ЧС-2024 U20. Іспанія обіграла Анголу, перемоги Бразилії, Гвінеї й Аргентини

Завершилися чотири матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу серед жінок

194
0
IHF

Завершилися чотири матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу 2024 року з гандболу серед жінок, який проходить у Північній Македонії.

Збірна Іспанії впевнено обіграла команду Анголи. Африканки, однак, трималися на рівних майже весь перший тайм, але за останні три хвилини команда Іспанії провела серію з трьох точних кидків і на перерву пішла з перевагою у два м'ячі. Після перерви іспанки володіли ініціативою, зробили дві серії по три м'ячі та виграли зустріч із різницею +6, попри те, що лідер атак збірної Анголи Бернадет Белу закинула 12 м'ячів із 26 кидків.

Збірна Бразилії також без проблем переграла команду Японії. На перших хвилинах бразилійки отримали 0:2, але вже на десяту хвилину самі вели +2 і надалі лише збільшували відрив. Фінальна сирена зафіксувала їхню перемогу з перевагою у шість м'ячів. Наталі Суарес та Лоренна Сілва на двох 28 разів кидали по воротах японок, але закинули 13 м'ячів.

Команда Гвінеї у рівній боротьбі обіграла збірну Тунісу. До того ж впевнену ініціативу гвінейки захопили вже наприкінці зустрічі після серії з трьох м'ячів. За час туніські гандболістки змогли лише скоротити підсумкове відставання до мінімуму.

Збірна Аргентини також із мінімальною різницею обіграла команду Сербії. На початку зустрічі ініціативою володіли південноамериканки, які не змогли утримати перевагу у п'ять м'ячів і на перерву пішли за +1. У другому таймі збірна Аргентини також пробувала відірватися, але сербки зрівняли після своєї серії чотири точні кидки поспіль. Але за десять хвилин, що залишилися, аргентинки провели свою серію з трьох м'ячів і змогли оформити мінімальну перемогу.