман замість Схаутена.

02 липня о 20:29 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
68’

Момент

Депай зі штрафного з 22 метрів пробив біля самої лівої стійки – дуже небезпечно.

02 липня о 20:27 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
67’

Марін фолить та отримує жовту картку.

02 липня о 20:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
64’

ВАР! Гол скасовано!

Арбітр звертається за допомогою до ВАР та гол у підсумку не зараховує. Гакпо був у положення поза грою.

02 липня о 20:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
63’

ГОООЛ!

Гакпо! 0:2!!! Нападник оформлює дубль!

02 липня о 20:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

Момент

Гакпо самостійно пройшов до штрафної площини Румунії та пробив - Ніце зреагував.

02 липня о 20:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
60’

Румуни розіграли м'яч з кута поля – без загострення та завершення.

59’

Момент

Ніце грає впевнено після удару Гакпо. Небезпечно.

02 липня о 20:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
58’

Момент

Ван Дейк головою пробив після навісу з кута поля – м'яч знайшов праву стійку воріт Ніце.

02 липня о 20:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
58’

Класна швидка атака нідерландців. Але Мален не зміг точно віддати пас у центр штрафної площини Румунії – буде кутовий.

02 липня о 20:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
56’

Дюмфріс впав у карному майданчику румунів – арбітр не відреагував.

02 липня о 20:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
54’

Момент

Справжня паніка перед воротами Ніце після удару Депая. Румуни насилу змогли м'яч зупинити – голкіпер накрив його.

02 липня о 20:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
51’

Нідерландці продовжують впевнено контролювати перебіг подій.

02 липня о 20:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
49’

Рейндерс б'є здалеку – захисник блокує удар.

02 липня о 20:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

Мален замість Бергвейна.

02 липня о 20:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Розпочався другий тайм

02 липня о 19:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Перший тайм завершено

02 липня о 19:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +4

Перший кутовий у матчі для румун. Хаджі виконав навіс, але у партнерів його пас відгука не отримав.

02 липня о 19:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +2

Момент

Вербрюгген рятує збірну Нідерландів після удару Дрегуша. Той пробив сильно, але саме до рук голкіпера.

02 липня о 19:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додано три хвилини.

44’

Момент

Сімонс з меж карного майданчика пробив несильно, але міг влучити з правий кут. Вийшло неточно. Румуни, відверто, дуже сильно провалилися перед своїми воротами, але Сімонс їх пробачив.

02 липня о 19:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
43’

Навдалий навіс з кута поля від Депая.

42’

Помаранчеві продовжують тиснути на захист румун.

02 липня о 19:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
40’

Навіс Сімонса з лівого кута поля – Ніце грає впевнено на виході та вибиває м'яч уперед.

02 липня о 19:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

Раковіцан замість Могоша.

02 липня о 19:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

У Румунії буде вимушена заміна Могоша після зіткнення з Дюмфрісом.

02 липня о 19:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
34’

Румуни з труднощами відбиваються від атак нідерландців.

02 липня о 19:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
32’

Під час 8-го кутового в нападі фолить хтось з гравців збірної Нідерландів.

32’

Момент

Драгушин з-під носа у Депая вибив м'яч на кутовий після прострілу Дюмфріса. Нападник вже бачив м'яч у воротах Румунії.

02 липня о 19:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

Ще один навіс від Депая з кута поля. Статистика каже, що це вже 7 кутовий для нідерландців у матчі.

02 липня о 19:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
29’

В останні хвилині на полі «присутні» лише гравці збірної Нідерландів.

02 липня о 19:29 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

Черговий навіс від Депая з кута поля. Без акцентованого завершення.

02 липня о 19:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

Момент

Депай виконав навіс з лівого кута поля. Де Врей біля дальньої стійки відгукнувся на передачу, але пробив головою повз ближній кут.

02 липня о 19:27 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

Момент

Аке в останній момент завадив Ману акцентовано пробити з меж штрафної площини – м'яч пішов повз площину воріт. Не спрацює Аке, то Ман міг би просто вгатити м'яч у ворота Нідерландів з 11 метрів.

02 липня о 19:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
23’

До речі, Гакпо забив гол ударом з 18 метрів, а м'яч після його удару розвинув швидкість 121 км/год.

02 липня о 19:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Чергова подача Депая з кута поля – захист Румунії грає надійно.

02 липня о 19:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
20’

ГОООЛ!

Гакпо!!!! 0:1!!! Нападник з лівого края змістився у центр та сильно пробив у ближній кут. Вийшло влучно та несподівано для Ніце.

19’

Ще одна подача Депая з кута поля. Далі пішла позиційна атака Нідерландів.

02 липня о 19:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

Друга подача від Депая – м'яч доходить до рук Ніце.

17’

Депай виконав навіс з кута поля. Буде ще один кутовий.

02 липня о 19:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
14’

Момент

Ман від правої бокової лінії змістився у центр та з лінії штрафної площини з лівої ноги сильно пробив – над поперечиної м'яч пішов за межі поля. Небезпечно.

02 липня о 19:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
12’

Жовта команда – Румунія – продовжує шукати можливі шляхи до воріт суперників.

02 липня о 19:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

Румуни перехопили ініціативу та атакують великими силами.

02 липня о 19:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
8’

Поки що активніше діють нідерландці. Але румуни мобільно відповідають.

02 липня о 19:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
6’

Хаджі повернувся на поле.

5’

Гра продовжується. На полі багато боротьби.

02 липня о 19:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
3’

Павза. Потребує допомоги Хаджі.

1’

Депай одразу рве кігти та фолить у нападі.

02 липня о 19:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

02 липня о 18:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Лунають національні гімни.

02 липня о 18:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Відомі стартові склади команд на поєдинок.

02 липня о 8:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У вівторок, 2 липня, відбудеться матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи 2024 між збірними Румунії та Нідерландів.

Поєдинок відбудеться в Мюнхені на стадіоні «Альянц Арена». Початок – о 19:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Футбольні шляхи Румунії та Нідерландів раніше перетиналися 7 разів у кваліфікаціях чемпіонату світу і чемпіонату Європи, а також основного раунду Євро-2008. Спостерігається перевага за кількістю перемог на користь Нідерландів – 5 успішних ігор проти 1 у Румунії і ще одна зустріч завершилися внічию. Різниця голів 2:14.

Востаннє суперники зустрічалися в березні 2013 року. Голи Рафаеля ван дер Ваарта, Робіна ван Персі (дубль) і Джермейна Ленса зумовили перемогу Нідерландів в Амстердамі на «Йохан Кройф Арені» 4:0 у відборі на чемпіонат світу-2014.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Румунія – Нідерланди.